[ad_1]

دلفین ها در میامی همچنان شگفت زده می شوند و به رکورد 7 بر 4 خود می رسند و در شکار تاج AFC East با یک بازی پشت Buffalo Bills باقی می مانند. میامی حتی با عدم حل یک بازی خط دفاعی میان جانبازان رایان فیتزپاتریک و تازه کار توا تاگووئیلوا و همچنین تخلفی که در مسابقات لیگ NFL در رده سی ام قرار گرفت ، با احتمال پیروزی هشتم وارد هفته سیزدهم می شود. با این حال ، چون Tagovailoa (انگشت شست) ، سالمون احمد (شانه) و Myles Gaskin (زانو) در این هفته مطمئن نیستند ، NFL DFS مناسب می تواند برای دلفین ها حتی دشوارتر باشد.

گزارش مشاوره آسیب دیدگی در NFL برای ایجاد استراتژی پیروزی در NFL DFS بسیار مهم است. کدام بازیکنان را باید با پشته های NFL DFS هدف قرار دهید؟ قبل از اتمام هر روز Fantasy Soccer Picks در سایتهایی مانند DraftKings و FanDuel در هفته سیزدهم ، مطمئن شوید که بهترین انتخاب های روزانه Fantasy Soccer ، نکات و استراتژی های NFL DFS را از مایکل مک کلور SportsLine ، یک طرفدار DFS که تقریبا برنده شده است ، بررسی کنید. 2 میلیون دلار

McClure در سال 2019 NFL DFS خود را شکست ، تا 1٪ از مسابقات برتر DraftKings را به پایان رساند و 40 برابر سود برخی از مسابقات با بازده بالاتر را به دست آورد. او سپس به شرکت خود در فصل پس از آن ادامه داد و از هر ترکیبی که برای دور گروهی منتشر کرد ، پول نقد دریافت کرد. همه کسانی که او را دنبال می کردند بازدهی عظیم دیدند.

در هفته دوازدهم ، مک کلور جانشین گسترده وایکینگ ها را جاستین جفرسون در استخر بازیکنان خود برای FanDuel و DraftKings داشت: نتیجه: جفرسون هفت پاس برای 70 یارد و دو تاچ داون گرفت و بیش از 22 امتیاز در هر دو سایت بازگشت. هرکسی که او را در ترکیب خود داشت راهی یک روز برنده بود.

اکنون مک کلور توجه خود را به برنامه هفته 13 در NFL معطوف کرده و در بهترین انتخابات فوتبال فانتزی روزانه خود نتیجه گیری کرده است. فقط با رفتن به SportsLine می توانید آنها را ببینید.

بهترین انتخاب های NFL DFS برای هفته سیزدهم

یکی از بهترین پیشنهادات McClure برای NFL DFS برای هفته سیزدهم Chargers است که آستین اکلر را باز می گرداند (7100 دلار به FanDuel ، 7000 دلار به DraftKings). بازیکن آزاد سابق وسترن کلرادو از هفته 4 به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه زانو و از ناحیه همستر مصدوم شده است. اما او هفته گذشته با 129 یارد از مبارزه 25 لمسی مقابل بوفالو قدرتمندانه بازگشت.

اکلر 14 بار توپ را برای 44 یارد مقابل بیلز حمل کرد و همچنین 11 گل از 16 گل خود را برای 85 یارد در باخت 27-17 گرفت. برنده شدن هفت حمل دیگر از پشتیبان جوشوا کلی نشان داد که شارژرها 100 درصد اکلر را باور دارند. یک بازی در هفته سیزدهم برابر نیو انگلند پاتریوت که در نیمه پایانی لیگ دفاعی هستند ، باعث می شود مک کلور باور کند که اکلر یکی از NFL DFS های کم ارزش هفته سیزدهم است.

استراتژی بهینه McClure برای NFL DFS همچنین شامل درگیر کردن Raiders در دارن والر سخت گیر (7000 دلار برای FanDuel ، 6100 دلار برای DraftKings) است. در موقعیت نازک ، والر به یکی از دائمی ترین گزینه ها در پشت سر باریک رئیسان تراویس کلس تبدیل شده است.

والر در 9 بازی از 11 بازی خود در لاس وگاس حداقل هفت بار هدف قرار گرفته است ، در حالی که هدف 27.1 درصدی او بالاترین نقطه پایان باریک است. این تعداد در منطقه قرمز به 35.3 درصد می رسد و والر قبلاً در این فصل 5 بار انجام داده است. روز یکشنبه ، او دفاع جت ها را بر عهده خواهد گرفت ، که هفته گذشته در موقعیت نهایی سخت دو تساوی را کنار گذاشت و ماه گذشته کیلسه هشت بار جلب کرد ، 109 یارد و یک نتیجه.

نحوه تنظیم صفوف NFL DFS برای هفته سیزدهم

مک کلور همچنین بازیکنی را هدف قرار داده است که می تواند در هفته سیزدهم برای یک مسابقه رویایی تعداد زیادی بیرون بیاید. این انتخاب می تواند تفاوت بین برنده شدن در مسابقات و بازی های نقدی یا رفتن به خانه بدون هیچ چیز باشد. در اینجا می توانید تنها او را ببینید.

بنابراین چه کسی DFS طرفدار مایک مک کلور است که ترکیب های مطلوب NFL DFS خود را برای هفته سیزدهم تنظیم می کند؟ اکنون از SportsLine دیدن کرده و رتبه بندی ، نکات و مطالب بهینه NFL DFS ، همه از یک بازیکن حرفه ای DFS را که نزدیک به 2 میلیون دلار سود شغلی دارد ، ببینید و در این مورد اطلاعات کسب کنید.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر