[ad_1]

terron-armtead-saints-birîndar-06-16-17.jpg
USA TODAY Sports

بازدیدهای COVID-19 فقط به NFL می آیند. جدیدترین احساس خشم همه گیری ، نیواورلئان مقدس است که طبق آزمایش روز شنبه برای آزمایش ویروس ، با ترون آرمستد برخورد نخواهد کرد. آدام شفر از ESPN. همانطور که این آزمایش مثبت در آستانه بازی در نیو اورلئان از هفته 12 با Denver Broncos اتفاق افتاد ، مبارزه با Pro Bowl یکشنبه آغاز می شود.

“من امروز صبح فهمیدم که آزمایش مثبتی برای کووید دارم!” Armstead در می نویسد یک توییت ارسال کرد در روز شنبه. “من کاملاً طبیعی و آماده هستم که فردا می خواهم با پسرانم بازی کنم. متأسفانه این اتفاق نمی افتد و هنوز [expletive] بمکد ، من نمی توانم تأثیر covid را در بسیاری از زندگی ها دست کم بگیرم. همه در امان باشند. “

این باعث توهین به مصدومیت مقدسین می شود که قبلاً بدون شروع نگهبان چپ آندروس پیت به دلیل ضربه مغزی وارد این مسابقه شده اند. در حال حاضر کل سمت چپ O-line تبخیر شده است زیرا تیزام هیل به عنوان دروازه بان به جای درو بریز که در حال حاضر از ناحیه کمر مصدوم است از ناحیه دنده ، دومین شروع فصل خود را به عنوان یک خط دفاعی آغاز کرده است.

در همین حال ، آرمستد در میانه هشتمین دوره حضور در NFL است و همه با مقدسین است. در این فصل ، او نه تنها در هر 10 بازی در نیواورلئان بازی کرد و شروع کرد ، بلکه این بازیکن 29 ساله در حال حاضر در عکس های توهین آمیز سوم تیم است. فقط مرکز اریک مک کوی (100٪) و رفقای تهاجمی رایان رامچیک (94.98٪) تعداد کلیکهای بیشتری را در سمت حمله توپ نسبت به آرمستد ثبت کرده اند که 89.81٪ از کلیک ها را تاکنون بازی کرده است.

آرمستد تنها آخرین بازیکنی است که در آزمون COVID-19 قبول شده است. در اوایل روز شنبه ، مشخص شد که فولادی ها در حال حاضر در آستانه یک کوره قرار دارند پس از اینکه جیمز کانر و یک دستیار مربی به لیست فزاینده آزمایشات مثبت در پیتسبورگ اضافه شدند. در همین حال ، کلت ها جاناتان تیلور را نیز به استثنای هفته دوازدهم در لیست ذخیره / COVID قرار دادند.

روز جمعه ، NFL یادداشتی را به 32 تیم منتشر کرد مبنی بر اینکه آنها فعالیت های شخصی خود را در روز دوشنبه ، 30 نوامبر و سه شنبه ، 1 دسامبر به پایان می رسانند ، در تلاش برای شیوع احتمالات جدید پس از شکرگذاری و به عنوان نرخ های مثبت در حال افزایش در سراسر کشور است.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر