[ad_1]

gettyimages-1279708764-1.jpg
جیسون میلر از گتی

پایان دفاع دفاعی کلیولند براونز ، مایلس گرت ، این یکشنبه با برتری گرفتن جگسونهای جکسونویل ، بار دیگر حذف خواهد شد. در روز دوشنبه، طبق گفته Jan Rapoport از شبکه NFL، کوین استفانسکی ، سرمربی براونز به خبرنگاران اطلاع داده است که گرت هفته دوازدهم را به دلیل قرار گرفتن در لیست ذخیره / COVID-19 از دست خواهد داد.

جمعه گذشته ، براون ها از آزمایش مثبت گرت برای COVID-19 مطلع شدند ، اما چون او تمام هفته در این مرکز نبود ، به تیم اجازه داده شد تا بازی های روز یکشنبه مقابل عقاب های فیلادلفیا را ادامه دهد. گرت پس از آنكه استفانسكی روز پنجشنبه به خبرنگاران گفت كه با بیماری روبرو است ، از تاسیسات دور بود و باشگاه تصمیم گرفت اشتباه احتیاط را انجام دهد ، كه البته تماس صحیحی بود ، زیرا بعداً گرت در این لیست قرار گرفت. از COVID.

این یک پیشرفت ترحم انگیز است ، زیرا گرت کاندیدای اصلی برای برنده شدن مدافع سال بود. او در 9 بازی 9.5 کیسه ، 14 گل خط حمله ، هفت بازی باخت و چهار لمس اجباری ثبت کرد. حتی بدون گرت ، قهوه ای ها توانستند عقاب ها را با نتیجه 22-17 پایین بیاورند. دفاع کلیولند فیلی را فقط در 106 یاردی نگه داشت و همچنین سه چرخش را مجبور کرد. براون ها در مجموع پنج بار به کارسون ونتز رسیدند و همچنین 11 ضربه در خط حمله ثبت کردند. اولیویه ورنون نیز در غیاب گرت قدم برداشت و ونتز را به دلیل امنیت در کوارتر سوم اخراج کرد – سومین کیسه بازی اش.

براون ها مطمئناً در خط دفاعی گرت را از دست خواهند داد اما این احتمال وجود دارد که این هفته با پیروزی 1-9 جاگوارس به سه پیروزی متوالی دست پیدا کنند.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر