Mike Tyson vs. Roy Jones Jr Tale Story: How the Two Legends صف آرایی قبل از نمایش


تنها در سال 2020 نبرد نمایشگاهی بین مایک تایسون و روی جونز جونیور ، هر دو در 50 سالگی ، بر عناوین ورزشی فصل تعطیلات مسلط خواهد شد. این دو مرد شنبه شب در رویداد اصلی pay-per-view در Staples Center در لس آنجلس دیدار خواهند کرد (9:00 PM ET ، PPV)

این کارت همچنین شامل یک دوئل بین تأثیرگذار تأثیرگذار یوتیوب جیک پال و قهرمان سابق متعدد مسابقات NBA Slam Dunk مسابقه ناتی رابینسون است. این واقعاً رویدادی است که احساس می کند تنها پایان ممکن است برای چنین سال عجیبی باشد.

در مورد چگونگی نبرد سوالاتی به ظاهر بی پایان وجود دارد. کمیسیون ورزش کالیفرنیا مبارزه را کنترل می کند و فشار زیادی به قاضی ری کرونا وارد کرده است تا قوانین خود را برای محدود کردن مبارزه به “مبارزه سخت” تحمیل کند ، در حالی که هیچ یک از مبارزان مجاز به ناک اوت نیستند در حالی که به مبارزان اجازه می دهد مهارت های خود را نشان دهند. و یک مسابقه سرگرم کننده داشته باشید.

نمی توانید بوکس و MMA کافی بدست آورید؟ از جدیدترین های هنرهای رزمی دنیای هنرهای رزمی از میان بهترین های این تجارت کسب کنید. با لوک توماس و برایان کمبل در Morning Kombat مشترک شوید برای بهترین تجزیه و تحلیل و اخبار دقیق ، از جمله بررسی کامل تایسون در مقابل جونز در زیر.

در مورد قوانین و چگونگی تأثیر آنها بر روی نبرد ، به سردرگمی اضافه کنید. هیچ کس واقعاً نمی داند تایسون یا جونز به ترتیب در یک دوئل رقابتی با ترتیب 54 و 51 چه کاری می توانند انجام دهند ، و حتی دشوار است حدس بزنید که جنگ هنگام جنگ چگونه خواهد بود مردان وارد حلقه می شوند.

آنچه می توانیم انجام دهیم ، صحبت با مشاغل گذشته این دو جنگنده و تجزیه چیزهایی است که می دانیم.

داستانی درباره نوار

نام مستعار

آهنین مایک

کاپیتان هوک

درباره رکورد

50-6 ، 44 KO

66-9 ، 47 KO

عناوین گذشته

WBC (x2) ، WBA (x2) ، IBF سنگین وزن

وزن متوسط ​​IBF – وزن فوق العاده IBF – سنگین وزن WBA ، WBC ، IBF – سنگین وزن WBA

سن

54

51

قد

5 فوت -10

5 فوت -11

رسیده است

71 اینچ

74 اینچ

ایستادن

ارتدکس

ارتدکس

زادگاه

بروکلین ، نیویورک

پنساکولا ، فلوریدا

بهترین پیروزی ها

Trevor Berbick TKO2 (1986) ، Tony Tucker UD (1987) ، Larry Holmes TKO 4 (1988) ، Michael Spinks KO1 (1988) Frank Bruno TKO5، KO5 (1989، 1996)

برنارد هاپکینز UD (1993) ، جیمز تونی UD (1994) ، مونتل گریفین KO1 (1997) ، جان روئیز UD (2003) ، آنتونیو تارور MD (2003)

ضررهای قابل توجه

Buster Douglas KO10 (1990) ، Evander Holyfield TKO11 ، DQ3 (1996 ، 1997) ، Lennox Lewis KO8 (2002)

Montell Griffin DQ9 (1997) ، آنتونیو تارور TKO2 ، UD (2004 ، 2005) ، گلن جانسون KO9 (2004) ، جو کالزاگه UD (2008) ، برنارد هاپکینز UD (2010)

روزها از آخرین مبارزه حرفه ای

5649

1024

چه کسی مزیت دارد؟

قدرت: شکی نیست که قدرت به تایسون می رسد. در دوران اوج زندگی ، تایسون یکی از ترسناکترین مشت زنان در تاریخ این ورزش بود. با نگاهی به تصاویر آموزشی ارسال شده توسط اردوگاه تایسون در ماه های اخیر ، به نظر می رسد او هنوز این تصاویر را دارد. جونز در نوع خود یک درامز وحشتناک بود – ضربه دنده شکن او در برابر ویرجیل هیل همچنان یک ناک اوت عالی برای همه ادوار به حساب می آید – اما هیچ کس مانند مایک ضربه نمی زند. لبه: تایسون

سرعت: سرعت تایسون به اندازه قدرتش بخشی از موفقیت او بوده و اغلب به عنوان یک سرمایه باورنکردنی در طول زندگی حرفه ای وی نادیده گرفته شده است. با این حال ، در اوج زندگی خود ، جونز یکی از باورنکردنی ترین جنگنده های تاریخ با سرعت خالص بود. او موفق شد از مسخره به مشت یا ضربات زهی همراه با چنان سرعتی برسد که مخالفان مشروع طبقه بالا را که اغلب احمقانه به نظر می رسند ، رها کند. لبه: جونز

تکنیک: این دسته دیگری است که تایسون غالباً از آن چشم پوشی می کند. تکنیک او قدرت او را تعیین می کند ، به او اجازه می دهد تا در موقعیتی برای پرتاب شلیک قدرت کامل وارد شود. اما باز هم جونز با ترکیبی از قدرت ، سرعت ، دفاع و تکنیک یکی از بزرگترین بوکسورهای تاریخ بود. لبه: جونز

حفاظت: کاملاً از دیدگاه مردان در اولین صحبت خود ، جونز با سهولت یک مزیت را خواهد داشت. بعضی اوقات در رینگ کاملاً دست نخورده بود. اما در سالهای بعد کار جونز ، بازتاب های او کند شد و ناتوانی در تغییر سبک خود منجر به باخت وحشیانه ناک اوت همراه با شکست های یک جانبه در تصمیم گیری شد. انتظار می رود که سبک دفاعی تایسون برای درگیری 50 ساله مناسب تر از جونز باشد. لبه: تایسون

دارایی های نامشهود: ریش جونز کم و بیش از دست آنتونیو تارور لیز خورد و دیگر برنگشت. کاهش تایسون بیش از آنکه جسمی باشد روانی است – گرچه ذهنی بر جسم تأثیر می گذارد. تایسون خیلی بیشتر از جونز از رینگ خارج شده است و چون پیرمرد است ، ممکن است از نظر بدنی حتی برای یک مسابقه هشت دور با دو دقیقه دور آماده نباشد. در حالی که مردانی مانند اسکات سیگمن ، بابی گان و رادنی مور در تصویر بزرگ زندگی جونز مخالفان مهمی نیستند ، این نشان می دهد که جونز تا سال 2018 فعال و در فرم نبرد نسبی بود و چنین نبردهایی را انجام می داد ، به این معنی که او نزدیکتر به آن ذهنیت یک مبارز است و اینکه او فشار را برای ورود به رینگ از تایسون احساس کرده است. به نظر می رسد نامشهودها یک افزایش محسوب می شوند. لبه: هیچ کدام
منبع: pencil-news.ir

حتما بخوانید:
شانس ابتدایی NFL هفته 13: مهاجمان به عنوان بزرگترین علاقه مندی ها در جاده ها در 18 سال گذشته باز می شوند

دیدگاهتان را بنویسید