[ad_1]

usatsi-15277123-cropped.jpg
تصاویر ورزشی امروز ایالات متحده آمریکا

کنتاکی برای اولین بار پس از فصل 2000-01 با باخت 79-62 مقابل جورجیا تک روز یکشنبه 1-3 سقوط کرد. این سومین باخت متوالی برای شماره 20 Wildcats بود که تقریباً مطمئناً روز دوشنبه در میان مشکلات توهین آمیز خود از صندوق رأی می افتد.

گربه های وحشی از 19 تلاش 8 بازه از 3 امتیاز انجام دادند ، که پس از زدن فقط 3 مورد از 31 تلاش از راه دور در دو باخت قبلی خود ، پیشرفت چشمگیری داشت. اما کنتاکی 20 بار توپ را برگرداند و در دفاع در برابر جلیقه های زرد نقص متحمل شد که با رکورد 0-2 وارد دروازه شد. موسی رایت با 21 امتیاز و هشت ریباند تیم جورجیا تک را هدایت کرد.

برای برنامه ای در کنتاکی که از کلاس استخدام شماره 1 این کشور استقبال می کند ، شروع 1-3 آزار دهنده است ، اما جای تعجب نیست. Wildcats به چرخشی تکیه می کند که بازیکنانی را شامل نمی شود که فصل گذشته دقیقه های قابل توجهی برای این برنامه بازی کردند و جان کالیپاری مربی پس از پیروزی در افتتاحیه فصل مقابل مورهد ایالت از هواداران صبر خواست. اگرچه برخی از دانش آموزان تازه وارد در چهار بازی رعد و برق درخشانی از خود نشان دادند – همانطور که ترنس کلارک با 22 امتیاز روز یکشنبه انجام داد – کمبود شیمی تهاجمی تیم در طول اسلاید سه بازی مشهود است.

Wildcats دو بازی بعدی خود را در خانه انجام می دهند ، از روز شنبه که میزبان Notre Dame است شروع می شود و پس از آن در 15 دسامبر یک بازی با Detroit Mercy انجام می شود.

پیروزی مقابل کنتاکی باید مخصوصاً برای جاش پاستنر ، مربی فناوری جورجیا ، که دستیار کالیپاری در ممفیس بود و سرانجام جانشین کالیپاری به عنوان مربی تیم ببرها شد ، شیرین باشد. پیروزی پاستنر از نظر تاریخی نیز اهمیت دارد ، زیرا این اولین باری است که دستیار سابق کالیپاری مربی کنتاکی را کتک می زند.

اگرچه انتظار می رود جورجیا تک در این فصل یک تیم طبقه متوسط ​​ACC باشد ، اما جلیقه زردها سال را با باخت غافلگیرکننده برای ایالت جورجیا و مرسر آغاز کردند. این پیروزی می تواند به تغییر مسیر فصل آنها کمک کند ، موضوعی که برای پاستنر بسیار مهم است. این برنامه تحت هدایت وی در مسابقات NCAA نبود (سال گذشته ممنوعیت پس از فصل را اجرا کرد) و از سال اول به 20 پیروزی نرسیده است.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir