[ad_1]

میکل آرتتا اصرار دارد که روح از دست دادن شغل خود در آرسنال هرگز از او نترسیده است ، زیرا او بدترین شروع باشگاه را در فصل 1981-1982 هدایت کرد.

شکست 2-1 مقابل ولورهمپتون واندررز پنجمین باخت فصلی آرسنال بود و در رده چهاردهم جدول ایستاد ، هشت امتیاز از پایین و همین مقدار از بالای لیگ. این یک تغییر چشمگیر در وضعیت آرتتا است ، که در ماه آگوست قهرمان جام حذفی و کامیون سپر شد و با برقراری روابط بین باشگاه ، هواداران و بازیکنان ، مقامات برتر خود را خوشحال کرد.

در واقع ، این احترامی است که سلسله مراتب آرسنال نسبت به آرتتا نسبت به او در سپتامبر قائل بودند یک د در حقیقت ارتقا از سرمربی به مدیر با صلاحیت قابل توجهی افزایش یافته ، که نقش مهمی در تجارت نقل و انتقالات باشگاه دارد.

با این حال یک سال پس از اخراج اونای امری توسط هشتمین لیگ برتر آرسنال ، توانایی آرتتا در مقابله با مسائل اصلی آرسنال – به خصوص ایجاد و نگهداری از شانس های پیر-امریک ابومیانگ – در بالاترین حد خود قرار دارد. چیزی که مورد توجه بسیاری از طرفداران قرار گرفته است.

در یک کنفرانس مطبوعاتی ، آرتتا گفت که او از زمان روی کار آمدن در 21 دسامبر سال گذشته برای این کار آماده شده است و تمرکز او فقط بر احیای تیم مرددش است.

وی گفت: “این چیزی است كه روزی كه تصمیم گرفتم مربی شوم ، می دانم كه روزی اخراج می شوم یا باشگاه فوتبال را ترك می كنم.” “من نمی دانم روز بعد از امضای قرارداد من در یک ماه است ، یک سال یا شش ماه. من هرگز از این بابت نگران نیستم.

“تنها نگرانی من این است که از بازیکنان بهترین نتیجه را بگیرم ، بهترین خدمات ممکن را به باشگاه بدهم و بهتر و بهتر شوم. می دانم ، تکرار می کنم ، در این حرفه روزی کیسه را برمی دارم یا می روم ، اما من این کار را نمی کنم ، من نمی دانم چه زمانی این اتفاق می افتد. “

آرتتا ، که بعد از عدم بهبودی از ناحیه ران ، بدون هافبک اصلی باقی مانده و توماس پرتی را برای “چند بازی بعدی” به خدمت می گیرد ، در هفته های گذشته متوجه افت امتیازات جانبی خود به استون ویلا ، لیدز یونایتد و ولورهمپتون شد. منچستر یونایتد در اولدترافورد.

به طور کلی ، آنها در این فصل پنج بازی از 10 بازی خود را باخته اند ، در حال حاضر نیمی از کل شکست خود را در فصل 2019/20 ، که در آن زمان به نظر می رسید بدترین تجربه در یک نسل باشد.

آرتتا اذعان کرد: “ما بازی ها را به طرق مختلف از دست دادیم ، اما در نهایت آنها را از دست دادیم. این واقعیت ماست.” “بعد از چند بازی دیگر [the table] این به شما خواهد گفت که کجا هستید و چقدر لیاقت دارید.

“ما باید به وضوح پیشرفت کنیم ، ما به اندازه کافی برای این باشگاه فوتبال خوب نیستیم و باید آن را به شدت تغییر دهیم.”[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر