[ad_1]

کایری ایروینگ هرگز در مورد کتاب کاری نکرده است و این روند در روز جمعه نیز ادامه داشت. اگرچه امسال “روز رسانه ای” مشخصی به دلیل COVID-19 وجود ندارد ، بازیکنان هنوز برای نشست های خبری مجازی قبل از فصل با خبرنگاران ملاقات می کنند. با این حال ، ایروینگ تصمیم به عدم حضور گرفت و به جای آن بیانیه ای صادر کرد.

ایروینگ گفت که این کار را انجام داده است تا مطمئن شود پیام وی “به درستی تحویل داده شده است”. در اینجا بیانیه کامل آمده است:

COVID-19 از بسیاری جهات بر همه ما تأثیر گذاشته است ، بنابراین من برای ایمنی و سلامت جوامع ما در داخل و خارج دعا می کنم. من از ابتدای فصل صمیمانه هیجان زده هستم و همچنین دعا می کنم که همه در این سفر مطمئن و سالم باشند.

من به جای صحبت با رسانه ها امروز ، این بیانیه را صادر می کنم تا اطمینان حاصل کنم که پیام من به درستی منتقل شده است.

من متعهد می شوم هر روز در محل کار حاضر باشم ، آماده سرگرمی ، مسابقه ، اجرا و کسب مقام های قهرمانی با هم تیمی ها و همکارانم از Nets. هدف من در این فصل این است که کارهایم را در زمین بازی رها کنم و خارج از آن در مورد خودم صحبت کنم.

امسال زندگی متفاوت شده است و ما را می طلبد ، من نیاز به حرکت دیگری دارم. بنابراین ، این آغاز این تغییر است.

هنوز مشخص نیست که این یک بار مصرف بوده است یا اینکه ایروینگ قصد دارد در طول فصل از رسانه ها دوری کند. اگر مورد دوم به یک نقشه تبدیل شود ، همانطور که اتفاق می افتد ، اما بدیهی است که ما فقط باید صبر کنیم و آنجا را ببینیم.

در شکل فعلی ، این واقعاً مسئله چندان مهمی نیست. مطمئناً جالب است که قبل از یک فصل مهم و مهیج برای آنها با حضور کوین دورانت سالم و استیو نش به عنوان مربی جدیدشان ، نظرات ایروینگ در مورد نت ها را بشنوید ، اما این پایان جهان نیست.

همچنین درک اینکه ایروینگ از کجا آمده دشوار نیست. او همیشه رابطه جنجالی با رسانه ها داشته است و راستش را بخواهید تقصیر اوست. اما او اغلب فقط به این دلیل که متفاوت از دیگران فکر می کند با تمسخر و بدرفتاری روبرو می شود. به ویژه ، او تابستان امسال قبل از شروع مجدد بالون به شدت مورد انتقاد قرار گرفت.

ایروینگ یکی از بازیکنان رهبری گروهی بود که نگران بود بازگشت به بازی از جنبش های عدالت اجتماعی در حال رشد در سراسر کشور دور شود. در پاسخ ، او توسط رسانه ملی “نابودگر” معرفی شد و حتی دید كه كندریک پرکینز به تلویزیون می رود و می گوید: “اگر مغز كایری ایروینگ را برداشته و در پرنده ای قرار می دهید ، حدس بزنید این پرنده چه خواهد كرد؟” پرواز خواهد کرد چون در حال حاضر کایری گیج شده است. “

در اوایل این فصل خارج از فصل ، ایروینگ از پادکست با دورانت انتقاد کرد. اگرچه وی گفت احساس بی احترامی نمی کند ، اما همچنین اعتراف کرد که پس از برخورد با کل واکنش در مکانی تاریک بوده است. همانطور که توسط Nets Wire رونویسی شده است:

خوب ، فکر می کنم چیزی شنیدم ، آن مایا آنجلو بود ، او گفت ، “مردی که پای حرف خدا ایستاده است [a] اکثریت. ‘ و من همیشه آنچه درست است را خواهم گفت. و من فکر می کنم قیمت آن جایی است که همه چیزهایی که من را از آنچه که من هستم خارج می کنند. و من فکر نمی کنم عادلانه باشد که من این نوع انرژی را به خانه بیاورم و به آن فکر کنم ، این بدان معناست که مردم درباره من صحبت می کنند یا مردم با من صحبت می کنند مانند: “هی ، او چه کار می کند؟” آیا او باهوش تر نیست؟ چیزی بود که کندریک گفت. او مانند این بود که اگر مغز او را در پرنده ای قرار دهید ، آن عقب می چرخد.

و ما افرادی داریم که من هیچ مشکلی با آنها ندارم ، این نظر او است ، و من احساس نمی کنم که چنین چیزی بی احترامی شود. اما آنچه که من به این می گویم این است که من در زندگی خود به جایی رسیده ام که به خودم خدمت می کنم و به دیگران خدمت می کنم ، اما انتقادات را نیز از افرادی که برای آنها احترام قائل هستم و از افرادی که اهل تسلیم هستند جدی می گیرم. و طول موج و فرکانس همانطور که هستم. من نمی توانم بارها و مشکلات و افکار همه راجع به خودم و آنچه باید انجام دهم ، آنچه نباید انجام دهم را بپذیرم ، زیرا این را در نظر گرفته ام.

و همچنین به مکانی بسیار تاریک در جایی که من بودم تبدیل شد. و هنگامی که مردم در مورد این مکانهای تاریک صحبت می کنند ، ما نمی پذیریم که شما باید به درمان بروید و باید برای دریافت کمک بروید ، زیرا تقریباً زندانی شکوه و جلال خود ، زندگی خود ، حضور خود و رشد خود می شوید. و من همیشه دوست داشتم در اتاق قویترین باشم ، کسی که همه چیز را در یک مکان نگه می دارد می داند که من همه کارها را درست انجام داده ام [expletive] بوی بد نمی دهد اما من همچنین از بسیاری از بزرگان یاد گرفتم که بعضی اوقات عالی است که از پشت سر هدایت شوی. و من مجبور نیستم در گفتن آنچه درست است ، که قبلاً شناخته شده است ، موجه بدانم.

در مجموع ، جای تعجب نیست که ممکن است ایروینگ تصمیم گرفته باشد که نمی خواهد فوراً در این فصل در رسانه ها حضور داشته باشد. اکنون این بخشی از شغل او است و در بعضی از مواقع مردم خواهان شنیدن سخنان وی هستند ، خصوصاً اینکه او و دوران با هم در زمین بازی هستند.

اما در عین حال ، اهالی رسانه باید این واقعیت را در نظر بگیرند که در این احساس بی اعتمادی و نارضایتی نقش داشته اند و به نظر نمی رسد که این از ناکجاآباد باشد. ارتباط بین ایروینگ و رسانه باید برقرار شود ، و واضح است که امنیت All-Star قرار است همه چیز را به آرامی بپذیرد.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر