[ad_1]

کی بازی میکنه

شماره 24 تولسا @ نیروی دریایی

سوابق فعلی: Tulsa 5-1؛ نیروی دریایی 3-5

چه باید دانست

پس از سه پیروزی خانگی در سه بازی ، طوفان طلایی تولسا در راه است. آنها پس از یک هفته وقفه در ساعت 3:30 بعد از ظهر روز شنبه در جک استیونز فیلد در ورزشگاه تفنگداران دریایی با نیروهای نظامی نیروی دریایی می جنگند. طوفان طلایی در یک سری پنج بازیه حرکت می کند ، در حالی که نیروی دریایی سه باخت متوالی را لغزش می دهد.

ممکن است اتمام کار یک وقت اضافه هم داشته باشد ، اما سرانجام تولسا با پیروزی 30-24 برابر موج سبز تولان به نتیجه ای که دو هفته پیش امیدوار بودند رسید. این پیروزی به لطف پرش قدرتمند پس از کوارتر سوم برای غلبه بر کسری 14 بر صفر حاصل شد. Tulsa QB Davis Brin آن را بارگذاری کرد در حالی که در 28 تلاش علاوه بر برخورد سریع به دو TD و 266 متری عبور کرد.

در همین زمان ، نیمه اول با نتیجه 7 بر 7 مساوی به تساوی کشیده شد ، اما نیروی دریایی در نیمه دوم که هفته گذشته با یکدیگر دیدار کردند دقیقاً برابر با ببر ممفیس نبود. نزدیک بود اما سیگار برای ناوگان وجود نداشت زیرا آنها 10-7 به ممفیس افتادند. QB Tyger Goslin یک بازی به یاد ماندنی داشت ، اما نه به روشی که می خواهید از شما به یادگار بماند: او علاوه بر اینکه موفق به انجام یک ضربه محکم نشد ، یک رهگیری را فقط با 73 یارد انجام داد.

توفان طلایی با پیروزی 11.5 امتیازی مورد علاقه این بازی است. ممکن است ارزش ریسک کردن در برابر گسترش را داشته باشد ، زیرا آنها در حال حاضر در یک سری بازی دو برنده ATS قرار دارند.

زمانی که دو تیم قبلاً در اکتبر سال گذشته به مصاف هم رفته بودند ، تولسا با شکست 45-17 مقابل Midshipmen مواجه شد. آیا تولسا می تواند انتقام شکست خود را بگیرد یا تاریخ محکوم به تکرار است؟ به زودی به این موضوع پی خواهیم برد.

نحوه تماشا

  • چه زمانی: شنبه از ساعت 3:30 بعد از ظهر ET
  • جایی که: جک استیونز فیلد در ورزشگاه یادبود سپاه تفنگداران دریایی – آناپولیس ، مریلند
  • تلویزیون: ESPN2
  • پخش آنلاین: fuboTV (به صورت رایگان امتحان کنید. محدودیت های منطقه ای امکان پذیر است.)
  • دنبال می کنم: برنامه ورزشی CBS

شانس

طبق آخرین شانس فوتبال کالج ، طوفان طلایی در برابر Midshipmen یک امتیاز بزرگ 11.5 امتیازی است.

بالا / پایین: -112

مجموعه ای از کالج های فوتبال را برای هر بازی ، از جمله این بازی ، از مدل رایانه ای پیشرفته SportsLine مشاهده کنید. اکنون عکس بگیرید.

تاریخچه سریال

نیروی دریایی در تمام بازی هایی که در شش سال گذشته برابر تولسا انجام داده است ، پیروز شده است.

  • 12 اکتبر 2019 – نیروی دریایی 45 در برابر تولسا 17
  • 17 نوامبر 2018 – نیروی دریایی 37 در مقابل تولسا 29
  • 30 سپتامبر 2017 – Navy 31 v. Tulsa 21
  • 12 نوامبر 2016 – Navy 42 v. Tulsa 40
  • 21 نوامبر 2015 – Navy 44 v. Tulsa 21[ad_2]

منبع: pencil-news.ir