Kibiwott Kandie با پایان دادن به نیمه ماراتن والنسیا در کمتر از 58 دقیقه رکورد نیمه ماراتن جهان را می شکند

[ad_1]

kibiwott-kandie.jpg
گتی

کیبی ووت کندی کنیایی روز یکشنبه در وال مارسیا در نیمه ماراتن برنده شد و زمان رکورد جهانی نیمه ماراتن را شکست. Candy مسابقه را در 57:32 به پایان رساند تا برنده شود و از رکورد موجود 58:01 که جفری کامورور در سال 2019 به ثبت رساند ، پیشی بگیرد.

Candy بیش از یک دقیقه بهترین عملکرد شخصی خود را شکست و یکی از چهار دونده رکورد قبلی 58:01 بود. Jacob Kiplimo ، Rhonex Kipruto و Alexander Mutiso نیز در کمتر از 58 دقیقه وارد زمین شدند.

به گزارش گاردین ، ​​کندی گفت: “شکستن رکورد توسط 30 ثانیه یک موفقیت بزرگ است و من خوشحالم که کنیا را بسیار خوشحال می کنم.”

تسلط اخیر کندی به نیمه ماراتن در والنسیا محدود نمی شود ، زیرا زمان حضور وی در دو ماراتن راس الخیمه ، پراگ و گدنیا امسال کمتر از 59 دقیقه بود.

در سمت زنان ، جنبسه دیبابا از اتیوپی با زمان 1:04:18 که یک رکورد در این دوره بود ، پیروز شد. وی رکورد جهانی زنان را در مسابقه مختلط ، که در حال حاضر توسط Ababel Yeshane برگزار می شود ، 13 ثانیه از دست داد.

در نسخه کامل ماراتن والنسیا ، ایوانز چبت کنیایی با رکورد 2:03:00 برنده را به پایان رساند. کرز پرز جپچیرچیر در زمان رکورد 2:17:16 در مسابقات زنان پیروز شد.

رکورد جهانی کندی قبل از رسمی شدن در معرض تصویب باشگاه جهانی دو و میدانی قرار گرفت.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme Nakit