Taysom Hill اذعان می کند که Saints پس از اطلاع از وضعیت بازیکن خط حمله Broncos ، یک برنامه محافظه کارانه را دنبال کردند


گتی ایماژ

تیزوم هیل هر دو شروع را به عنوان یک بازیکن خط حمله برای نیواورلئان ساینتز بدست آورد ، حتی اگر آخرین بازی مورد نظر باشد ، پرتاب فوتبال. هیل در پیروزی 31-3 نیو اورلئان برابر دنور – با 78 رهگیری (از منفی 43.2 من) فقط 9 از 16 یارد بود – چندین بازخوانی را از دست داد و در طول بازی برای بازی فوتبال تلاش کرد.

مقدسین 44 بار – یا 69.9٪ از اوقات – فوتبال را با پیروزی کنترل کردند ، که نتیجه مستقیم مبارزه هیل برای کنار گذاشتن فوتبال نبود. آزاد شدن توپ بخشی از برنامه بازی بود ، به لطف معضل مهاجم Broncos در مورد COVID-19.

هیل گفت: “با ورود به بازی ، برنامه بازی در 24 ساعت گذشته تغییر کرده است ، بنابراین تفکر من تغییر کرده است.” “من در آن مرحله و مطمئناً همان شیوه ای که مدیر شد ، مدیر بازی شدم [Payton] بازی نامیده می شود این است. ما خطرات غیر ضروری را که باعث می شود دفاع ما در وضعیت بدی قرار گیرد ، نخواهیم برد.

“ما بازی ها را اضافه یا کم نمی کنیم ، اما نحوه فراخوانی بازی و وقفه های اول و دوم ما به شدت تغییر کرد. این فقط به روشی که مربی بازی را فرا می خواند ، رسید.”

مقدسین متعهد شدند که در طول بازی فوتبال را انجام دهند ، در اولین فرود خود 10 بازی متوالی انجام دهند – که همه چیزهایی بود که نیو اورلئان باید برد. پس از ساعت 5:36 در سه ماهه دوم ، هیل فقط 3 از 5 برای 3 متری بود و به طور متوسط ​​0.6 یارد برای تجربه داشت. بازیکن خط حمله Saints هنوز 10 اجرا برای 44 یارد و دو تاچ داون سریع داشت – از زمان شروع بازی ، هیل چهار نتیجه در دو بازی به دست آورد.

در دو بازی به عنوان شروع کننده ، هیل 27 برای 40 (67.5٪) برای 311 یارد با رهگیری (80.1 رتبه) است. او همچنین 20 اجرا برای 93 یارد و چهار زمین تاشویی روی زمین دارد ، مجموعه ای از مهارت ها که پیتون ظاهراً در حمله خود استفاده کرده است – بازی نقاط قوت هیل.

با وجود تعداد پاس های هیل ، برنامه بازی او را به پایین انداختن توپ دعوت نمی کند.

پیتون گفت: “من فکر می کردم تایسمه خوب بازی می کند. او نوع کاملاً متفاوتی از بازی را انجام داد و این اشتراکات زیادی با من داشت در مقایسه با این که ما می خواستیم آن بازی را انجام دهیم.” “بنابراین ، هیچ چیز چالش برانگیزی نبود. من شبانه روز در گوش او بودم تا از فوتبال باهوش باشم.

“چندین راه برای از دست دادن یک بازی مانند آن وجود دارد و ما علاقه مند به یکی از آنها نبودیم.”
منبع: pencil-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>