[ad_1]

tottenham-gareth-bale-spurs.jpg
گتی ایماژ

LASK توانایی شکست را ندارد و ممکن است مجبور به پیروزی شود زیرا برای زنده نگه داشتن امیدهای خود برای راهیابی به مرحله حذفی لیگ اروپا در خانه تاتنهام می جنگد.

یک امتیاز یا بهتر ، کشور ژوزه مورینیو را با یک بازی که باعث صرفه جویی می شود ، به 32 بازیکن آخر می رساند. پیروزی 3-0 در خانه وقتی این دو آخرین دیدار خوب برای اسپرز را داشتند ، اما LASK قبلاً در برابر تیمی شبیه به Sporting CP ثابت کرده است که آنها تیمی نیستند که بخوبی بداند.

در اینجا نحوه تماشای مسابقه و آنچه می دانید وجود دارد:

مشاهده اطلاعات

  • تاریخ: پنجشنبه ، 3 دسامبر
  • زمان: 12:55 بعدازظهر ET
  • محل: استادیوم لینز – لینز ، اتریش
  • تلویزیون و پخش زنده: دسترسی کامل CBS
  • شانس: لطفا +375 ؛ برداشت +300؛ تاتنهام -150 (از طریق William Hill Sportsbook)

خطوط داستانی

لطفا: استادیوم لینزر به ندرت یک محیط دوستانه برای کشورهایی است که در فوتبال اروپا LASK را تجربه می کنند. 12 بازی لیگ اروپا سیاه و سفید در سه فصل گذشته در خانه بازی کرده اند 30 گل و 9 پیروزی به همراه داشته است.

LASK امیدوار است که روز پنجشنبه با مهاجم آلمانی Johannes Egestein مهاجم آلمانی ، استخدام شده توسط وردربرمن ، به گلهای بیشتری برسد. پنج بازی او در بوندسلیگا اتریش چهار گل و دو پاس گل به ارمغان آورد ، در حالی که این بازیکن 22 ساله تنها گل را به ثمر رساند زمانی که کشورش زودتر از مرحله گروهی در آنتورپ پیروز شد.

تاتنهام: آنها ممکن است چیز دیگری بگویند ، اما اسپرز ناگزیر یک نگاه خود را به دربی شمال لندن در روز یکشنبه خواهد انداخت ، که امیدوارند هری کین با کارلوس وینیسیوس و سرجیو رگیلون در دسترس باشد.

آنها مطمئناً باید عمق برخورد با افراد غایب روز پنجشنبه را داشته باشند ، زیرا هری وینکس ، لوکاس مورا و جو هارت در مسابقه تحت تأثیر قرار می گیرند. با غیبت وینیسیوس و کین ، گرت بیل یکی از گزینه های مورینیو برای شروع کار است.

پیش بینی

بدون شک LASK با امیدهای اروپایی خود متزلزل ظاهر خواهد شد ، اما هر اسپرز تیمی به اندازه کافی عمیق دارد تا کار را انجام دهد. انتخاب کنید: تاتنهام (-150)[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر