[ad_1]

NFL: هواپیماهای 01 جدید در فرماندهان
ویلیام پورنل / آیکون Sportswire از طریق گتی ایماژ

NFL در تلاش برای جلوگیری از گسترش COVID-19 در میان یک شکوفایی جدید در سراسر لیگ و کشور ، پروتکل های همه گیر خود را تغییر می دهد. از امروز دوشنبه ، لیگ دیگر اجازه جلسات شخصی بعد از روز بازی را نمی دهد تا پس از تماس نزدیک در داخل بازی از گسترش داخلی جلوگیری کند. طبق این یادداشت توزیع شده برای هر 32 تیم در دفتر لیگ ، تمام این مسابقات – بازیکن مربی ، موقعیت دهنده ، مربی مربی – باید در این دوره دو روزه انجام شود.

استثنا در این قانون جدید این است که اگر تیمی یک هفته کوتاه (یک بازی یکشنبه و دیگری پنج شنبه) بازی کند. در این شرایط ، تیم ها می توانند وارد مرکز جلسه شوند. در این مدت مربیان می توانند وارد تاسیسات شوند اما به سادگی اجازه ملاقات ندارند. بازیکنان همچنین می توانند برای بازیابی وارد سیستم شوند ، اما نمی توانند با هم کار کنند. اتاق های تعویض و کافه ها باید بالای این پنجره دو روزه بسته شوند.

در حالی که این یک اصطلاح جدید برای لیگ است ، به نظر می رسد NFL یک دوره آزمایشی از هفته آینده را پشت سر گذاشته است. NFL دوشنبه و سه شنبه گذشته دیدارهای حضوری را ممنوع کرد و به نظر می رسد لیگ نتایج حاصل از آن را برای نصب دائمی آن دوست دارد. برای آنچه ارزش دارد ، دوشنبه و سه شنبه ها در یک هفته بازی معمولی به طور سنتی برای باشگاه ها فعال نیستند ، زیرا این روزها معمولاً تمرین نمی کنند ، بنابراین در آماده سازی زمین تأثیر چندانی ندارد.

NFL همچنین تصمیم گرفت محدودیت 62 بازیکن در مهمانی های مسافرتی را برطرف کند. تیم ها اکنون می توانند تعداد بازیکنانی را که مایل به سفر / حضور در هر بازی هستند تعیین کنند. این شامل بازیکنان ذخیره مصدوم و بازیکنان کادر آموزشی است. البته بازیکنانی که از لیست پشتیبان / COVID هستند مجاز نیستند. همچنین باشگاه ها دیگر ملزم به ارسال لیستی از 62 بازیکن واجد شرایط منجر به هر بازی نیستند. بازیکنانی که قصد دارند در طول مسابقات از بازی خارج شوند باید شب قبل از بازی نیز در هتل تیم بمانند.

این مسئله به عنوان یک مشکل بالقوه در هفته گذشته به وجود آمد که کلاغ ها با شیوع COVID-19 برخورد کردند و در نهایت مجبور شدند تعدادی از بازیکنان تیم آموزشی را ارتقا دهند تا یک واحد کامل برای رویارویی با فولاد داشته باشند.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir