NFL DFS برای هفته 13 ، 2020: بهترین DraftKings ، انتخاب های فوتبال FanDuel Fantasy Daily ، تیم ها ، پشته ها


وقتی واشنگتن دوید ، آنتونیو گیبسون در کالج ممفیس بود و ببرها از او به عنوان دونده و گیرنده استفاده می کردند. با این حال ، گیبسون پس از ثبت 36.6 امتیاز در DraftKings و 34.1 امتیاز در FanDuel در روز شکرگذاری ، ثابت کرد که می تواند زنگوله ای در واشنگتن باشد و می تواند یکی از محبوب ترین NFL DFS باشد. آیا شما باید Gibson را با NFL DFS stacks خود مقابل Steelers هدف قرار دهید؟

در همین حال ، دشاون واتسون ، مهاجم تگزاس نیز با عملکرد چشمگیر شکرگذاری ظاهر شد و در دو بازی متوالی حداقل 30 امتیاز از DraftKings و FanDuel جمع کرده است. داشتن نام های بزرگی مانند گیبسون و واتسون به معنای جستجوی گزینه های ارزان تر در صندوق بازی NFL DFS است. قبل از اتمام هر روز Fantasy Soccer Picks در سایتهایی مانند DraftKings و FanDuel در هفته سیزدهم ، مطمئن شوید که بهترین انتخاب های روزانه Fantasy Soccer ، نکات و استراتژی های NFL DFS را از مایکل مک کلور SportsLine ، یک طرفدار DFS که تقریبا برنده شده است ، بررسی کنید. 2 میلیون دلار

McClure در سال 2019 NFL DFS خود را شکست ، تا 1٪ از مسابقات برتر DraftKings را به پایان رساند و 40 برابر سود برخی از مسابقات با بازده بالاتر را به دست آورد. او سپس به مشارکت خود در فصل بعد ادامه داد و از هر سری که برای دور تقسیم بندی منتشر کرد ، پول نقد دریافت کرد. همه کسانی که او را دنبال می کردند بازدهی عظیم دیدند.

حتما بخوانید:
گره تیروئید چگونه بررسی می شود؟

در هفته دوازدهم ، مک کلور جانشین گسترده وایکینگ ها را جاستین جفرسون در استخر بازیکنان خود برای FanDuel و DraftKings داشت: نتیجه: جفرسون هفت پاس برای 70 یارد و دو تاچ داون گرفت و بیش از 22 امتیاز در هر دو سایت بازگشت. همه کسانی که او را در ترکیب خود داشتند در راه رسیدن به یک روز برنده بودند.

اکنون مک کلور توجه خود را به برنامه NFL Week 13 معطوف کرده و در بهترین انتخابات فوتبال فانتزی روزانه خود نتیجه گیری کرده است. فقط با رفتن به SportsLine می توانید آنها را ببینید.

بهترین انتخاب های NFL DFS برای هفته سیزدهم

یکی از بهترین DFS های NFL مک کلور برای هفته سیزدهم گیرنده تگزاسی Brandin Cooks است (6500 دلار برای FanDuel ، 5600 دلار DraftKings). سرآشپزها از 2015 تا 2018 در چهار فصل متوالی 1000 یاردی با مقدسین ، میهن پرستان و برج حمل حضور داشتند ، اما مشاهده کردند که تعداد آنها در سال 2019 فقط با 42 جلب 583 یارد و دو تاچ داون کاهش یافته است.

در هوستون ، او قبلا 52 پاس گل برای 719 یارد و سه مسابقه در اولین فصل حضور در تگزاس گرفته است. آشپزها 283 یارد پس از صید تولید کردند که برای مکان 14 در میان گیرنده های خوب خوب است. او اکنون دفاع كلتس را بر عهده خواهد گرفت كه در دو هفته گذشته 11 جلب برای 204 یارد و دو نتیجه برای گیرنده شماره 1 را پس داده است.

استراتژی بهینه McClure برای NFL DFS همچنین شامل درگیر کردن Raiders در دارن والر سخت گیر (7000 دلار برای FanDuel ، 6100 دلار برای DraftKings) است. در موقعیت نازک ، والر به یکی از ثابت ترین گزینه های پشت سر باریک رئیسان تراویس کلس تبدیل شده است.

حتما بخوانید:
این لباس بچگانه بررسی And you'll مبارزات خود را ببینید. به معنای واقعی

والر در 9 بازی از 11 بازی خود در لاس وگاس حداقل هفت بار هدف قرار گرفته است ، در حالی که هدف 27.1 درصدی او بالاترین نقطه پایان باریک است. این تعداد در منطقه قرمز به 35.3 درصد می رسد و والر قبلاً در این فصل 5 بار انجام داده است. روز یکشنبه ، او دفاع جت ها را بر عهده خواهد گرفت ، که هفته گذشته در موقعیت فشرده فینال دو تاچ داون را واگذار کرد و ماه گذشته کلسه هشت بار جلب کرد ، 109 یارد و یک نتیجه.

نحوه تنظیم صفوف NFL DFS برای هفته سیزدهم

مک کلور همچنین بازیکنی را هدف قرار داده است که می تواند در هفته سیزدهم برای یک مسابقه رویایی تعداد زیادی بیرون بیاید. این انتخاب می تواند تفاوت بین برنده شدن در مسابقات و بازی های نقدی یا رفتن به خانه بدون هیچ چیز باشد. در اینجا می توانید تنها او را ببینید.

بنابراین چه کسی DFS طرفدار مایک مک کلور است که ترکیب های مطلوب NFL DFS خود را برای هفته سیزدهم تنظیم می کند؟ اکنون از SportsLine دیدن کنید تا NFL DFS ، رتبه بندی ، نکات و اطلاعات بهینه ، همه از یک بازیکن حرفه ای DFS را که نزدیک به 2 میلیون دلار سود شغلی دارد ، ببینید و در این مورد اطلاعاتی کسب کنید.
منبع: pencil-news.ir