[ad_1]

isaiah-spiller-texas-am.jpg
USATSI

شماره 5 تگزاس A&M در مسیر روبرو شدن با Auburn در روز شنبه خواهد بود و امیدهای آنها برای فوتبال دانشگاه هنوز زنده است و انتقام می گیرد. بعید به نظر می رسد که آگی با یک باخت SEC SEC West را از آن خود کند ، اما در پایان یک فصل با یک باخت در یک بازی سرسخت مقابل شماره 1 آلاباما به پایان فصل عادی می رسد ، باید عملکرد خوبی در کمیسیون داشته باشد.

ببرها باخت شرم آور 42-13 مقابل رقیب آلاباما در کاسه آهن را از دست دادند. کوارتر بک نیکس آخر هفته گذشته تحت فشار فوق العاده ای جنگید ، بازی دونده با مشکل روبرو شد و تیم دوم در برابر پرنده بلند Crimson Tide شکست خورد. هنوز کارهای زیادی برای خدمه مربی گاس مالزان وجود دارد. ببرها نه تنها می توانند نقش یک اسپویلر را بازی کنند و امیدهای Texas & A برای کسب عنوان را از بین ببرند ، بلکه چهارمین پیروزی متوالی خود را در این مجموعه کسب کنند.

بیایید بازی را تقسیم کرده و ضربات مستقیم و خلاف گسترش را بزنیم.

خطوط داستانی

تگزاس A&M: دفاع Aggies در این فصل برجسته شده است زیرا فقط 328.0 یارد در هر بازی واگذار کرده است. او آخر هفته گذشته در یک پیروزی 20 بر 7 که تیم ببرها فقط 267 یارد و یک زمان زباله را کنترل کردند کاملا بر LSU سلطه داشت. خط دفاع در هر دو خط دفاع LSU در همه جا بود و تمام شب را در عقب زندگی می کرد. نگرانی در مورد تخلف وجود دارد. کوارن کلن موند آخر هفته گذشته 11 نفر از 34 نفر در برابر LSU ثانویه از نظر تاریخی بد بود. البته زمان مسئله بود. اما این نمی تواند بهانه ای علیه دفاع به رهبری هماهنگ کننده بو پلینی باشد ، که فاجعه نهایی بود.

آبرن: بازیکن خط حمله تایگر بو نیکس در دو فصل گذشته 10-1 در خانه بوده و این آخر هفته را در The Plains در کنار خود خواهد داشت. اما عدم دویدن عقب تیگ بیگزبی در کاسه آهنین کاملاً مشهود بود و وضعیت او پیشرفت های چشمگیری داشته است. هفته گذشته دفاع تیم ببرها توسط آلاباما برجسته شد ، اما زیاد از آن استفاده نکنید. در پایان ، آلاباما این کار را با همه انجام داد. خط دفاعی باید در برابر آگی بهتر بازی کند تا موند را مجبور به اشتباهات زیادی کند.

مشاهده اطلاعات

تاریخ: شنبه 5 دسامبر زمان: ظهر من
محل: استادیوم خرگوش جردن – اوبرن ، آلاباما
تلویزیون: ESPN پخش زنده: fuboTV (به صورت رایگان امتحان کنید)

تگزاس A&M در پیش بینی اوبرن ، عکس ها

این تیم آگی در یک مأموریت هستند و این مأموریت بعد از ظهر شنبه موفق خواهد بود. آنها بر خط مشاجره در دو طرف توپ مسلط خواهند شد و بازی را از ابتدا کنترل خواهند کرد. جبهه دفاعی Texas & A در پشت Auburn امرار معاش می کند ، Nix را مجبور به اشتباهات زیادی می کند و ببرها را از برنامه خارج می کند. انتخاب: Texas A&M (-7)

کدام یک از همکاران فوتبال را می توانید با اطمینان در هفته 14 انجام دهید؟ به SportsLine مراجعه کنید تا ببینید کدام تیم ها برنده می شوند و گسترش را پوشش می دهند – همه اینها از یک مدل رایانه ای اثبات شده است که در چهار فصل گذشته بیش از 3500 دلار سود داشته است – و این را بفهمید.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر