[ad_1]

nba-logo.jpg

NBA از 24 تا 30 نوامبر 546 بازیکن را برای COVID-19 آزمایش کرد و نتایج خیلی مثبت نبود. از این 546 48 مورد ، NBA و NBPA هستند اعلام کرد در بیانیه مشترک روز چهارشنبه. به گفته جان هاپکینز ، این میزان مثبت 8.8٪ ، کمتر از میانگین ملی 10.2٪ است. هنوز تضاد بین این درصد و آنچه NBA در حباب اورلاندو تجربه کرده قابل توجه است. پس از شروع فصل در دیزنی ، لیگ حتی یک آزمایش مثبت را در حباب آزمایش نکرد.

تاکنون به 48 رسیده است و مطمئناً این تعداد افزایش می یابد. بازیکنان به بازارهای خود بازگشته اند و قبل از شروع تمرین تیم در اردوی آماده سازی از 6 دسامبر ، به صورت جداگانه تمرین می کنند. آزمایش های مثبت در سراسر کشور در حال افزایش است و محدودیت ها در سراسر کشور به طور قابل توجهی ضعیف تر از زمانی است که بیماری همه گیر آغاز شده است. بیشتر کارشناسان از نظر ویروس انتظار زمستان بسیار بدی را دارند. NBA تجربه این تجربه را دارد.

هیچ راهی برای دانستن اینکه دقیقاً چند بازیکن قبلاً در یک زمان مشخص ویروس داشته اند وجود ندارد. بر اساس ، 85 مورد تایید شده وجود دارد بن کوهن از وال استریت ژورنال، اما نمی توانید بگویید که چند بازیکن ویروس داشته اند و آن را علنی نکرده اند. دیگران ممکن است بدون علامت باشند. بدون دانستن اینکه آنتی بادی ها چه مدت محافظت می کنند ، ممکن است برای برخی از بازیکنان دو بار ویروس گرفته شود. به طور خلاصه ، ما واقعاً نمی دانیم که چقدر بد است یا خواهد بود.

NBA به دلیل سلامتی نسبی بازیکنانش ، در پرتو همه گیری ، از بسکتبال بازی راحت است. بیشتر مکان های لیست NBA توسط ورزشکاران جوان و متناسب که کمتر به ویروس حساس هستند ، اشغال شده است. با این حال ، این آنها را آسیب پذیر نمی کند. به عنوان مثال مرکز جادویی اورلاندو مو بامبا هنوز پنج ماه پس از تشخیص با علائم سرو کار دارد.

فصل 21-2020 بسیار بیشتر از یک حباب NBA دیزنی کاملاً شبیه یک فصل NFL 2020 خواهد بود. بازیکنان این ویروس را می گیرند. اگر اعداد امروز نشانه ای باشد ، بسیاری دیگر آنها را دارند.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر