NFL بازی Ravens-Steelers Thanksgiving را به دلیل نگرانی از COVID-19 به بعد از ظهر یکشنبه موکول می کند


گتی ایماژ

NFL روز چهارشنبه اعلام کرد که بخاطر انفجار COVID-19 ، هدر سه گانه خود را برای شکرگذاری به دو سر تنظیم می کند. در بیانیه ای ، NFL گفت بازی Baltimore Ravens با پیتسبورگ استیلرز ، برنامه ریزی شده برای پنجشنبه شب ، بعدازظهر یکشنبه برگزار می شود. این تصمیم به دلیل اقدامات احتیاطی فراوان برای اطمینان از سلامتی و ایمنی بازیکنان ، مربیان و کارکنان بازی و با مشورت کارشناسان پزشکی اتخاذ شده است. ساعت بازی و شبکه پخش امروز اواخر اعلام خواهد شد.

Ravens حداقل 10 تست COVID-19 مثبت بین بازیکنان و کارکنان دارد و قبلا مشخص شده بود که آنها بدون دو مدافع اول دویدن خود در Mark Ingram و JK Dobins حضور ندارند. طبق گفته مایک گارافولو از شبکه NFL، Ravens نیز اگر واقعاً در روز پنجشنبه بازی کند ، در خط حمله به شدت محدود می شود. گزارش شده توسط جان راپوپورت که هفت بازیکن در طی سه روز نتیجه مثبت دریافت کرده اند ، از جمله آخرین مت اسکین ، پاتریک مک کارتی و کاله کمپبل. NFL می خواست این بازی را طبق برنامه انجام دهد ، اما باید از نظر بهداشت و ایمنی تغییراتی را ایجاد کند.

چندین بازیکن استیلرز برای ابراز نارضایتی از تصمیم لیگ در توییتر شرکت کردند ، اما راجر گودل ، کمیسر ، گزینه زیادی نداشت. اکنون تنها دو بازی در شکرگذاری برگزار می شود هوستون تگزاس در شیرهای دیترویت ، که قرار است از ساعت 12:30 بعد از ظهر در CBS آغاز شود و تیم فوتبال واشنگتن در دالاس ، کابوی ها ، که قرار است در ساعت 4:30 بعد از ظهر در فاکس.

این یک داستان در حال تکامل است.
منبع: pencil-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>