Jaguars را در وایکینگ ها تماشا کنید: هوا ، کانال تلویزیونی ، اطلاعات پخش زنده ، شانس ، انتخاب مسابقه در روز یکشنبه


در اوایل این فصل به نظر می رسید مینه سوتا وایکینگ ها و جکسونویل جگوارس در راه بهبودی هستند. زمانی که هر باشگاه به هفته خود می رسید ، دو طرف برای دو پیروزی با هم ترکیب می شدند. بسیاری از چیزها از آن زمان تغییر کرده اند – برای یکی از آنها. وایکینگ ها از کرک کوزینز به یک نتیجه قابل توجه 4 بر یک دست یافتند که باعث شد آنها در پلی آف NFC در خانه را بزنند ، در حالی که جگوارها در یک اسلاید از یک مدافع عقب چرخیدند تا احتمالاً 5 امتیاز برتر در پیش نویس 2021 را انتخاب کنند. این یکشنبه ، آنها به مصاف هم خواهند رفت ، زیرا به نظر می رسد مینه سوتا در ماه دسامبر حرکت خود را به پیش می برد و جکسون ویل بر اساس خروج م surprisingثر از مایک گلنون خواهد ساخت.

آیا وایکینگ ها قفل شده اند تا به .500 برگردند و NFC North را بیرون بکشند؟ یا اینکه جگوارها پس از پیروزی برگشت کاملی که مقابل پانترز داشتند ، آماده بازی با اسپانیا با مینه سوتا هستند؟ به زودی به این موضوع پی خواهیم برد. در ضمن ، همه چیزهایی که برای آماده شدن برای بازی روز یکشنبه باید بدانید:

نحوه تماشا

تاریخ: یکشنبه ، 6 دسامبر زمان: 1:00 بعد از ظهر ET
محل: ورزشگاه بانک ایالات متحده (مینیاپولیس ، مینا)
تلویزیون:
CBS | جریان: دسترسی کامل CBS
دنبال می کنم: برنامه ورزشی CBS

پیش بینی

معمولاً این کاملا خوب ایجاد می شود (یا بد ، بسته به نوع نگاه شما) به عنوان یک بازی تله ای برای وایکینگ ها که گهگاه در زمین چمن خود با حریفان پایین تری بازی می کنند. این واقعیت نیز وجود دارد که آنها با پیروزی احساسی برابر کارولینا بیرون می آیند و یک دالوین کوک کاملا سالم نخواهند داشت. و ، سلام ، Jags یک بازی QB مناسب و معقول از Mike Glennon برای آخرین مهلت زمانی خود دریافت کردند ، بنابراین شاید آنها واقعاً باید شماره 2 را برنده شوند!

حتما بخوانید:
باربری کاشانی - اتوبار کاشانی - 44440426 - 28% تخفیف ویژه

روی آن حساب نکنید. مینه سوتا ممکن است در اوایل سال جاری به نظر یک مدعی کلی باشد ، اما آنها یک تیم تغییر یافته هستند. پسر عموها از سیستمی متقاعد شده اند که به درستی او را ملزم به حمل بار نمی کند و او نباید مشکلی برای جدا کردن دانشجوی دبیرستانی جکسونویل با جاستین جفرسون و آدام تایلن داشته باشد. حتی اگر الكساندر ماتیسون بیشترین حمل كننده ها را در بازی زمینی ببیند ، آنها باید در آنجا نیز موفق عمل كنند و برعلیه دفاع Jags كه در رده 31 ام لیگ NFL قرار دارد ، كار كنند. دلیلی وجود دارد که وایکینگ ها در اینجا دو رقمی ترجیح داده می شوند. آنها فقط بهتر هستند

نتیجه تخمینی: وایکینگ ها 29 ، جاگوارها 20

برای حتی بیشتر پیش بینی های تخصصی این بازی و بقیه هفته سیزدهم ، CBSSports.com را ببینید.

کدام تیم ها را باید با شرط بندی خود برگردانید و کدام یک از مدعیان سوپر بول شما را خواهد ترساند؟ اکنون به SportsLine مراجعه کنید تا ببینید این هفته چه کسی برنده و تحت پوشش تمام بازی های NFL است ، به علاوه نتیجه نهایی دقیقاً را از مدل تحسین شده دریافت می کنید که بیش از 7900 دلار به بالاترین امتیاز خود رسیده است..
منبع: pencil-news.ir