[ad_1]

دو نام مهم ، مترادف با ورزش بوکس ، این آخر هفته سوار بر رینگ خواهند شد ، زمانی که قهرمانان سابق مایک تایسون و روی جونز جونیور در یک مسابقه نمایشی 8 دور در Staples Center در لس آنجلس دیدار می کنند. پس از ماهها انباشت ، و همچنین دو ماه تاخیر از تاریخ اصلی ، بالاخره تایسون و جونز جونیور در حلقه ای که کمیسیون ورزش کالیفرنیا “اسپارینگ” می داند دیدار می کنند به امید اینکه هیچ یک از مبارزان نباشند ناک اوت.

اما این را به تایسون یا جونز نگویید ، زیرا این دو بار در طول جمع آوری چندین بار گفته اند که این یک نبرد قانونی خواهد بود.

البته تایسون یکی از ترسناک ترین وزنه برداران تاریخ بود که در اواخر دهه 1980 بر این گروه مسلط بود و با برخورد ضربتی وحشیانه به جوانترین قهرمان سنگین وزن تاریخ تبدیل شد و او را به 37-0 رساند. قبل از اینکه قربانی یکی از بزرگترین اختلالات ورزشی در تاریخ شود ، وقتی در فوریه 1990 توسط جیمز “باستر” داگلاس در توکیو ناک اوت شد ، تایسون علی رغم سالها زندان پس از محکومیت به تجاوز جنسی ، همچنان ستاره ماند. تایسون همچنان به پایین ترین سطح افتضاحانه ادامه خواهد داد ، مانند دو بار گشودن ایواندر هولفیلد در بازی برگشت در ژوئن 1997 و تسلیم شدن کوین مک براید در آخرین مسابقه حرفه ای خود. در سال های اخیر ، او تصویر خود را از نسخه ای مهربان و ملایم تر از خود اصلاح کرده ، در فیلم ها ظاهر شده ، میزبان پادکست بوده و به عنوان مدافع صریح ماری جوانا شناخته شده است.

نمی توانید بوکس و MMA کافی بدست آورید؟ از جدیدترین های هنرهای رزمی دنیای هنرهای رزمی از میان بهترین های این تجارت کسب کنید. با لوک توماس و برایان کمبل در Morning Kombat مشترک شوید برای بهترین تجزیه و تحلیل و اخبار دقیق ، از جمله بررسی تایسون در مقابل جونز در زیر.

جونز از طرف مجله Ring به عنوان بهترین بوکسور دهه 90 انتخاب شد. در بهترین حالت خود ، جونز ترکیبی خیره کننده از سرعت ، قدرت و دفاع را نشان داد ، در حالی که هنوز قادر به نشان دادن قایق به روشهای خارق العاده و شگفت انگیز بود. جونز در یک دستاورد تاریخی در مسابقات قهرمانی جهان در رده های میانی ، فوق متوسط ​​، سنگین وزن و احتمالاً سنگین وزن قهرمان شد. پس از 50 جنگ اول تقریباً بی عیب و نقص در زندگی حرفه ای او – باخت تنها و رد صلاحیت بحث برانگیز مقابل مونتل گریفین ، انتقام کمتر از یک دور در بازی برگشت – کار جونز به آرامی شروع به حل شدن کرد زیرا سبک او بیش از حد به رفلکس وابسته بود. که با گذشت زمان کاهش می یابد.

این نقشه جاذبه های معروف دیگری را نیز در بر خواهد گرفت ، زیرا ویدیوی تأثیرگذار YouTube در بازی Jake Paul با یک بازیکن سابق NBA ، Nate Robinson ، در یک مبارزه سنگین وزن مبارزه می کند. این دو طی چند ماه گذشته رسانه های اجتماعی خود را افزایش داده اند و منجر به این بحث جالب شده است. پاول ، که اولین بازی حرفه ای خود را در ژانویه با TKO دور اول انجام داد ، یک قد 6 فوت و 1 برتری خواهد داشت ، اما رابینسون نیازی به حساب کردن ندارد. اسلم دانک ، قهرمان سابق سه دوره NBA ، در قاب کمی کوچکتر از قدرت زیادی برخوردار است.

در زیر تمام اطلاعاتی که درباره مسابقه می دانیم شامل کارت جنگی ، شانس و قوانین ارائه شده است. این صفحه را مرتباً چک کنید زیرا مرتباً به روز می شود.

کارت نبرد

از 23 اکتبر

نقشه اولیه

 • مایک تایسون و روی جونز جونیور – قهرمانی WBC Frontline Championship (8 دور)
 • جیک پال در مقابل نیت رابینسون – کروزرز (6 دور)
 • بادو جک در مقابل بلیک مک کرنان – سنگین وزن سبک (8 دور)
 • Vidal Riley vs. Rashad Coulter – Cruisers (6 دور)

نقشه مقدماتی

 • جامائین اورتیز در مقابل ناهیر آلبرایت – وزنه های سبک
 • اروین گونزالس جونیور در مقابل ادوارد وازکز – پر
 • Juiseppe Cusumano در مقابل نیک جونز – وزنه های سنگین

شانس

شانس از طریق شانس SportsLine

 • مایک تایسون -220 برابر روی جونز جونیور +170 ، تساوی: +1200
 • دور / بالای 7.5 دور: بالاتر از +150 ، زیر -180

مشاهده اطلاعات

 • تاریخ: 28 نوامبر زمان شروع: 9:00 PM ET (نقشه اصلی)
 • محل: Staples Center – لس آنجلس
 • تلویزیون: تامین کنندگان PPV سنتی پخش زنده: TysonOnTriller.com یا تلویزیون FITE قیمت: 49.99 دلار

شمارش معکوس شمارش می شود[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر