Georgia QB D’Wan Mathis پس از شروع فصل 2020 تحت مرکز Bulldogs وارد پورتال نقل و انتقالات می شود

[ad_1]

NCAA Football: یک بازی بهاری در جورجیا
دیل زانین / ایالات متحده آمریکا امروز ورزش

جورجیا به طور واضح بدون خط حمله D’Wan Mathis ادامه خواهد داد ، زیرا دانشجوی تازه وارد با پیراهن قرمز به پورتال نقل و انتقالات وارد شد ، 247Sports روز دوشنبه تایید کرد. ماتیس ، که افتتاحیه فصل Bulldogs 2020 را مقابل آرکانزاس آغاز کرد ، طبق گزارشات متعدد ، آخر هفته با این تیم به کارولینای جنوبی سفر نکرد.

ماتیس اولین شروع خود را در برابر Razorbacks پس از انتقال Wake Forest انجام داد ، جیمی نیومن فصل را رها کرد و با JT Danielels هنوز به طور کامل از ناحیه آسیب دیدگی زانو بهبود نیافته است. او با عبور از 55 یارد و انتخاب ، 8 از 17 رفت و در نهایت با استتسون بنت چهارم جایگزین شد. بنت پنج بازی بعدی را برای جورجیا ادامه خواهد داد ، قبل از اینکه دانیلز ، تمیز و کاملاً در دسترس ، در اوایل ماه نوامبر ایالت می سی سی پی را تصاحب کند. ماتیس در چهار بازی به میدان رفته و مدتی را برای بازی با فلوریدا دیده اما 34 یارد و دو پاس گل داده است.

جورجیا رسما در مورد وضعیت ماتیس توضیحی نداده است. ماتیس ، عضو چهار ستاره کلاس استخدام جورجیا برای سال 2019 ، به یک بولداگ از دبیرستان اوک پارک در میشیگان پیوست. او در سال جاری نهمین بازیکن کلی در ایالت و یازدهمین خط حمله کلاس بود.

بولداگ ها فصل عادی خود را در 5 دسامبر برابر وندربیلت به پایان می رسانند.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme Nakit