NFL به دلیل شیوع COVID-19 ، Ravens-Steelers را به روز چهارشنبه موکول کرد ، سومین برنامه ریزی مجدد


امروز ایالات متحده آمریکا

در آستانه مسابقات بالتیمور ریونز و پیتسبورگ استیلرز که قرار است بازی های مستقیم خود را با برنامه ریزی مجدد دو بار انجام دهند ، بازی دوباره در مسیر صحیح خود قرار دارد. NFL تصمیم گرفته است این مسابقه را برای سومین بار به تعویق بیندازد و اکنون برای چهارشنبه برنامه ریزی خواهد شد CBS Sports NFL Insider جیسون لا کانفورا تایید کرد. در ابتدا ، این بازی قرار بود سه بازی شکرگذاری را محدود کند ، اما منتقل شد و برای هفته دوازدهم به برداشت یکشنبه اضافه شد و بعدا به سه شنبه شب منتقل شد.

همه اینها در حالی رخ می دهد که کانون سنگین COVID-19 با بیش از 20 بازیکن در لیست ذخیره COVID ، از جمله لامار جکسون ، JK Dobbins ، مارک اندروز ، مت جودون و کاله کمپبل ، به سازمان Ravens ضربه زد. در همین حال ، فولادها پس از اینکه تعدادی از بازیکنانشان ، با عنوان دونده جیمز کانر ، نیز در لیست ذخیره / COVID قرار گرفتند ، در میانه شیوع ویروس قرار گرفتند.

مطابق با دن گراتزیانو از ESPN، هیچ تست مثبت جدیدی برای کلاغ ها وجود ندارد که بازی فعلی سه شنبه را تحت تأثیر قرار دهد. با این حال ، یک نتیجه مثبت جدید به وجود آمد ، اما بازیکنی که در حال حاضر در ذخیره مصدومیت است ، با نزدیکان سازمان ارتباط نزدیک نداشت. روز دوشنبه ، بالتیمور پشتیبان جیلان فرگوسن ، دی جی فلوکر گارد ، کشتی دفاعی برودریک واشنگتن و دفاع دفاعی ایمان مارشال از لیست ذخیره / COVID بود.

حتما بخوانید:
برنامه لیگ سوپرلیگ زنان FA: ستاره های USWNT و NWSL به بازی برمی گردند

انتقال این بازی به روز چهارشنبه به لیگ هر دو باشگاه یک روز دیگر می دهد تا نفس بکشند تا مطمئن شوند که شیوع درون سازمان راونز همراه با یک روز تمرین کنترل می شود. مرکز بالتیمور بسته است ، اما است برای بازگشایی برنامه ریزی شده است دوشنبه شب

با حرکت این بازی در روز چهارشنبه ، شما احتمالاً بازی پیتسبورگ را به روز یکشنبه به واشنگتن منتقل خواهید کرد. بازی هفته 14 بالتیمور با کابوی ها پیش از این به روز دوشنبه منتقل شده بود.
منبع: pencil-news.ir