[ad_1]

NBA با استفاده از حباب در اورلاندو برای خاتمه دادن به فصل 20-209 یک اتفاق بود ، اما لیگ قصد دارد برخی از جنبه های حباب را برای فصل 20-20 -21 بازگرداند. این لیگ قصد دارد خط تماس تلفنی بازیکنان ناشناس را برای گزارش تخلفات احتمالی پروتکل های ایمنی COVID-19 بازگرداند ، و لیگ گفته است که فصل اول بازیکنان خود را نیز برای ماری جوانا آزمایش نمی کند ، همانطور که اولین بار توسط گزارش شد بن داوز از فوربس. لیگ آزمایش بازیکنان برای ماری جوانا را متوقف کرد ، در حالی که اوایل امسال این فصل متوقف شد و این روند در حباب ادامه یافت.

از جانب سخنگوی NBA مایک باس:

“با توجه به شرایط غیرمعمول پیرامون همه گیری ، ما با NBPA توافق کرده ایم که آزمایش ماری جوانا را به طور تصادفی برای فصل 21-2020 متوقف کنیم و برنامه آزمایش تصادفی خود را برای افزایش اثربخشی و سو abuse مصرف مواد مخدر به سمت محصولات هدف قرار دهیم.”

با توجه به این واقعیت که هر ساله تعداد بیشتری از کشورها مصرف ماری جوانای تفریحی را قانونی می کنند ، جای تعجب است که آیا لیگ هرگز به آزمایش بازیکنان خود برای یافتن این ماده باز می گردد؟ پیش از این ، کمیسر آدام سیلور گفته بود که لیگ به دنبال تعدیل بالقوه قوانین ماری جوانا است.

سیلور در ماه مه 2019 گفت: “گاهی اوقات احساس می کنم. جالب نیست که لیگ هنوز در حال آزمایش ماری جواناست. و من فکر نمی کنم که این دقیقاً وضعیت علم ماری جوانا باشد.” این خواص درمانی دارد ، این مواردی است که باید بررسی کنیم. . البته جایی که از نظر تسکین درد باشد. و این چیزی است که نه تنها توسط ما در حال بررسی است. NFL اخیراً اعلام کرده است که آنها در حال بررسی این مشکل هستند. و ما باید آن را بررسی کنیم. ”

ممکن است تغییر در مورد سیاست ماری جوانا NBA اجتناب ناپذیر باشد ، اما سیلور می خواهد چنین تغییراتی را با دقت انجام دهد ، زیرا می داند که لیگ و بازیکنان آن تأثیر زیادی بر جوانان در سراسر جهان دارند.

سیلور گفت: “من فکر می کنم وقتی سیاست خود را تغییر می دهیم ، باید بسیار مراقب باشیم ، زیرا پیام روشنی را برای بسیاری از جوانان ارسال خواهیم کرد.” “و در پایان روز ، من فکر می کنم همه ما اتفاق نظر داریم که ماری جوانا یک ماده قانونی است ، یا نه مانند الکل ، شما هنوز هم باید به جوانان بیاموزید که چگونه از چنین ماده ای به روش مناسب و مسئولانه استفاده کنند و زندگی خود را بیش از حد سنگین نکنند. . بنابراین این یک سوال پیچیده است. ”

این لیگ با انجام آزمایشات مداوم COVID به مراقبت کافی برای این فصل آینده می پردازد و همه این موارد برای اجرای فصل ایمن خواهد بود ، بنابراین قابل درک است که آزمایش ماری جوانا جای خود را خواهد داد. در این مرحله ، ممکن است ما قبلاً پایان آزمایش ماری جوانا NBA را دیده باشیم.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir