[ad_1]

در 2 چهارم

انتظار می رفت که نارنجی سیراکیوز “L” این فیلم را بگیرد ، اما تاکنون هیچ فیلمنامه ای پخش نشده است. آنها در نیمه اول به عنوان رهبر ظاهر شدند و با نتیجه 22-14 از NC State Wolfpack پیشی گرفتند.

“Kues از ترکیب WR Nykeim Johnson و QB Rex Culpepper لذت می برد. اولی یک پاس برای یک TD و 60 یارد گرفت ، در حالی که دومی برای یک TD و 143 یارد در 23 تلاش عبور کرد. یکی از مهیج ترین لحظات پذیرایی جانسون در حیاط 60 حیاط در سه ماهه دوم بود. صحبت از بازی سازان شد ، WR Trebor Pena با بازگشت اولیه برای یک ضربه محکم در سه ماهه اول به کار خود پایان داد.

هیچ کس بازی قابل توجهی را برای NC State هجوم نیاورده است ، اما QB Bailey Hockman منجر به تاچ داون شده است.

این اولین بار است که نارنجی ها در هفت بازی گذشته در سه ماهه سوم صعود می کنند.

کی بازی میکنه

ایالت NC @ Syracuse

سوابق فعلی: NC State 6-3؛ سیراکوس 1-8

چه باید دانست

Syracuse Orange از نوامبر 2015 برابر 4-4 برابر NC State Wolfpack است ، اما این شنبه فرصت دارد کمی اختلاف را کاهش دهد. “كيوز و ايالت كاروليناي شمالي ظهر ET در گنبد حامل با نبرد ACC روبرو خواهند شد. “نارنجی ها” در یک مسابقه شش باخت لنگان لنگان مسابقه رفتند.

“جمعه گذشته كوئز مغلوب شکست 30 امتیازی کاردینال های لوئیزویل شد. “كوئس در پایان سه ماهه سوم 27 كاهش یافت ، كه بازیابی آن بیش از حد بود. QB JaCobian Morgan یک بازی به یاد ماندنی داشت ، اما نه به روشی که می خواهید از شما به یادگار بماند: او علاوه بر اینکه موفق به انجام یک ضربه محکم نشد ، فقط با 3.33 یارد تلاش برای عبور ، یک رهگیری را انداخت.

در همین حال ، ایالت NC در یک مسابقه که نمی توانست نزدیکتر باشد برنده شد و با نتیجه 15 بر 14 از لیبرتی شعله دور شد. از جمله کسانی که مسئولیت Wolfpack را بر عهده داشتند RB Zonovan Knight بود که با دو ضربه سریع برخورد کرد.

نارنجی ها باید بدانند که با توجه به گسترش امتیازهای 14.50 که با آن روبرو هستند ، نبرد سختی را می جنگند. کسانی که آنها را با انتخاب آنها در برابر توزیع در هفته گذشته سوزاندند ، ممکن است بخاطر داشته باشند که تیم در طول فصل هنوز مسابقات مقابل توزیع را واگذار نکرده است.

“Kues اکنون 1-8 است ، در حالی که NC State 6-3 است. چند آمار برای تماشای پشت سر خود داشته باشید: “کیوس با گرفتن 11 بار توپ وارد بازی می شود که برای مقام هفتم کشور خوب است. کمتر غبطه خورده ، ایالت NC پس از پرتاب 11 فصل 10مین بدترین رهگیری در کشور است. “بازی ثانویه Keys آماده است تا در کل بازی Wolfpack عجله کند.

نحوه تماشا

  • چه زمانی: شنبه ساعت 12 ظهر ET
  • جایی که: Carrier Dome – سیراکوس ، نیویورک
  • تلویزیون: شبکه ACC
  • پخش آنلاین: fuboTV (به صورت رایگان امتحان کنید. محدودیت های منطقه ای امکان پذیر است.)
  • دنبال می کنم: برنامه ورزشی CBS

شانس

بر اساس آخرین احتمال فوتبال کالج ، ولف پک با 14.5 امتیاز در برابر نارنجی محبوب اصلی است.

صدراعظم ها دقیقاً مطابق با جامعه شرط بندی این بازی بودند ، زیرا بازی با 14.5 امتیاز گسترش آغاز شد و همان جا ماند.

بالا / پایین: -112

مجموعه ای از کالج های فوتبال را برای هر بازی ، از جمله این بازی ، از مدل رایانه ای پیشرفته SportsLine مشاهده کنید. اکنون عکس بگیرید.

تاریخچه سریال

ایالت NC در پنج بازی اخیر خود مقابل Syracuse چهار پیروزی کسب کرده است.

  • 10 اکتبر 2019 – ایالت NC 16 در برابر سیراکوس 10
  • 27 اکتبر 2018 – سیراکوس 51 در برابر ایالت NC 41
  • 30 سپتامبر 2017 – NC State 33 v. Syracuse 25
  • 12 نوامبر 2016 – NC State 35 v. Syracuse 20
  • 21 نوامبر 2015 – NC State 42 v. Syracuse 29[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر