JuJu Smith-Schuster ، سایر فولاد ها به به تعویق انداختن NFL جشن شکرگذاری در برابر Ravens واکنش نشان می دهند


امروز ایالات متحده آمریکا

NFL روز چهارشنبه اعلام کرد که بازی روز شکرگذاری بین Pittsburgh Steelers و Baltimore Ravens به تعویق افتاده است. این بازی به روز یکشنبه منتقل شد و لیگ اعلام خواهد کرد که ساعت چهارشنبه اعلام خواهد شد. این تصمیم از این واقعیت ناشی می شود که Ravens حداقل 10 بازیکن دارد که به تازگی آزمایش COVID-19 را گذرانده اند. از جمله تست های مثبت ، دونده ها مارک اینگرام و جی هستند. K. Dobbins.

طبق گفته مایک گارافولو از شبکه NFL، اگر بازی در شکرگذاری برگزار می شد احتمالاً Ravens در خط حمله بسیار نگاشته می شد. مراکز پاتریک مک کارتی و مت اسکورا با بازیکنانی که آزمایش مثبت داشتند تماس نزدیک داشتند ، بنابراین مجبور به نشستن می شوند.

این فصل فولاد سخت تحت تأثیر COVID-19 قرار گرفت اما از کنترل آنها خارج شد. پیتسبورگ باید در یک مسابقه هفته 4 به مصاف تنیس های تنسی برود ، اما به دلیل شیوع تایتان ها ، این بازی به هفته 7 موکول شد. اکنون ، هفته ها بعد ، به دلیل شیوع تیمی که در آن قرار دارند ، برنامه آنها بار دیگر تغییر کرد. به صورت

بازیکنان پیتسبورگ از تصمیم لیگ برای به تعویق انداختن شکرگذاری ناراضی بودند. گیرنده ستاره JuJu Smith-Schuster و لب تنگ اریک ابروون در توییتر نظرات خود را در مورد اوضاع به اشتراک گذاشتند.
منبع: pencil-news.ir

حتما بخوانید:
نتیجه سویا برابر رئال مادرید: وینیسیوس برنده لوس بلانکوس را تعیین می کند ، در حالی که لیگ قهرمانان اروپا برای زیدان در آستانه است.

دیدگاهتان را بنویسید