[ad_1]

ماه ها پیش ، تفکر رایج در بین افراد حاضر در لیگ – و به ویژه کسانی که ناامیدانه می خواستند به لیگ برگردند – این بود که زمستان امسال از نظر مدیر کل و سرمربی گردش مالی کمی وجود دارد.

تصور می شد با احتمال چنین فصل انحرافی و کاهش درآمد ، صاحبان تیم احتمالاً ماشه را در بالاترین موقعیت ها بکشند و یک بار یک بار پاس به کسانی بدهند که در غیر این صورت در سال 2020 هیئت مدیره می روند.

خیلی برای این ایده.

سه جایگاه مربیان وجود دارد که پتانسیل شش فرصت دیگر را دارد و جالب است که در حال حاضر چهار جایگاه (از هر 5 ، اگر واشنگتن را حساب کنید) برای GM با ظرفیت باز شدن چهار یا بیشتر وجود دارد.

من این هفته را با اعضای هیات مدیره لیگ صحبت کردم تا به طور ویژه دهانه GM را ارزیابی کنم. من فکر کردم که من فکر می کنم با یک رتبه بندی اجماعی از پنج شغل روبرو می شوم ، اما چیزی که به سرعت پیدا کردم این بود که ارزش یک شغل خاص در چشم بیننده است.

چیز دیگری که من پیدا کردم اینجاست: هر شغل یک “شخص متفاوت” دارد که داوطلبان می توانند نگران آن باشند. هم مصاحبه شونده و هم “مرد دیگر” باید چگونگی همکاری با یکدیگر را در سال 2021 و بعد بیان کنند ، زیرا این فرد به زودی به جایی نخواهد رفت.

تگزاس از هوستون

چرا عالی است: در میان مشاغل آزاد ، تگزاسی ها بهترین بازیکن خط حمله را دارند. دشاون واتسون 25 ساله است و با کمتر از هر زمان دیگری در اطراف خود بهترین فوتبال دوران جوان خود را بازی می کند. نگران این موقعیت (یا این قرارداد) باشید که سالهاست امنیت فوق العاده ای را ارائه می دهد. شما در AFC South هستید ، بخشی که می توانید هر ساله برنده شوید. و از آنجا که مالک کال مک نایر شما را قبل از سرمربیگری استخدام خواهد کرد ، باید بگویید با چه کسی شریک هستید.

چرا خیلی عالی نیست: این شغل خالی از لطمه نیست ، که برای یک QB مانند واتسون شرم آور است. از زمان روی کار آمدن پدر مرحومش ، مک نایر تصمیمات مشکوکی گرفته است (به بیان بهتر). به لطف مک نایر ، توانمند سازی بیل اوبراین ، تگزاسی ها با محدودیت ها و حتی وضعیت بدتری نیز با پیش نویس ها مواجه هستند. هرکسی که با او صحبت کرده ام نگران سهم جک پاستربی است. مربی سابق شخصیت هیچ تجربه کارمندی ندارد ، اما به وضوح گوش صاحب را دارد و از طریق دفتر جلوی Game of Thrones در تگزاس بازی می کرد. اگر ایستربی در ساختمان نبود ، به من گفته می شد که این جذاب ترین شغل برای اکثر داوطلبان خواهد بود.

جگوارس جکسونویل

چرا عالی است: شما برای سال 2021 و بعد از آن تعداد زیادی پیش نویس و فضای مساوی محدود دارید. شما به احتمال زیاد شماره 2 را در پروژه خواهید داشت ، به این معنی که شما قادر خواهید بود هر QB مورد نظر خود را در این سمت از Trevor Lawrence جمع کنید. می توانید لیست را با توجه به تصویر خود بهتر از هرجای دیگر در اینجا ایجاد کنید. شاد خان صاحب صبوری دارد و عدم موفقیت در ربع قرن اخیر به این معنی است که از نظر موقعیت همسالان در سطح لیگ ، فشار کمی است. هر سه سال یک بار به پلی آف بروید و حال شما خوب است. همچنین … در فلوریدا مالیات بر درآمد ایالتی وجود ندارد و ساحل در آنجاست.

چرا خیلی عالی نیست: به من گفتند كه جاگوارها از نظر مبلغی كه برای عملیات فوتبال خرج می كنند ، از میهن پرستان به بنگالی نزدیك ترند. اگر می خواهید یک دفتر کار و اطلاعات جبهه قوی بسازید ، مالک باید با حقوق و پاداش سخاوت بیشتری داشته باشد. از نظر تاریخی ، برای جذب نمایندگان رایگان در آنجا باید هزینه زیادی پرداخت کنید. تونی هان SVP تیم فوتبال فوتبال و مدیریت است. او مالک خصوصی تیم و پسر شاد است. تونی همچنین مسئولیت هایی در Fulham FC و All Elite Wrestling دارد و دو منبع فکر کرده اند که آیا تمرکز وی روی تیم فوتبال خواهد بود یا فقط “اظهار نظرهای جانبی” زیاد. (با این حال به من گفته اند که تونی اخیراً بیشتر به فوتبال و کشتی علاقه دارد و کاروانسرا پس از اخراج تام کاگلین سرمربی و مدیرعامل را به تنهایی ترک می کنند.)

شیرهای دیترویت

چرا عالی است: اگر به متیو استافورد اعتقاد دارید ، او هنوز فقط 33 سال دارد. استعدادی در لیست وجود دارد که وضعیت مناسبی با محدودیت و توانایی بیرون آمدن به زودی از برخی قراردادهای بی اثر دارد. با پیشرفت سن آرون راجرز ، NFC North سودآورتر می شود. و همانطور که اریک کوزلیاس ، همکار من در CBS Sports HQ ، می گوید ، در آنجا پیروز شوید و آنها به نام شما به مدارس خواهند گفت.

چرا خیلی عالی نیست: ترکیب ، از جمله بازیکن خط حمله ، به راحتی می تواند به عنوان یک معامله نیمه خالی دیده شود. در سال 2021 می توانید حداقل پنج پروژه انتخاب شده داشته باشید. پس از دهه ها مزخرفات از حق رای دادن وجود دارد. شیلا فورد هامپ کمتر از یک سال پس از آنکه افسار خود را از مادرش گرفت کاملاً ناشناخته است. و او به صحبت های Rod Wood ، رئیس و مدیر عامل تیم ، که یک تاجر بدون تجربه فوتبال است ، گوش می دهد. به نظر می رسد این کار برای یک رئیس ستاد باتجربه تر از یک تازه کار جوان است.

شاهین ها در آتلانتا

چرا عالی است: شما در یکی از بهترین شهرهای آمریکا هستید. خوب ، این یک سرمقاله است. شما یک مالک تیم دارید که در کار فوتبال دخالت نمی کند و آن را صرف اطمینان از داشتن منابع می کند. مت رایان و جولیو جونز وجود دارد ، هرچند آنها پیرتر می شوند. لیستی با استعداد که توسط توماس دیمیتروف جمع آوری شده است ، حتی با نتایج ضعیف تر ، از جمله کلاس پیش نویس 2020.

چرا خیلی عالی نیست: اگر به مت ریان اعتقادی ندارید ، به دلیل قراردادش در سال 2021 با او ماندید. وضعیت محدودیت بدلیل کاهش پیش بینی شده در سال آینده بد است ، بنابراین باید اقدامات شدید انجام شود. و منابعی که من با آنها صحبت می کنم ابراز نگرانی در مورد دخالت رئیس تیم ریچ مک کی در عملیات فوتبال کرده اند. مک کی ، مدیرعامل سابق Tampa Bay و سپس آتلانتا قبل از استخدام دیمیتروف ، در سراسر لیگ دوست داشت. اینکه عملیات فوتبال متعلق به جنرال موتورز باشد و نه جنرال موتورز و مک کی؟ یک منبع گفت که این شغل “برای بهترین داوطلبان جذاب نخواهد بود” به دلیل ساختار ، چیزی که باید در روند مصاحبه اتو شود.

تیم فوتبال در واشنگتن

چرا عالی است: مربی خوب در محل با رون ریورا و دفاع خوب. شما الکس اسمیت را در سال آخر معامله خود دارید تا در مورد آینده خود تصمیم بگیرد یا حرکتی را انجام دهد ، همراه با فرصت تجارت دواین هاسکینز ، که نگرش او در ساختمان پس از پایان مهلت معاملات ، نقطه مثبت را رقم زده است. شما در یک بازار بزرگ هستید و این فرصت را دارید که به طور منظم بازی های ملی را در NFC East انجام دهید. شما این فرصت را دارید که به بخشی از تغییر فرهنگ تبدیل شوید.

چرا خیلی عالی نیست: اول از همه ، ممکن است کار حتی باز نباشد. واشنگتن می تواند پس از کار در پروژه های قبلی تیم ، به کایل اسمیت ، نایب رئیس تیم بازیکن تبدیل شود تا به نقش GM برسد. اما غیر از این … یک مالک در دن اسنایدر که سابقه دخالت در او را داشت ، حتی اگر می گوید اکنون نیست. آیا او را باور می کنید؟ تیمی که جنجال ها را به خود جلب می کند. فکر می کنی تموم شد؟ آیا واقعاً اوضاع تغییر خواهد کرد؟ یک منبع گفت این کمترین “تأثیرگذار” شغل موجود است. واشنگتن GM را در کمیته ای با ریورا ، اسمیت ، SVP مدیریت فوتبال راب راجرز و SVP بازیکن بازیکن داگ ویلیامز تشکیل داده است. ریورا در حال حاضر وتو است ، اما یکی از منابع به من گفت ، “من فکر نمی کنم رون مرد نیازمند به قدرت باشد” ، همانطور که در این فصل دیده می شود می تواند با دیگران کار کند.

من دیدم که کار خرس ها ، عقاب ها ، غول ها و / یا برونکوس ظرف چند هفته باز می شود ، و یک فرصت خارجی برای چند نفر دیگر دارد. اواخر این ماه لیست بهترین کاندیداهای شغلی خود را دریافت خواهم کرد.

انتخاب هفته 13

بیایید به آن برسیم. در هفته 12 ، با نتیجه 11-5 ، یک ریباند عالی داشتم. حتماً همه آن شیرهای عالی بوده که باعث شده ذهنم کار کند. من این فصل 115-60-1 هستم ، پس بیایید چوب را ادامه دهیم.

قهوه ای در تیتان ها

13:00 ، یکشنبه ، CBS

من فقط قهوه ای را باور ندارم. آنها یک پیروزی خوب (ایندی) دارند و در سه باخت – توسط حریفان برتر – 92-19 شکست می خورند. تیتان ها بزرگتر و قویتر از کلیولند هستند. من مطمئن نیستم که این حتی یک بازی باشد.

انتخاب: تیتان ها

برج حمل با کاردینال ها

4:05 بعد از ظهر ، یکشنبه ، FOX

LA با 49ers و دفاع رابرت صالح مشکل دارد. این فقط تیمی است که آنها می جنگند ، اما من هنوز فکر می کنم که قوچ ها می توانند در ماه ژانویه سر و صدا ایجاد کنند. در همین حال ، کاردینالها در برنامه خود سرشان را از دست داده اند و دو بازی با 4-7 فاصله دارند.

انتخاب: برج حمل

میهن پرستان در شارژر

4:25 عصر ، یکشنبه ، CBS

بیل بلیشیک بهتر از هر مربی می داند جاستین هربرت چیست. او در دوره مقدماتی بر روی او تف کرد. این بدان معناست که او می داند چگونه جلوی تازه کار مهاجم آینده را بگیرد. پس از دیدن پیروزی نیوانگلند با وجود بازی هفته گذشته کم نیوتن ، می توانم تیمی را شکست دهم که ایده ای برای پیروزی در مسابقات نزدیک ندارد.

انتخاب: میهن پرستان

بقیه

مقدسین بیش از شاهین ها
کلت بر سر تگزاسی ها
دلفین ها بر فراز بنگالی ها
وایکینگ ها بر فراز جگوارس
بیش از شیرها خرس می کند
مهاجمین بیش از جت ها
شاهین های دریایی بیش از غول ها
بسته بندی بیش از عقاب ها
روسای Broncos
فولادها بالای تیم فوتبال
حساب بیش از 49ers
کلاغ ها روی گاوچران ها[ad_2]

منبع: pencil-news.ir