[ad_1]

gettyimages-1229204090-manor-solomon-shakhtar-goal-2020-ucl-1st-1400.jpg
گتی ایماژ

به نظر می رسد بوروسیا مونشن گلادباخ در لیگ قهرمانان همچنان داغ باقی بماند ، وقتی چهارشنبه این هفته باواریایی ها در دور چهارم میزبان شاختار دونتسک اوکراین هستند. در حال حاضر گلادباخ پس از شکست 6-0 شاختار در روز 3 در رده های بالای جدول رده بندی گروه B قرار دارد ، در حالی که شاختار پس از شکست در رده دوم قرار دارد. این یک گروه کاملاً باز است و پیروزی از هر طرف آنها را در موقعیت پیش رو قرار می دهد.

در اینجا نحوه تماشای مسابقه و آنچه می دانید وجود دارد:

مشاهده اطلاعات

  • تاریخ: چهارشنبه ، 25 نوامبر
  • زمان: 12:55 بعدازظهر ET
  • محل: پارک بوروسیا – مونشن گلادباخ ، آلمان
  • پخش زنده: دسترسی کامل CBS
  • شانس: گلادباخ -195؛ برداشت +330؛ شاختار +525 (از طریق William Hill Sportsbook)

خطوط داستانی

مونشن گلادباخ: گلادباخ پس از دو تساوی در یک بازی گروهی ، جایی که در فینال گلهای دیرهنگام را دریافت کرد ، با پیروزی 6-0 برابر شاختار پاسخ داد. هت تریک و یک پاس گل Alassane Plea یک پیروزی برای یک تیم بوندس لیگا رقم زد. آنها تلاش خواهند کرد تا مسیرهای برنده خود را از پشت دروازه ادامه دهند ، زیرا تیم 10 گل در 35 شوت به ثمر رسانده است ، UCL را با ضربات 28.6٪ هدایت می کند. برای ادامه تهدید توهین آمیز خود به دنبال Play و Marcus Turam باشید.

معدن کار: تیم اوکراینی پس از پیروزی و تساوی در گروه مقابل رئال مادرید و اینترمیلان ، در لیگ قهرمانان شروع خوبی داشت. بعد از سنگین ترین شکست خانگی خود در رقابت های اروپا ، شاختار قصد دارد هفت بازی خارج از خانه بدون شکست (3-3-0) در رقابت های اروپایی را برای اولین بار انجام دهد. مانور سلیمان اولین بازیکنی است که در سه بازی متوالی خارج از خانه برای این تیم در لیگ قهرمانان گلزنی کرده و اگر شاختار بخواهد در گروه باقی بماند ، مجبور به داشتن یک بازیکن دیگر است.

پیش بینی

مونشن گلادباخ داغ ماند و پیروزی دیگری برابر شاختار بدست آورد انتخاب کنید: گلادباخ 2 ، شاختار 0[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر