[ad_1]

اگر انجام شود درست همه چیز یکپارچه سازی عالی است کت های Retro Starter ، Retro Jordan ها ، عینک آفتابی یکپارچهسازی با سیستمعامل – شما می گویید ، اگر یکپارچهسازی با سیستمعامل باشد ، ظاهر می شود. و قهوه ای ها در این فصل با جرم خود کاملاً یکپارچه شدند. مثل یکپارچهسازی با سیستمعامل 1994.

من فقط در مورد این پدیده نوشتم که کلیولند 26 سال پیش برای اولین بار 8-3 بازی کرده است ، و به همان اندازه که کوین استفانسکی ، مربی آنها ، نیک چوب رعد و برق و بیکر میفیلد با دقت بیشتری برای موفقیت تیم حیاتی هستند ، ما در Practice Squad Power Rankings احساس تمایل می کنیم که به بلوک مسدودکننده Browns ادای احترام کنیم.

خط حمله کلیولند مردم را خرد می کند. در گرد و غبار.

و نه ، هیچ یک از براون ها که پنج رزمنده سنگر را به راه انداخته اند عضو سابق PSPR نیستند و یا حتی در یک گروه آموزشی در هر نقطه از NFL شروع به کار نکرده اند. اما به راحتی می توان با توجه به فراگیر بودن فوتبال فانتزی ، از تأثیر مثبتی که امروز یک خط حمله خوب روی تیم دارد ، غافل شد. و خوانندگان PSPR طرفداران روشنی هستند ، بنابراین من می دانم که شما اجازه نمی دهید این اتفاق بیفتد. خصوصاً هنگام رتبه بندی جاده ها در شهری با کمربند زنگ زده مانند کلیولند.

با این حال ، عشق من به بازی آنلاین توهین آمیز و آنچه برای مرورگرها برای PSPR اتفاق می افتد این است – جدیدترین عضو PSPR یک تصمیم توهین آمیز در کلیولند است – الکس تیلور.

مسدودکننده 6 فوت و 308 پوندی ایالت کارولینای جنوبی در ژانویه بلندتر از هر کسی در کاسه ارشد ایستاده بود و تمام هفته او به کیت های محافظ پاس صاف سفر کرد. او ترکیبی چشمگیر داشت ، اما هنوز هم از بازی خارج شد ، احتمالاً به دلیل سطح رقابتی که در دانشگاه با آن روبرو بود و این واقعیت که مجبور بود حداقل 10 یا 15 پوند به قاب خود اضافه کند تا بتواند مقاومت در برابر NFL را تحمل کند.

اما ، پسر ، آیا تو در پنج ردیف اول که در مسابقات امسال کلیولند مشت مشت می کنند ، در ردیف اول جایی پیدا می کنی. و آموختن از جدریک ویلز و جک کانکلین نمی تواند به پیشرفت او آسیب برساند. تا زمانی که شخصی از جلو پایین نرود ، من لزوماً انتظار ندارم که تیلور The Call را در سال 2020 دریافت کند ، اما این یک پروژه طولانی مدت است که دارای All-Pro قانونی است ، به دلیل طولانی بودن و ورزش صاف بودن آن. نام او را به خاطر بسپارید. این به هیچ چیز نمی ارزد – تیلور یکی از تیم های محافظت شده در کلیولند قبل از جنگ عظیم تیم با تایتان ها است.

ما روی سنگ موفق شدیم – تا هفته 13 هنوز هیچ تماسی وجود ندارد. برای کسانی که در خانه نتیجه می گیرند ، ردیاب PSPR هنوز 33 تماس را می خواند و ما می توانیم موج جدیدی از تماس را در آخر هفته ببینیم.

امسال فقط تیم های مربیگری تازه کار ، بازیکن سال دوم یا بازیکن سال سوم را شامل می شوم. این تمام است و کاملاً با تجربه من همخوانی دارد ، زیرا کلاس پروژه برای سال 2018 اولین کلاس است که من به عنوان یک تحلیلگر در پیش نویس NFL CBS Sports کاملاً قدردانی کردم.

و همانطور که در زیر خواهید دید ، با توجه به افزایش تعداد کادر آموزشی در این فصل ، من نتوانستم در برابر رتبه بندی بازیکنان بیشتری مقاومت کنم. برای همگام شدن با رقم لیگ ، امیدوارم هر جمعه حدود 16 نفر بنویسم ، 10 نفر به طور رسمی در رده بندی و شش عنوان افتخارآمیز.

ممکن است مرد روی جلد PSPR هفته گذشته یک یا دو هفته دیگر وقت بگذارد تا نکات ریز و درخشان طرح رئیس ها را یاد بگیرد ، اما او به اندازه هر کس در گوشه گوشه کانزاس سیتی با استعداد است و برای قسمت آخر فصل عادی تازه خواهد بود. و playoffs ، انگیزه خوبی برای دفاع از استیو اسپاگنولو در صورت تصمیم هماهنگ کننده برای نیاز او است.

جت ها باید کاملاً در حالت بازی بازیکنان جوان باشند و اسکات فقط در فصل سوم حضور دارد. او واقعاً فرصتی برای بازی در طول فصل عادی پیدا نکرد. در ابتدا دور چهارم Ravens ، او اساساً پیراهن قرمز می پوشید تا به عنوان یک تازه کار قویتر شود ، و سپس در سال 2 منجر به دریافت کلاغ ها در طول پیش فصل شد. اسکات تقریباً 6-5 و 218 پوند است و وقتی مجبور می شود برای گرفتن صحیح خارج از جعبه خود طول بکشد ، عالی عمل می کند.

کواتنی دیگر تصمیم دفاعی اوله میس در مورد رادار طراحی قبل از فصل بود – تصمیم اصلی پشت بنیتو جونز از میامی. کواتنی بعداً به Soul Bowl اضافه شد و با فشار دادن و بیرون آمدن در تماس با مرکز ثقل پایین برای اولین قدم سریع من را تحت تأثیر قرار داد. او از 6-3 و 308 پوند تندتر به نظر می رسد و برای این موقعیت چیزی نزدیک به یک ورزشکار نادر نیست. اما من معتقدم که اگر خط دفاعی سانفرانسیسکو داده شود ، او می تواند اختلالاتی ایجاد کند.

آقای باتلر پس از دو هفته حضور در لیست 53 نفره و تنها یک هدف برای نشان دادن ، در حال بازگشت به تیم آموزش عقاب ها است. او اکنون کاملاً تمام شده است ، بنابراین باید در گوشه های فوق العاده سوسو زدن مسابقه های بهتری را در برابر خط حمله و دفاع در اختیار داشته باشد که بتواند در جیب او بماند. فیلادلفیا در گیرنده و در انتهای باریک قوی تر می شود ، اما من هنوز هم معتقدم که باتلر می تواند پس از گرفتن و هنگامی که کارسون ونتز آن را به سمت او پرتاب کند ، بازی کند.

بعد از یک کار طولانی و قابل اعتماد در LSU با ببرها ، Clap شماره 107 من در کلاس برای سال 2018 بود. کمباین عمدتا ضعیف منجر به افت در دور هفتم شد. فیلم او مانند مدتی تمیز بود. من به نیواورلئان “N” دادم تا عمق خط حمله 245 را بدست آورد ، و در رتبه بندی پروژه های زنده خود موارد زیر را نوشت: “بسیار باتجربه ، بیشتر یک تکنسین تا یک ورزشکار تماشایی. مقاوم در برابر گاوبازی.” این می تواند به شمارنده ها حساس باشد. دقیقاً در سطح دوم. “

6. الکس تیلور ، انتاریو ، براونز

استعدادهای فوتبال در خانواده تیلور کار می کنند. یکی از عموهای او ، پیرسون پریولو ، مدافع سابق NFL است. جو جو همیلتون ، مدافع سابق برنده جایزه دیوی اوبراین در Georgia Tech است که در دور هفتم پیش نویس 2000 انتخاب شد. در یک پیچش عجیب ژنتیکی ، همیلتون فقط 5-10 است.

بعد از اینکه Saquon Barkley در سال 2018 به عنوان غول شماره 2 شد ، Saquan دیگر به طور کلی 177 پوند در Saints درآمد. همپتون از کار حرفه ای “انجام همه کارها” در Rutgers لذت می برد که تا حد زیادی مورد توجه قرار نگرفت زیرا همزمان با ورود برنامه به Big 10 بود. او در آخرین فصل حضور خود با شوالیه های Scarlet 13 بار 13 بار اشتباه ، سه بارکد و 64 بازی داشت. برای تکان دادن جام بزرگسالان برای سال 2019 در جاده برنده شدن بازیکن هفته پایین در موبایل ، آلاباما. او سپس 4.48 را با ترکیب کمی بیش از 6-1 و 207 پوند دوید. او سزاوار یک ضربه به خط دفاع جت ها در خط است.

Zeke Elliott اکنون باید کمی قدرتمندتر باشد و تونی پولارد ثابت کرده است که می تواند بار را 100٪ جلوتر از دالاس بگذارد ، اما من اولونیلوا را به اینجا پرتاب می کنم زیرا او یک پشتکار بزرگ و ورزشکار است که شایسته کمی سوختن است. برای گاوچران ها. او با 6-3 و 232 پوند ، در عمودی در صدک 70 و در صدک 80 در کمباین یک جهش عمودی داشت. اگرچه او هرگز در TCU ستاره نبود ، اما توانایی این را داشت که مدافعان را به خوبی پشت سر بگذارد وقتی که از بین آنها عبور نمی کند. من می خواهم آن را به عنوان یک چکش ببینم تا حجم کار الیوت را طی دو ماه آینده کاهش دهد.

دانیلز 6-3 و 311 با ترکیب بود و تست خوبی نداد ، اما در فیلم حضور پرقدرت و سر به فلک کشیده ای را دیدم که پاپ در دست داشت. او می توانست به طور مرتب آهنگ ها را از زمین عقب بدرقه کند و هر از چندگاهی با اولین قدم در موقعیت هایی که عجله می کند برنده شود. 49 نفر دارای خط دفاعی کم کلید هستند – حتی بدون نیک بوسا – اما اگر آنها به تقویت هایی نیاز داشته باشند که بتواند هر سه یک تکنیک را بازی کند ، دانیلز مرد آنها است.

من به یاد می آورم که عشق را در پایان روند مقدماتی پروژه در سال 2018 تماشا کردم و آنچه را دیدم دوست داشتم. خلاصه ارزیابی من از او به این شرح بود: “یک پایان دفاعی قدرتمند و خوش ساخت با ناگهانی خوب ، اما نه توانایی حفظ تعقیب سرعت از پشت. او از دستان نسبتاً سنگین خود و همچنین یک پاسور استفاده می کند ، و هنگامی که خودش را در برابر دویدن پرتاب می کند.” سال گذشته در سه بازی تدارکاتی در بوفالو هفت فشار وجود داشته است. در مقابل او ، بوفالو مجموعه ای از حاشیه ها را دارد که در چرخش سنگین بازی می کنند ، اما اگر او هرگز به موقعیت نیاز داشته باشد ، عشق می تواند در یک نقش محدود تولید کند.

افتخارات

جان سایلنت ، اوهایو ، بوکانر

وقتی علی مارپت در زمین نباشد ، دزدگیرها به همین سادگی نیستند. گارد پیشکسوت یکی از بهترین بازیکنان در پست خود است و عمق تامپا پشت سر او در نمایش های امدادی در این فصل فاجعه بار است. من پیشنهاد نمی کنم که مولچن از معاونان قبلی مارپت بهتر باشد ، اما شاید در این مرحله ارزش دادن به او را داشته باشد.

رادنی کلمنز ، S ، رئیس

Clemens برای من یک ساعت دیر تماشا بود و بلافاصله خود را در Top 175 من پیدا کرد. صحبت از مهارت های توپ و توپ به عنوان یک احتیاط ، Clemens هر دو را دارد ، و آنها در یک حرفه بسیار پربازده در SMU به نمایش گذاشته شده اند. پس از سه رهگیری و 18 وقفه در سه سال اول با موستانگ ها ، كلمونز چهار پیك كشید و به عنوان سالمند از 9 پاس دفاع كرد. در یادداشت هایم ، من نوشتم “به خوبی با مفاهیم مسیر و مکان پیشرفت بعدی آشنا هستم ، بنابراین او به طور معمول فوتبال را پیدا می کند.”

دوک ویلیامز، WR ، صورتحساب ها

ویلیامز در اوایل ژانویه 2019 توسط یکی از آن قراردادهای آتی که تقریباً همیشه نادیده گرفته می شوند و به جایی نمی رسند ، توسط Bills امضا شد. اما ریباند فیزیکی باعث ایجاد تیم شد ، در یک پیروزی حیاتی بر تیتان ها در تنسی یک پیروزی به ثمر رساند و در شکست در پلی آف بوفالو توسط تگزاسی ها چهار برد برای 49 یارد داشت. او می تواند اولین بازی خود را – هرچند بسیار محدود – در شکست دادن جت ها در هفته 7 بوفالو بازی کند و ببیند. اما بدون گل.

Parnell Motley ، CB ، 49ers

Motley به عنوان چشم انداز 249 پوندی من در Big Board من برای سال 2020 بود و اگرچه من به وضوح از آن خوشم نمی آمد ، اما احساس کردم لیاقت آن را دارم که در لیست 250 نفر برترم قرار بگیرم. واقعاً ، ارزیابی بسیار دشواری بود. تنها کاری که موتلی انجام داد این بود که در دفاع غیرعادی و بی رحمانه اوکلاهما در کارنامه خود با سونر بازی کند. او در سه فصل گذشته در نورمن 33 پاس ثبت کرد و شش انتخاب کرد. در سال 2019 ، او پنج بار لمس کرد. باور نکردنی اما کوچک است و در روز اوکلاهما پرو بسیار ضعیف آزمایش شده است. من نمی دانم آیا او ابزار فیزیکی برای کمک به NFL دارد. اما من می دانم که غرایز و مهارت های توپ متلی می تواند ترجمه کند.

کوه کبرال ، سی ، تگزاس

یادم می آید که کابرال را در آریزونا تماشا می کردم و عاشق این بودم که نگهبان چقدر خوب حرکت می کند. اکنون این یک مرکز است که کاملاً منطقی است. هیوستون اکنون فوتبال بهتری بازی می کند و فقط هفته گذشته بازیکن آزاد بدون شکست را معرفی کرد. اگر در مقابل شیرجه ای وجود داشته باشد ، تازه کار می تواند یک موقعیت تولیدی داشته باشد.

Prince Tega-Vanogoho ، OL ، Egales

دور ابتدایی آماده سازی اولیه برای جراحات وانوغو اوایل مصدومیت ها منجر به سقوط به دور 6 می شود ، اما ابزارهایی برای ستاره سابق آبرن متولد نیجریه موجود است تا در نهایت طرفدار آندره باشد دیلارد در فیلادلفیا ، باشگاهی که مدتی است جنگ می کند. Wanogho با خم شدن لازم زانو بازی می کند ، بنابراین بلند کردن آن با چنگال از شتاب دهنده های کوچکتر آسان نیست و در خارج از بازی و در بازی روی صفحه انفجاری است. او با ضربات بهتر و وزن اضافی می تواند یک دفاع ثابت برای NFL باشد. در این فصل ، او برای رسیدن به سطح دوم در بازی در حال اجرا بسیار مفید خواهد بود.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir