[ad_1]

will-hall.jpg
گتی ایماژ

در اوایل ماه سپتامبر ، South Miss اولین مدرسه FBS شد که با استعفا جی هاپسون از مربی خود جدا شد. تقریباً سه ماه بعد ، عقاب طلایی اولین تیم FBS است که مربی جدیدی را برای چرخه 2021 استخدام می کند. روز چهارشنبه ، مدرسه اعلام کرد که ویل هال ، هماهنگ کننده تهاجمی تولان ، سرمربی بعدی برنامه است. هال پس از گذراندن دو فصل گذشته با موج سبز به میس جنوبی می آید.

در دو سال گذشته ، بازی موفقیت آمیز تولان حتی بهتر بوده است. تولان در سال 2019 به خصوص در زمین خوب بود و با 243.3 یارد در هر بازی در رده یازدهم قرار گرفت. امسال ، Tulane با 2243 یارد ، در 10 بازی ، AAC را هدایت می کند. موج سبز در سپتامبر عقاب طلایی را شکست داد و 200 یارد (569 تا 369) از آنها پیشی گرفت.

اینکه بگوییم فصل Miss Miss طوفانی است ، کم لطفی است. این برنامه توسط مربی سوم ، هماهنگ کننده دفاعی تیم بیلینگز انجام می شود. پس از استعفا از هاپسون ، برنامه این برنامه به اسكوتی والدن سپرده شد كه سپس برای مربیگری در آستین نخود در اكتبر رفت. از آنجایی که آستین پای قصد دارد برنامه ای را برای بهار 2021 اجرا کند ، والدن در پاییز با یک برنامه شتابدهی استخدام شد.

تولان و ساوت میس هر فصل یک بازی منظم دارند. موج سبز روز شنبه به مصاف ممفیس می رود و عقاب طلایی در 10 دسامبر برابر FAU به پایان می رسد.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر