[ad_1]

سال 2020 است ، چهارشنبه است و فوتبال NFL وجود دارد. بعد از دو تغییر برنامه ، بالتیمور ریونز اواخر چهارشنبه بعد از ظهر چهارشنبه ، شش روز بعد از اینکه قرار بود با آنها روبرو شود ، در میدان Heinz قرار می گیرد تا مقابل پیتسبورگ استیلرز قرار بگیرد. با وجود بثورات زیاد موارد COVID-19 ، Ravens تیمی را برای تلاش برای عبور از اولین باخت فصل پیتسبورگ می فرستد.

بازیکنان Ravens که به دلیل COVID-19 قادر به بازی در روز چهارشنبه نیستند شامل لامار جکسون ، خط حمله تنگ مارک اندروز ، گیرنده ویلی اسنید ، مدافع کناری پاتریک ریکارد ، مرکز پاتریک مک کار و مت اسکورا ، مدافعان خارج از خانه مت جودن و پرنل مک فی و فرماندهان دفاعی کاله کمپبل و جاستین مادوبویکه. کشتی دفاعی برندون ویلیامز از ناحیه مچ پا آسیب دید. فرمانده توهین کننده دی جی فلوکر ، که قبلاً در ذخیره تیم / COVID-19 بود ، از ناحیه کمر مورد سوال است. کرنر جیمی اسمیت (مچ پا) ، دروازه بان تیری فیلیپس (مچ پا) ، پایان دفاع دیرک ولف (بیماری) و محکم لاک ویلسون (بیماری) نیز مورد سوال هستند. و اگرچه آنها از لیست COVID-19 خارج هستند ، اما انتظار نمی رود که بازیکنان پشتیبان مارک اینگرام و JK Dobins بازی کنند ، طبق گفته یان راپوپورت از شبکه NFL.

فولادی ها که به دلیل COVID-19 بازی چهارشنبه را از دست نخواهند داد ، به جیمز کانر ، خط دفاعی استفون تویت و خط حمله جرالد هاوکینز باز می گردند. فولادی ها نیز به جایلان ساموئلز بر نخواهند گشت که دومین بازی متوالی خود را با مصدومیت چهار برابر از دست خواهد داد. و در حالی که جو هادن گوشه گیر به عنوان مشکوک ذکر شده است ، پست او در توییتر سه شنبه شب به نظر می رسد که نشان می دهد زانوی او برای مقابله با کلاغ ها به اندازه کافی قوی است.

قبل از اینکه بازی را تجسم کنیم ، در اینجا نحوه ردیابی اقدام در زمان واقعی آورده شده است.

نحوه تماشا

تاریخ: چهارشنبه 2 دسامبر زمان: 3:40 بعدازظهر ET
محل: حوزه هاینز (پیتسبورگ ، پنسیلوانیا)
تلویزیون:
NBC | جریان: fuboTV (مجانی امتحان کنید)
دنبال می کنم: برنامه ورزشی CBS

تجسم

این تیم ها آخرین بار در هفته 7 به مصاف یکدیگر رفتند ، زیرا فولاد میهمان با پیروزی 28 بر 24 بالتیمور را ترک کرد. اگرچه او 265-48 جلو بود ، اما برتری 4-1 پیتسبورگ در دور برگشت (که شامل رابرت اسپیلین از جکسون بود) ، در کنار این که بالتیمور 80 محوطه جریمه دیگر هم داشت ، کافی بود تا روند پیروزی استیلرز را افزایش دهد. تا هفت بازی.

در اواخر نیمه اول 17-7 ، فولادی ها در نیمه دوم تاچ داون های 77 و 80 حیاطی را جمع کردند. نیمه اول نیمه اول آنها با رهگیری تازه وارد الکس هایسمیت از جکسون ایجاد شد که چهار بار اخراج شد اما نتوانست نیمی از 28 تلاش خود را برای پاس دادن به پایان برساند. آخرین پاس جکسون ، بالابر 23 حیاطی در منطقه انتهایی پیتسبورگ ، با گذشت زمان توسط مدافع مینکا فیتزپاتریک شکسته شد.

از آنجا که انتظار نمی رود اینگرام و دابینز به بازی بپردازند ، حمله سریع ریونز توسط گاس ادواردز هدایت خواهد شد ، که در هفته هفدهم فصل 2019 برای 130 یارد در برابر پیتسبورگ عجله کرد. او همچنین برای 87 یارد و یک دور زدن 16 اجرا کرد فولاد در هفته 7 پشتیبان ادواردز Justice Hill است که امسال حتی یکی از آنها را نپوشیده است. هیل 39 یارد در حال اجرا است و نتیجه 10 مسابقه در برابر فولاد در دسامبر گذشته است. ادواردز و هیل با حرکت در پشت یک خط حمله تازه که ممکن است بدون دو مبتدی باشد ، تلاش خواهند کرد تا به موفقیت برسند. موقعیت مرکزی بالتیمور توسط Tristan Colon-Castillo یا Bradley Bozeman اشغال خواهد شد. اگر بوژمن از گارد سمت چپ به مرکز حرکت کند ، این احتمال وجود دارد که تازه کار بن برادسون اولین شروع خود را در NFL انجام دهد.

متأسفانه برای Ravens ، Snead که در هفته هفتم در 5 جلب تیم را از 106 متری گرفت ، روز چهارشنبه نمی تواند کنار بیاید. فقدان ایدز و اندروز باید فرصت بیشتری برای مارکیز براون (که در هفته 7 برابر فولاد فاصله گرفت) ، مایلس بوکین ، تازه کارهای دوین دوورنای و جیمز پروچه و دس برایانت ، که چهار گل از 5 گل را دریافت کرد در 28 یارد باخت. از تیتان ها هفته گذشته.

مهاجم راونز در روز چهارشنبه رابرت گریفین سوم خواهد بود ، جایی که بالتیمور با غلبه بر پیتسبورگ به جای جکسون شروع به بستن فصل منظم 2019 کرد. به بالتیمور کمک کرد تا پاکسازی فصلی فولاد خود را انجام دهد. ساده تر کردن زندگی جکسون می تواند نبود توییت باشد که در هفته پیروزی پیتسبورگ برابر بالتیمور دو کیسه داشت. خوشبختانه برای فولادی ها ، آنها در تایسون آلوالو یکی از بهترین بازیکنان دفاعی لیگ را دارند ، یک انتخاب دور اول سابق که هفتمین شروع فصل خود را در روز چهارشنبه انجام می دهد. آنها همچنین ممکن است بهترین تکثیر خارجی NFL را از TJ Watt (نه کیسه) و Bud Dupree (هشت کیسه) داشته باشند.

به نظر می رسد خط حمله چهارم پیتزبورگ از دفاع راونز سود خواهد برد ، این بازی بدون حضور دو بازیکن اصلی و دو بازیکن خارج از زمین خواهد بود. مدافعان داخلی و هافبک های بالتیمور در حال حاضر سالم هستند ، هرچند اسمیت مصدوم است. دفاع کلاغ باید بیشتر به تازه کارهای پاتریک کوین و مالک هریسون ، مدافعان مارلون همفری و مارکوس پیترز و مدافعان جالون فرگوسن ، یانیک نگاوک و توس بووسر اعتماد کند. این گروه برای افزایش شانس پیروزی کلاغها مجبور به انجام برخی دورها هستند.

در حالی که فولادی ها کانر را نخواهند داشت ، آنها یک همکار خواهند داشت که بنی اسنل را برمی گرداند ، که در دسامبر گذشته برای 91 یارد و نتیجه 18 دویدن در برابر ریونز عجله کرد. پیتسبورگ همچنین بن روتلیسبرگر ، مهاجم خط حمله خواهد داشت که هر دو مسابقه فولاد 2019 برابر راونز را از دست داد. روتلیسبرگر در میان بهترین فصل آماری 17 سال فعالیت حرفه ای خود قرار دارد و در برابر 5 مداخله در 10 بازی ، 24 مسابقه را انجام می دهد. سه هدف مورد علاقه او در برابر کلاغ ها در هفته 7 JuJu Smith-Schuster ، تازه کار Chase Claypool و اریک Ebron با کمربند بود که با ترکیب 16 پاس برای 157 یارد و دو تاچ داون دریافت کرد. انتظار داشته باشید که Diontay Johnson که آخرین باری که این دو تیم بازی می کرد کمتر از 100٪ بود ، پس از گرفتن فقط یک پاس در برابر Ravens در هفته 7 ، نقش بسیار بزرگتری در این بازی داشته باشد. در سه بازی گذشته ، گیرنده در سال دوم تحصیل او 18 پاس برای 304 یارد و یک مرحله نهایی بدست آورد.

پیش بینی

در هر NFL داده شده یکشنبه چهارشنبه ، هر اتفاقی ممکن است بیفتد. گرچه آنها از برخی از بهترین بازیکنان خود بی بهره خواهند بود ، اما کلاغ ها هنوز استعداد کافی دارند – به خصوص در دویدن به عقب ، درون کوله پشتی و موقعیت های ثانویه – تا این یک بازی رقابتی باشد. با توجه به این موضوع ، از دست دادن جکسون ، اسنیاد ، اندروز ، دو مرکز ، چهار فرمانده دفاعی و دو مدافع خارج احتمالاً بیش از حد خواهد بود. انتظار داشته باشید که فولادی ها قبل از حل شدن در بازی خود با اسنل و تازه کار آنتونی مک فارلند ، برای پرتاب بیرون بیایند. در خط دفاعی ، بدنبال استیلرز باشید تا Ravens را یک بعدی بسازد ، چیزی که با توجه به ضرر آنها در خط حمله ، محکم و گیرنده ، دشوار نخواهد بود. Ravens آن را امتحان می کند ، اما در پایان فولادهای بسیار عمیق تر باید در بالای صفحه قرار بگیرند.

نتیجه: استیلرز 23 ، کلاغ 13[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر