Tua Tagovailoa می تواند در هفته یازدهم کاری انجام دهد که هیچ تازه کار QB با بن روتلیسبرگر در سال 2004 انجام نداد.


وقتی برایان فلورس ، مربی دلفین ها تصمیم گرفت کار اصلی را به Tua Tagovailoa ، خط حمله بعد از هفته هفتم میامی ، واگذار کند ، قطعاً این حرکتی بود که خطراتی را به همراه داشت. با این حال ، قمار نتیجه داد چون توآ از زمان تصدی تیم اصلی ، دلفین ها را به سه پیروزی متوالی رساند.

توا آنقدر خوب بود که در واقع از عهده انجام کاری برآمده است که هیچ تازه واردی از سال 2004 تاکنون به آن دست نیافته است. اگر دلفین ها یکشنبه برونکوس را شکست دهند ، این بدان معنی است که توا کار خود را با چهار پیروزی متوالی آغاز می کند ، که قابل توجه است زیرا در دوره Super Bowl فقط 5 بار انجام شده است.

آخرین بازیکن خط حمله که کار خود را با چهار پیروزی متوالی در طول سال جدید آغاز کرد ، بن روتلیسبرگر بود که این کار را در سال 2004 انجام داد وقتی که 13 بازی متوالی را برای شروع کار خود به دست آورد. این واقعیت که هیچ تازه کار QB در 16 سال گذشته موفق به کسب چهار پیروزی متوالی نشده است ، نشان می دهد که دستیابی به یک موفقیت دشوار است. از سال 2004 ، تعداد زیادی تازه کار با استعداد با بازیکنانی مانند مت ریان ، کم نیوتن ، اندرو لاک ، راسل ویلسون ، داک پرسکوت ، لامار جکسون و کیلر موری وجود دارد ، اما هیچ یک از آنها موفق به کسب چهار شروع اول در طول تازه کار خود سال

حتما بخوانید:
دریچه سقفی سه طرفه آلومینیومی - گروه صنعتی تهویه اورانوس تولید کننده دریچه سقفی

به یاد داشته باشید که این رکورد فقط مربوط به مسابقات پیروز شده در سال جدید مهاجم است ، بنابراین اگرچه کسی مثل ماهومس در شش شروع اول زندگی حرفه ای خود پیروز شد ، اما تنها یک پیروزی او زمانی بود که تازه کار بود. علاوه بر این ، گرچه پرسکات در طول سال جدید خود 11 بازی متوالی به دست آورد ، اما او اولین شروع خود را از دست داد ، بنابراین شانس او ​​برای این مجموعه قبل از شروع کار به پایان رسیده بود.

در اینجا نگاهی داریم به تازه کارهایی که در دوره Super Bowl بهترین عملکرد را داشتند:

1. بن رتلیسبرگر ، 2004: شروع 13-0 با استیلرز (برنده دو سوپر کاسه)
2. دیتر بروک ، 1985: او 7-0 با رامس شروع کرد (بعد از 1985 دیگر هرگز در NFL بازی نکرد)
3. مایک کروچک ، 1970: او 6-0 با فولادی ها شروع کرد (فقط هفت بازی در حرفه خود شروع کرد)
4. فیل سیمز ، 1979: او 4-0 با غولها شروع کرد (برنده دو Super Bowl به نام Super Bowl XXI MVP)
5. ویرجیل کارتر ، 1968: او 4-0 با Bears کار را شروع کرد (شیکاگو را ترک کرد و سرانجام بنگالها را در مرحله پلی آف در سال 1970 و پس از شروع تیم 1-6 به پیروزی رساند)

این تمام لیست استخدام هایی است که حداقل در چهار شروع اول خود در سال جدید برنده شده اند. توا این هفته نه تنها می تواند در لیست حضور داشته باشد ، بلکه اگر موفق شود در سه بازی بعدی خود (برونکوس ، جتس ، بنگال) پیروز شود ، می تواند به شماره 2 لیست برسد. متأسفانه برای توآ ، او قادر به گرفتن روتلیزبرگر نخواهد بود. با توجه به اینکه دلفین ها فقط هفت بازی در برنامه فصل منظم خود دارند ، بهترین کاری که توآ می تواند انجام دهد این است که کار خود را با 10 برد متوالی در طول سال جدید آغاز کند.

حتما بخوانید:
Mikel Arteta سوالاتی در مورد آینده آرسنال در میان بدترین شروع فصل در حدود 40 سال گذشته مطرح می کند
منبع: pencil-news.ir