[ad_1]

NFL: 4 اکتبر در تیم فوتبال واشنگتن کلاغ می زند
Goldman / Icon Sportswire را از طریق گتی ایماژ علامت گذاری کنید

در حالی که بالتیمور ریونز احتمالاً فقط می خواهد هفته 12 را در این مرحله به پایان برساند ، آنها اکنون که مستقیماً برای سومین بار مسابقه خود را با پیتسبورگ استیلرز تغییر می دهند ، از این مزیت استفاده می کنند. با تشکر از NFL که این بازی را به روز چهارشنبه هل داد ، که اکنون دروازه Ravens را باز می کند تا مارک اینگرام و JK Dobins در حمله به حمله حمله کنند ، با توجه به شبکه NFL. این برنامه ریزی مجدداً 10 روز انزوا را برای هر دو مدافع پاک کرده و آنها را برای بازی مناسب کرده است.

البته ، Ravens بدون بسیاری از شخصیت های اصلی در این حمله باقی خواهد ماند ، زیرا لامار جکسون ، مارک اندروز و مارک اندروز ، گیرنده ویلی اسنید ، از بازیکنانی هستند که پس از قرار گرفتن در لیست ذخیره / COVID مجاز به بازی نیستند. در خط دفاعی ، بالتیمور بدون علاقه به مهاجمین کاله کمپبل و مت جودون باقی خواهد ماند.

در حالی که این تیم Ravens بدیهی است که تا زمانی که به این بازی سه بار برنامه ریزی شده نرسیم ، 100٪ حضور Dobbins و Ingram در پشت برای کمک به بازیکن رابرت گریفن III را نباید فراموش کرد. Dobbins به طور خاص در ماه گذشته شروع به پرواز کرد. در چهار بازی قبلی خود ، او به طور متوسط ​​4.81 یارد در هر بار حمل و به طور متوسط ​​226 یارد و یک توپ پایین داشت. او همچنین در شش هدف از هشت هدف خود بیش از آن کشش برای 29 یارد دیگر کشیده شد. در همین حال ، اینگرام در حمله سریع Ravens با شروع انفجار تازه کار کمی در صندلی عقب از دست داده است ، اما در 8 بازی این فصل 232 یارد در 4.1 یارد دارد.

عکس سر

از آنجا که Ravens دو شخصیت اصلی را برای این بازی به بخش پشتی خود برگرداند ، لازم به ذکر است که فولادی ها پس از قرار گرفتن در لیست ذخیره / COVID ، جیمز کانر را برای این مسابقه شروع نمی کنند. مایک تاملین به خبرنگاران گفت که بنی اسنل برای دومین سال در برابر بالتیمور بازیکن پیتسبورگ خواهد بود.

علاوه بر برنامه ریزی مجدد آن بازی ، NFL همچنین بازی بالتیمور را از هفته سیزدهم با کابوی های دالاس به روز سه شنبه 8 دسامبر منتقل کرد و فولادی ها روز دوشنبه ، 7 دسامبر به مصاف تیم فوتبال واشنگتن می روند.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر