[ad_1]

این نبرد بین دو از بهترین برنامه ها در کنفرانس کمربند خورشید بود ، زمانی که کوهنوردان آپالاچی (7-2 ، 5-1) جمعه شب میزبان کاجون های با رتبه 20 در لوئیزیانا راگین بودند. در ابتدا این بازی قرار بود در 7 اکتبر برگزار شود ، اما شیوع ویروس کرونا باعث به تعویق افتادن آن شد. این تیم ها در دو بازی قبلی کنفرانس به مصاف هم رفته اند اما لوئیزیانا امسال در بازی قهرمانی به مصاف کارولینای ساحلی در حال حاضر بدون شکست خواهد رفت. قفس های راگین (8-1 ، 6-1) از سری 70-20 لوئیزیانا-مونرو بیرون می آیند ، در حالی که کوهنوردان (7-2 ، 5-1) با پیروزی 47-10 برابر تروا به پیروزی می رسند.

Kickoff از ورزشگاه Kidd Brewer در بون ، NC برنامه ریزی شده برای 8:30 بعد از ظهر ET است. کوهنوردان در آخرین احتمال لوئیزیانا در برابر آپالاچیان در کتاب ورزشی ویلیام هیل ، امتیاز 2.5 امتیاز را دارند و امتیاز کلی برای امتیازات 51. است ، قبل از اینکه گزینه آپالاچی ها در مقابل لوئیزیانا را انتخاب کنید ، پیش بینی های فوتبال دانشگاه را ببینید از مدل طرح ریزی SportsLine.

مدل پیش بینی SportsLine هر مسابقه فوتبال FBS را 10 هزار بار شبیه سازی می کند. در طول چهار سال یا بیشتر ، مدل رایانه ای خود از رقبای برتر فوتبال خود در برابر گسترش سلاح های خفیف ، بیش از 3500 دلار برای 100 بازیکن سود سودآور داشته است. او همچنین با فریاد 49-25 برای همه افراد دارای رتبه برتر در 13 هفته از فصل فوتبال 2020 کالج ، که در حال حاضر تقریبا 1300 دلار سود کسب کرده است. هرکسی که پیروی کرده باشد بازگشت چشمگیری داشته است.

اکنون این مدل توجه خود را به لوئیزیانا در برابر آپالاچیان معطوف کرده است. برای دیدن عکس ها می توانید هم اکنون به SportsLine مراجعه کنید. در اینجا شانس و روند کالج ایالتی فوتبال Appalachian در برابر لوئیزیانا وجود دارد:

  • لوئیزیانا در مقابل آپالاچیان: کوهنوردان -2.5
  • لوئیزیانا و ایالت آپالاچی بیش از 5 سال: 51
  • خط ارزی لوئیزیانا در مقابل آپالاچیان: Ragin ‘Cajuns +120 ، کوهنوردان -140
  • LA: QB Levy Lewis در سه بازی مستقیم حداقل 244 یارد پرتاب کرد
  • APST: RB Cameroon People در دو بازی گذشته به طور متوسط ​​136.5 یارد داشته است

آخرین شانس:

Ragin ‘Cages +2.5

چرا لوئیزیانا می تواند پوشش دهد

تیم جاده ای برابر 6-2 در برابر گسترش در هشت مسابقه بین تیم ها است و Ragin ‘Cajuns نیز در کنترل توپ خطرناک است. الیجا میچل 656 گز و تری تری راگاس 617 گز دارند و آنها هفت تاچ داون به ثمر رسانده اند. میچل در هر بار حمل به طور متوسط ​​شش یارد است و راگاس نیز 5.9 است. اسمیت برای 233 یارد و پنج تاچ داون اقدام کرد ، اما آسیب واقعی او با دست او ایجاد شد (2027 یارد عبور ، 16 تاچ داون).

Ragin ‘Cajuns در 17 بازی گذشته خود 12-5 ATS دارند ، در بازی قبلی خود بیش از 450 یارد را جمع آوری کرده اند و 344 و در مجموع 511 برابر ULM شرکت کرده اند. دفاع 247 اجازه داد و سه چرخش را به زور انجام داد و جنگ با زی یون هیل دو گونی داشت. خطوط پشتی لورنزو مک کاسکیل (66 مبارزه ، دو کیسه) و فرود گاردنر (56 ، سه نفر) وسط را در اختیار دارند ، در حالی که مدافع Bralen Trahan چهار مداخله برای واحدی دارد که دارای 13 حمله است و پنج لمس را بازیابی کرده است.

چرا آپالاچی ها می توانند پوشش دهند

ایالت آپالاچی در هفت بازی اخیر خود در ماه دسامبر برابر 5-2 اختلاف دارد و کوهنوردان در هر بازی 447.8 یارد جمع می کنند. آنها یکی از بهترین مدافعان کنفرانس را دارند ، زک توماس ، که تقریباً 67 درصد پاسهای 1717 متری و 17 تایی خود را به پایان رسانده است. توماس با گیرنده های مالک ویلیامز (35 پاس گل) و توماس هنیگان (33 نفر) رابطه عالی دارد ، هر دو به طور متوسط ​​حداقل 13.8 یارد در هر صید دارند.

توماس در این فصل برای 273 یارد گشت زد و چهار کوهنورد که به عقب برگشته بودند برای بیشتر رقابت می کردند. مردم (639 یارد) ، داتریش هارینگتون (595) و مارکوس ویلیامز (376) به طور متوسط ​​حداقل 5.5 یارد در هر بار حمل داشتند و People و Harrington برای 13 TD ترکیب شدند. کوهنوردان در 5 بازی خانگی اخیر خود مقابل تیمی که سابقه قهرمانی در این بازی را دارد ، 4-1 ATS هستند و خط دفاعی تنها 17.6 امتیاز در هر بازی را در اختیار شما قرار می دهد و 11 رهگیری دارد.

چگونه می توان لوئیزیانا در مقابل ایالت آپالاچی را انتخاب کرد

مدل SportsLine بر اساس کل استوار است ، با مدل پیشنهاد می شود که هر دو تیم برای کسب 55 امتیاز با هم ترکیب شوند. او همچنین می گوید که یک طرف گسترش ارزش کل را دارد. فقط در SportsLine می توانید انتخاب کنید.

بنابراین چه کسی ایالت آپالاچی را در مقابل لوئیزیانا پیروز می کند؟ و کدام طرف گسترش ارزش بالایی دارد؟ اکنون از SportsLine دیدن کنید تا ببینید کدام یک از سلاح های تکثیر لوئیزیانا در برابر آپالاچی ها باید پرش کنیم ، همه از مدل پیشرفته ، که بیش از 3500 دلار در رتبه بندی خود برای بالاترین رتبه بندی کالج است ، و کشف کنید[ad_2]

منبع: pencil-news.ir