Ravens و Steelers احتمال ، خط ، گسترش: 2020 NFL در روز چهارشنبه ، پیش بینی های 115-75 رول


شیوع COVID-19 فولاد را از شکرگذاری تا چهارشنبه 2 دسامبر علیه Ravens حرکت داد. بالتیمور (6-4) به دلیل شیوع تعداد زیادی بازیکن نخواهد داشت ، از جمله لامار جکسون ، بازیکن خط حمله ، محکم در مارک اندروز و دفاعی در کاله کمپبل. پیتزبورگ (10-0) نمی تواند از همان سطح دمای قلب برخوردار باشد ، اما جیمز کانر دونده ، که در آخر هفته مثبت بود ، غایب خواهد بود.

Kickoff ساعت 3:40 بعد از ظهر ET در پیتسبورگ است. در کتاب ورزشی ویلیام هیل ، پیتسبورگ با 10.5 امتیاز به عنوان میزبان مورد علاقه لیست شده است. علامت گذاری برای تعداد کل امتیازات در آخرین شانس Ravens برابر فولاد 40.5 تعیین شده است. قبل از قفل کردن انتخاب Steelers vs. Ravens ، مطمئن شوید که آخرین پیش بینی های NFL را از مدل پیش بینی شده SportsLine مشاهده کرده اید.

این مدل که 10000 بار هر بازی NFL را شبیه سازی می کند ، بیش از 7800 دلار به ازای هر 100 بازیکن در بالاترین امتیاز قله NFL از زمان تاسیس بیش از 5 سال پیش است. این یک فریاد 19-10 از بالاترین رتبه های NFL در این فصل است که تقریبا 800 دلار بازده دارد. این مدل همچنین با 115-75 بارگیری باورنکردنی از بالاترین رتبه های قله NFL که به فصل 2017 برمی گردد وارد هفته 12 می شود.

این مدل در سه دوره از چهار سال اخیر NFL در 10 برتر NFLPickWatch قرار گرفت و در آن دوره بیش از 95 درصد از بازیکنان بیلیارد اداری را در CBS Sports سه بار شکست داد. هرکس او را دنبال کرده باشد ، بلند است.

حتما بخوانید:
تولید کننده هدرز میثاق - اگزوز خودرو مشهد

اکنون این مدل توجه خود را به Ravens vs. Steelers معطوف کرده است. برای دیدن عکس ها می توانید هم اکنون به SportsLine مراجعه کنید. در اینجا شانس برای شرط بندی NFL توسط ویلیام هیل و آخرین روند برای استیلرز در مقابل راونز آورده شده است:

  • توزیع کلاغ ها در مقابل فولادها: فولادها -10.5
  • ریونز مقابل استیلرز بیش از حد زیر: 40.5 امتیاز
  • خط ارزی Ravens در مقابل Steelers: Steelers -500 ، Ravens +400
  • BAL: کلاغ ها 4-4 برابر مسابقات AFC هستند
  • PIT: فولاد با اختلاف امتیاز 12.4 به علاوه

چرا کلاغ ها می توانند پوشش دهند

Ravens مسلما در نقطه دشواری قرار دارد ، اما با توجه به اینکه خط اکنون دو رقمی می شود ، بهترین راه بالتیمور برای ماندن در محدوده می تواند ناشی از تلاش های دفاعی ستاره ای باشد. گرچه آتشدان بالتیمور کمپبل را بیرون کشید ، اما کلاغ ها هنوز مارلون همفری و مارکوس پیترز گوشه هایی دارند.

یانیک نگاکوی یورش عجیب و پاتریک کوئین ، حامی خانه ، هنوز آماده بازی هستند. با کمبود پیتزبورگ در کانر ، این امر به بالتیمور اجازه می دهد تا بیشتر روی حمله پاس فولاد تمرکز کند. اگر Ravens می تواند شامل بن Roethlisberger باشد و رابرت گریفین III ، مهاجم پشتیبان بتواند امتیاز دهی به دیسک را طراحی کند ، ممکن است این بازی از آنچه انتظار می رود نزدیک باشد.

چرا فولادها می توانند پوشش دهند

خطای بالتیمور حداقل طبق استانداردهای خاص خود درگیر است و بیشتر آن ناشی از مشکلات بازی پاس است. ریونز در زمان بروز تخلف با 313/4 یارد در هر بازی در رده سی و یکم لیگ قرار گرفت و بالتیمور تیم 10 مکان پایین در کل تخلف کمتر از 350 یارد است. بدون جکسون و اندروز ، این مبارزات فقط باید بیشتر شود.

حتما بخوانید:
مبارزه با دلفین ها و بنگالی ها: NFL احتمالاً برای شرکت کنندگان جریمه می کند ، اما تعلیق حساب ندارد

پیتزبورگ سه بهترین بازنده لیگ را دارد: وات ، بود دوپری و استفان توییت. این سه تیم در این فصل تیم را به 38 کیسه برتر لیگ رساندند. فولادها 16 رهگیری دارند و فقط 54.8 درجه تکمیل مجاز دارند ، که هر دو مارک در لیگ بهترین رتبه را دارند. خطای پیتسبورگ قطعاً به خودی خود قدرتمند است ، اما فولادی ها با دفاعی هدایت می شوند که کمترین میزان 17.4 امتیاز در هر بازی را فراهم می کند.

نحوه قرعه کشی راونز در مقابل فولاد

مدل SportsLine با پیش بینی 44 امتیاز ، به کل متکی است. این مدل همچنین می گوید که یک طرف گسترش بیش از 50 درصد از زمان را نشان می دهد. این انتخاب را فقط می توانید در SportsLine بدست آورید.

بنابراین چه کسی روز چهارشنبه فولاد را در برابر Ravens پیروز می شود؟ و کدام طرف گسترش بیش از 50 درصد از زمان را تجربه می کند؟ اکنون به SportsLine مراجعه کنید تا ببینید کدام قسمت از توزیع Ravens در برابر استیلرز باید پرش کند ، همه اینها از مدل پیشرفته است که بیش از 7800 دلار در رتبه بندی برتر NFL خود دارد و می فهمید.
منبع: pencil-news.ir