LSU vs Texas A&M: پیش بینی ، انتخاب ، شانس ، توزیع امتیاز ، خط ، مسابقه فوتبال ، جریان مستقیم ، زمان شروع


شرایط آخرین بازی LSU و شماره 5 Texas A&M ممکن است برای خیلی ها خاطره ای دور به نظر برسد ، گرچه تنها یک سال پیش آنها در یک بازی به یاد ماندنی با هم دیدار کردند. در حال حاضر در سال 2019 ، ببرها 13-0 بودند و در سطح ملی رتبه اول را کسب کردند. از طرف دیگر تگزاس A&M پس از باخت سنگین هفته 19-13 مقابل شماره 4 در جورجیا ، بدون رکود افتاد و در رده 7-4 قرار گرفت. به طور قابل پیش بینی ، LSU در مسیر رسیدن به عنوان ملی با بخار Aggies 50-7 عبور کرد.

اکنون که آنها آماده می شوند تا روز شنبه دوباره ملاقات کنند ، این Aggies (5-1) است که برای بندر CFP می جنگد و انتقام یک تیم LSU (3-3) را می گیرد که در رتبه بندی نیست و سعی در پیدا کردن راه خود را در میانه یک فصل ناامید کننده. اگرچه A&M در تگزاس امسال ترجیح داده می شود ، اما سابقه ای در کنار خود ندارد. تنها پیروزی آگی در این سری از زمان پیوستن به SEC در سال 2011 ، دو سال پیش بود ، زمانی که آگی در 7 وقت اضافه از LSU 74-72 پیشی گرفت.

در حالی که آنها برای اولین بار در این بازی وحشی آماده ملاقات با کایل فیلد می شوند ، آگی سعی خواهد کرد برخی از جادوی های روز را هدایت کند تا طعم ضرب و شتم سال گذشته را پشت سر بگذارد و همچنان به صعود به مرحله پلی آف ادامه دهد.

حتما بخوانید:
شانس Gonzaga در مقابل ویرجینیا غربی ، خط: انتخاب جیمی V کلاسیک 2020 ، پیش بینی از یک مدل رایانه ای اثبات شده

خطوط داستانی

LSU: تیم ببرها هفته گذشته با نتیجه 27-24 از آرکانزاس انصراف دادند تا بهترین پیروزی خود در این فصل را کسب کنند. چه کسی فکر می کرد که این کلمات در سال 2020 معرفی شوند؟ مبارزات LSU از زمان آغاز فصل ، در رتبه 6 در سراسر کشور و بلافاصله در برابر می سی سی پی شکست خورده است. اما پیشرفت در دفاع در برابر آرکانزاس و ظاهر مهاجم تازه وارد TJ Finley به LSU کمی شتاب بخشید و وارد یک فینال دشوار شد. ببرها با بازی در برابر سه تیم برتر تهاجمی SEC در Texas A&M ، Ole Miss و Florida پایان یافت. روشی که آنها انجام می دهند نشان می دهد که این برنامه در واقع با دستور نوک زدن ملی که وارد فصل 2021 می شود ، قرار دارد.

تگزاس A&M: پس از اولین حضور در شماره 5 در اولین مرحله پلی آف در دانشگاه در روز سه شنبه ، آگی برای اولین بار از 7 نوامبر به میدان بازگشت. آنها آن روز کارولینای جنوبی را با نتیجه 48-3 خفه کردند ، اما برای ماه نوامبر خداحافظی کردند. هفته 14 و دیدار آنها مقابل اوله میس هفته گذشته به تعویق افتاد. بنابراین با ورود چند هفته آخر فصل عادی ، Texas A&M به دنبال ارائه استدلال جدیدی درمورد دلیل حضور در پلی آف است. یک پیروزی در مقابل مدافع عنوان قهرمانی ملی در این هفته و یک پیروزی خارج از خانه با آبرن در هفته آینده باعث می شود که اگر کجی مقابل خود را آزاد کند ، Aggies را بالا ببرد.

حتما بخوانید:
ونکوور کانوکس پس از شرکت در راهپیمایی علیه نقاب ها ، از خواننده سرود ملی جدا شد

مشاهده اطلاعات

تاریخ: شنبه ، 28 نوامبر زمان: 19:00 ET
محل: Kyle Field – کالج ایستگاه ، تگزاس
تلویزیون: ESPN پخش زنده: fuboTV (به صورت رایگان امتحان کنید)

پیش بینی LSU در تگزاس A&M ، انتخاب

62٪ موفقیت Texas A & M در مقام سوم منجر به ملت می شود و Aggies به طور معمول بر زمان مالکیت تسلط دارد. اما LSU بر مالکیت توپ مسلط بود و هفته گذشته آرکانزاس را در جایگاه سوم برابر 0 نگه داشت. پس چه چیزی می دهد؟ دفاع ببرها در حال بهبود است ، اما آنها هنوز ثابت قدم نیستند ، بنابراین شرط بندی اینجاست که حمله سریع Texas A & M ادامه خواهد یافت. با توجه به اینکه LSU با 50-7 پوسته A&M تگزاس را در فصل گذشته قرار داد و اینکه Aggies باید کمیته را تحت تأثیر قرار دهد ، به دنبال بازنشستگی Texas A&M در نیمه دوم برای یک پیروزی راحت باشید. انتخاب: Texas A&M -14

کدام یک از همکاران فوتبال را می توانید با اطمینان در هفته سیزدهم انجام دهید؟ به SportsLine مراجعه کنید تا ببینید کدام تیم ها برنده می شوند و گسترش را پوشش می دهند – همه چیز از یک مدل رایانه ای اثبات شده که بیش از 3600 دلار سود در چهار فصل گذشته به همراه داشته است – و این را بیابید.
منبع: pencil-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید