Tulsa vs Tulane: کانال تلویزیونی ، اطلاعات پخش مستقیم ، زمان شروع را تماشا کنید


در 5 چهارم

موج سبز تولان و طوفان طلایی تولسا با 24 برابر مساوی هستند. برتری موج سبز با وجود 227 متری کمبود آنها بود.

تولان از ترکیب تیم های RB استفون هادرسون و کی بی کی مایکل پرات لذت می برد. اولی با یک ضربه سریع ضربه زد ، در حالی که دومی در 16 تلاش برای دو TD و 76 متری پاس داد. هادرسون هفته گذشته فقط چند لمس داشت ، اما این بار توپ را خیلی بیشتر بدست آورد و آن را شمرد.

تولان و تولسا با پیروزی در بازی قبلی وارد این بازی شدند. پیروزی بعدی اینجا هنوز در پیش است ، بنابراین منتظر یک فینال سخت باشید.

کی بازی میکنه

تولان @ No 25 Tulsa

سوابق فعلی: Tulane 5-4؛ تولسا 4-1

چه باید دانست

موج سبز تولان و طوفان طلایی تولسا در یک بازی آمریکایی در ساعت 19:30 بعد از ظهر 19 نوامبر در Skelly Field در استادیوم HA Chapman به مصاف هم می روند. هر یک از این تیم ها برای حفظ یک پیروزی زنده می جنگند ، زیرا موج سبز با سه پیروزی و تولسا با 4 پیروزی می پرد.

هفته گذشته همه اینها در راه تولان در برابر شوالیه های ارتش وست پوینت سیاه قرار گرفت زیرا آنها با پیروزی 38 بر 12 به میدان رفتند. موفقیت تولان نتیجه یک حمله متعادل بود که در آن چندین بازیکن قدم به قدم بودند ، اما کی بی کی مایکل پرات حمله را هدایت کرد وقتی که او در 27 تلاش برای دو TD و 197 یارد پاس داد.

حتما بخوانید:
سایبان برقی ، خرید با کیفیت عالی ,فروش و قیمت سایبان برقی

تولسا تصمیم گرفت هفته گذشته در برابر خود دفاعی بازی کند ، اما تیم با وجود 82 متر پنالتی باز هم جلو آمد. آنها موفق شدند 28-24 برابر SMU Mustangs پیروز شوند. این پیروزی به لطف پرش قدرتمند بعد از نیمه به تساوی 24-7 رسید. از جمله کسانی که اتهام تولسا را ​​بر عهده داشتند ، WR جاش جانسون بود که برای دو TD و 101 یارد هشت پاس گل گرفت. این تلاش برای تبدیل شدن به اولین بازی که جانسون در بیش از 100 یارد منتشر کرده است.

موج سبز انتظار می رود موج بعدی را 6.5 از دست بدهد. آنها در حال حاضر چهار در مقابل چهار در برابر گسترش آخرین بازی های خود هستند ، اما ممکن است طراحان روند بخواهند این را در نظر بگیرند.

پیروزی های آنها باعث شد تولان به 5-4 و طوفان طلایی به 4-1 برسد. Tulane در سمت حمله توپ توپ بود و میانگین 36.67 امتیاز در هر بازی داشت. خواهیم دید که آیا تولسا راهی برای خلع سلاح آنها پیدا کرده است.

نحوه تماشا

  • چه زمانی: پنجشنبه از ساعت 19:30 ET
  • جایی که: Skelly Field در استادیوم HA Chapman – تولسا ، اوکلاهما
  • تلویزیون: ESPN
  • پخش آنلاین: fuboTV (به صورت رایگان امتحان کنید. ممکن است محدودیت های منطقه ای اعمال شود.)
  • دنبال می کنم: برنامه ورزشی CBS

شانس

مطابق آخرین شانس فوتبال کالج ، طوفان طلایی یک امتیاز خوب 6.5 امتیازی در برابر موج سبز است.

خط کمی به سمت طوفان طلایی منحرف شد ، زیرا بازی با طوفان طلایی با 4.5 امتیاز باز شد.

حتما بخوانید:
7 نکته و ترفند تزئین کیک تولد

بالا / پایین: -110

منتخبی از کالج های فوتبال را برای هر بازی خاص مشاهده کنید ، از جمله این یکی از مدل های پیشرفته رایانه ای SportsLine. اکنون عکس بگیرید.

تاریخچه سریال

تولان در پنج بازی اخیر خود مقابل تولسا سه پیروزی کسب کرده است.

  • 2 نوامبر 2019 – تولان 38 در برابر تولسا 26
  • 27 اکتبر 2018 – Tulane 24 v. Tulsa 17
  • 7 اکتبر 2017 – تولان 62 مقابل تولسا 28
  • 22 اکتبر 2016 – Tulsa 50 v. Tulane 27
  • 27 نوامبر 2015 – Tulsa 45 v. Tulane 34
منبع: pencil-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید