WATCH: بازار به نشان the دانشجوی تازه وارد جاستین لوئیس در زنگ اخبار رقیب خود را در ایالت ویسکانسین ناراحت می کند


بازار دو و میدانی

ویسکانسین اولین تیم گروه مدعیان شکست ناپذیر عنوان ده بزرگ شد که در این فصل در دیداری برابر حریف ارزشمندی به میدان می رود ، در حالی که جمعه شب در یک رقابت بی رقیب شماره 4 Badgers با شکست 67-65 از بین برد و به رقیب مارکت رفت. تازه وارد مارکت ، جاستین لوئیس ، یک پرتاب آزاد به زنگ صدا را از دست داد تا آن را برای عقاب ها بدست آورد ، که به 3-1 رسید.

همانطور که ضربه آزاد احتمالی DJ Carton در حالی که تنها 0.9 ثانیه مانده بود از پشت دور برگشت ، به نظر می رسد بازی روی وقت های اضافه تمرکز خواهد کرد. اما لوئیس بالاتر از میکا پاتر از ویسکانسین بلند شد و هرچه توپ را پشت سر می گذاشت توپ را به لبه زد. همانطور که دور لبه می چرخید ، توپ به داخل سبد افتاد و توسط هم تیمی های سرحال لوییس غوطه ور شد.

لوئیس که یک پتانسیل چهار ستاره و بازیکن شماره 100 در کلاس 247Sports Composite برای کلاس 2020 محسوب می شد ، با 18 امتیاز در شب مارکت را رهبری کرد. اما به نظر می رسید که تلاش “دیمیتریک تریس” Badgers فقط 5 ثانیه به جهنده برخورد کرد. سپس کارتن ، دانشجوی سال دوم انتقال از اوهایو ، تنها چند ثانیه موفق شد خطای Trice را خطا کند و به خط سه پرتاب آزاد برسد.

پس از ساخت اولین ، دومین را از دست داد ، که منجر به هیاهوی قهرمانانه لوئی شد.

حتما بخوانید:
Arkansas vs. LSU Live Live Channel TV Live: نحوه تماشای فوتبال NCAA در تلویزیون ، جریان آنلاین

مارکت در مارکوس هاوارد جایگزین گلزن برتر تاریخ Big Big می شود. اما جمعه نشان داد که عقاب های طلایی می توانند با کارتن ، لوئیس و یک مهاجم چهار ستاره دیگر در داوسون گارسیا آینده درخشانی داشته باشند که قبلاً یک جفت نتیجه دو رقمی کسب کرده است.

برای تیمی از ویسکانسین که با پیروزی مقابل ایلینوی شرقی ، آرکانزاس-پاین بلوف و گرین بی شروع به کار کرد ، بازی Market اولین چالش واقعی بود و بندها در بعضی مواقع با توهین می جنگیدند. با بازی چهارشنبه هفته آینده لوییزویل در هوا به دلیل مشکلات COVID-19 تحت برنامه لوئیزویل ، ممکن است بدگرها مجبور شوند تا یک بازی با شمال آیووا در 16 دسامبر صبر کنند تا به مسیر خود برگردند.
منبع: pencil-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme NakitMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme