[ad_1]

rashod-bateman.jpg

راشود باتمن ، جانشین ستاره مینه سوتا از فصل فوتبال 2020 استعفا داد. بیتمن ، که یکی از محبوب ترین ها در رتبه بندی NFL برای سال آینده است ، در حساب توییتر خود اعلام کرد سه بازی را که هنوز ادامه دارد ، کنار خواهد گذاشت. در این فصل هنوز برای برنامه Gophers برنامه ریزی شده است.

در همین هفته خبر رسید که بازی مینه سوتا برابر شماره 16 ویسکانسین به دلیل COVID-19 لغو خواهد شد. این بازی اختراع نخواهد شد و Gophers دو بازی دارد که در حال حاضر برای ماه دسامبر برابر شماره 8 شمال غربی و نبراسکا برنامه ریزی شده است. ده نفر برتر نیز در پایان فصل در تاریخ 19 دسامبر تیم های هر بخش را برای سبک بازی “هفته قهرمانی” ترکیب خواهند کرد.

باتمن یکی از اولین نام های عالی رتبه ای بود که فصل آگوست را کنار گذاشت ، زمانی که تصویر چگونگی سال کمتر مشخص بود. پس از اعلام ده بزرگ ، بیتمن دوباره پیوست که یک فصل فوتبال را در پاییز بازی خواهد کرد. بیتمن همچنین شماره پیراهن خود را از شماره 13 به شماره 0 تغییر داد ، “زیرا تحمل نژادپرستی در این فرهنگ صفر است.”

اما از آنجا که آخرین انصراف و فصل مینه سوتا دقیقاً طبق برنامه پیش نمی رود ، سخت است که بتمن را متهم کرد که چشم به راه گام بعدی است. او یکی از ده بازیکن بزرگ با ارزش در بازگشت در سال 2020 بود و فصل آخر خود را با 472 یارد و یک جفت لمسی به پایان رساند.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر