[ad_1]

usatsi-15243994-cropped.jpg
تصاویر ورزشی امروز ایالات متحده آمریکا

سیراکیوز هفتمین بازی متوالی خود را شنبه از دست داد زیرا هیجان انگیز NC State را با نتیجه 36-29 به طرز ویژه ای ویرانگر از دست داد. نارنجی ها در آخرین لحظه از رک کولپپر ، مهاجم خط حمله در ایالت کارولینای شمالی سازماندهی کردند که به یک تصادف منجر شد.

با استفاده از رنگ نارنجی روی خط 7 متری NC State و شانس تساوی بازی در ثانیه های آخر ، Culpepper کیسه را به خط 18 حیاط برگرداند. بدون وقت استراحت ، تخلف نارنجی با عجله به خط حمله رفت و قبل از تمام شدن ساعت بازی دیگری را انجام داد.

Culpepper با یک کلیک از سمت چپ دوم مواجه شد ، اما به جای اینکه پاس به منطقه انتهایی بدهد ، از بازی آخر Syracuse استفاده کرد تا فوتبال بسازد. تنها مشکل این بود که پرش او در جایگاه چهارم قرار گرفت. بنابراین حتی اگر زمان پس از پرش نیز باقی مانده باشد ، ایالت NC زمام امور را به دست خواهد گرفت.

بدتر شدن برای سیراکیوز: قبل از اینکه ولف پک بازی را 16-0 تمام کند ، در کوارتر سوم با 9 امتیاز پیش افتاد. این پیروزی باعث بهبود NC State به 7-3 (6-3 ACC) پیش از آخرین بازی منظم Wolfpack در هفته آینده مقابل Georgia Tech شد. اما این از دست دادن به سادگی باعث بدبختی سیراکیوز شد. تنها برد این فصل نارنجی ها در تاریخ 26 سپتامبر برابر جورجیا تک به دست آمد و شنبه احتمالاً آخرین شانس واقعی پیروزی آنها بود ، زیرا فینال فصل منظم آنها هفته آینده در جاده مقابل Notre Dame №2 برگزار می شود.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر