Oklahoma vs Baylor: پیش بینی ، انتخاب ، شانس ، توزیع امتیاز ، خط ، بازی فوتبال ، جریان مستقیم ، زمان شروع


USATSI

به نظر می رسد آخرین جدول رده بندی پلی آف فوتبال کالج درها را به اندازه کافی قهرمان 12 بزرگ – احتمالاً 9 امین آیووا یا یازدهمین دوره اوکلاهما – باز نگه دارد تا در صورت جهنم هنوز یک ضربه خارج از زمین داشته باشد. طی دو هفته آینده متلاشی شود. در عین حال ، سونر مجبور است از کار خود مراقبت کند. این بازی روز شنبه در خانه در مقابل تیم بایلور با الهام از تیمی که در ابتدای فصل از زمین شروع شده است ، آغاز می شود.

اوکلاهما هنوز مورد پسند بزرگ است و به حق. اگرچه بازی در ویرجینیای غربی به دلیل مشکلات COVID-19 در اواخر بازی Sooner به 12 دسامبر موکول شد ، اما تیم های کمی در این کشور در دو ماه گذشته بازی بهتری داشته اند. بدیهی است که بازگشت راموند استیونسون فراری و پایان دفاع دفاعی رونی پرکینز به قدرت کامل اوکلاهما کمک کرده و هر هفته از حریفان بریده است. اما این تیم فقط بهتر بازی می کند. کوکنار اسپنسر راتلر با نشان دادن استعداد خود با دست ، اشتباهات خود را کاهش داد. خط حمله شکل گرفته است. ماروین میمس و تئو ویز جلوی گیرنده قدم برداشتند. و سرانجام دفاع تحت هدایت الکس گرینچ گرد هم آمد.

خطوط داستانی

اوکلاهما: در مورد این تیم چیز زیادی نمی توان گفت ، که نبوده است. از زمان بازی در تگزاس ، اوکلاهما تازه متفاوت بوده است. باز هم ، دلایل مختلفی برای این وجود دارد ، اما این ماشین مرگ است که سونرها به مربیگری لینکلن رایلی شناخته می شوند. آنها در چهار بازی اخیر خود با میانگین 33 امتیاز پیروز شده اند. به عنوان یک تیم با دو باخت ، امتیاز سبک برای بقیه راه های آینده مهم خواهد بود. عزیمت زود هنگام بایلر گام دیگری برای آنها خواهد بود زیرا آنها برای بازی قهرمانی Big 12 به آرلینگتون می روند.

حتما بخوانید:
تهویه هوشمند چیست؟

بیلور: 2020 برای مربی Dave Aranda برای اولین بار سال صفر بود ، اما خرس ها در ماه گذشته بی سر و صدا پیشرفت کرده اند. شروع کندی که ابتدای سال آنها را آزار می داد حذف شد. به همین ترتیب ، آنها بیشترین امتیاز خود را در طول زباله کسب نمی کنند. اما در حالی که در سال 2019 Baylor در شیفتگی زندگی می کرد و در بیشتر بازی های نزدیک خود پیروز شد ، امسال اکثر آنها را از دست داد. بسیار بعید است که بایلر اوکلاهاما را شکست دهد ، اما معیار خوبی برای بهتر بودن این تیم در هفته 14 در مقابل هفته 5 این است که آیا حداقل می تواند برای مدتی معلق باشد.

مشاهده اطلاعات

تاریخ: شنبه 5 دسامبر زمان8:00 بعد از ظهر ET
محل: استادیوم یادبود – نورمن ، اوکلاهما
تلویزیون: روباه پخش زنده: fuboTV (به صورت رایگان امتحان کنید)

پیش بینی Baylor در اوکلاهما ، عکس ها

آخرین شانس:

زودتر -21.5

بیلور از رقابت بیشتری برخوردار بود ، اما دومین برد آنها در این فصل برابر تیم K-State بود که خود به تنهایی به میدان می رود. در پایان روز ، خرس ها هنوز 2-5 هستند. اوکلاهما در حال چرخش است ، این یک بازی خانگی است و این گروه برای پوشش بیلور باید هر 60 دقیقه بخوابد ، چه برسد به پیروزی مستقیم. صدابرداران دوباره از این حرفه مراقبت می کنند. انتخاب: اوکلاهما -22.5

کدام یک از همکاران فوتبال را می توانید با اطمینان در هفته 14 انجام دهید؟ به SportsLine مراجعه کنید تا ببینید کدام تیم ها برنده می شوند و گسترش را پوشش می دهند – همه اینها از یک مدل رایانه ای اثبات شده است که در چهار فصل گذشته بیش از 3500 دلار سود داشته است – و این را بفهمید.
منبع: pencil-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme NakitMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme