Vic Fangio در میان نگرانی های COVID از QB Broncos “ناامید” شد: “ما به آنها اعتماد می کنیم تا رهبر شوند”


USATSI

Denver Broncos به معنای واقعی چاره ای جز شروع یک خط حمله اضطراری مقابل New Orleans Saints در روز یکشنبه نداشت و هر چهار QB فعال به دلیل نگرانی در مورد COVID-19 رد شدند. این آزمایش خوب پیش نرفت ، با اینكه دنور 31-3 افت كرد و 12 یارد دیگر جمع كرد تا در این فصل به 4-7 سقوط كرد ، و حالا مربی ویك فانجیو از QB خود ابراز “ناامیدی” كرده و گفته است كه “آنها گلزنی كردند این موقعیت “با اقدامات آنها در ابتدای بازی.

فانگیو گفت: “من در چندین سطح ناامید شدم.” توسط لیندسی جونز از ورزشکار، “اینکه مدافعان ما ما را در این موقعیت قرار می دهند ، که مهاجمان ما لیگ را در این موقعیت قرار می دهند. ما به آنها اعتماد می کنیم تا رهبران تیم ما ، رهبران حمله ما و این افراد اشتباه کنند.”

اظهارات Fangio ، با این حال ، گزارش ها را تایید می کند که QB Denver – شروع کننده درو لاک ، پشتیبان های Brett Rypien و Jeff Driskel و مربی تیم ذخیره Blake Bortles – پروتکل های NFL COVID را قبل از هفته 12 نقض کرده اند. ، Rypien و Lock در نظر گرفته شد که با Driskel ارتباط نزدیک دارند که از قبل برای COVID-19 مثبت بود. به گفته فانجیو، چهار QB ظاهراً سه شنبه در روز تعطیلات خود در مرکز تیم جمع شده بودند و به درستی توزیع نمی کردند یا ماسک نمی زدند.

“من به اندازه کافی کار خوبی انجام نداده ام که دقیقه هایی که تنها هستند به آنها بفروشم” فانجیو اضافه کرد. “این به خودم بستگی دارد.”

حتما بخوانید:
Clemson v Pittsburgh: پخش زنده ، تماشای آنلاین ، کانال تلویزیونی ، پوشش ، زمان شروع ، شانس ، توزیع ، انتخاب

در پایان روز ، مشکلات شانس Broncos را در روز یکشنبه صدمه می زند یا حداقل به شدت محدود می کند. جانشین گسترده ای برای تیم آموزشی و مدافع سابق کالج کندال هینتون ، که در برابر مقدسین شروع به کار کرد و فقط یک پاس از 9 پاس را با دو رهگیری انجام داد ، به خبرنگاران گفت که غیبت ناگهانی چهار QB رسمی باعث شد تا دنور کتاب بازیهای تهاجمی خود را به 20 تا 30 بازی در هر بازی در نیواورلئان کاهش دهد.
منبع: pencil-news.ir