Ferencvaros و بارسلونا در CBS All Access: پخش مستقیم لیگ قهرمانان یوفا ، نحوه تماشای تلویزیون ، شانس ، اخبار

[ad_1]

dest-barcelona.png
گتی ایماژ

بارسلونا امیدوار است روز چهارشنبه گروه G لیگ قهرمانان را گرد هم آورد تا این تیم به مجارستان برود تا در روز 5 مسابقه با فرنسواروس روبرو شود. بارسا با ارائه یک عملکرد عالی مقابل اوساسونا در آخر هفته ، هدفش جمع آوری پیروزی ها و همچنین به سابقه کامل خود را در UCL حفظ کرد. این تیم با اختلاف سه امتیاز نسبت به جایگاه دوم یوونتوس پیش افتاده است و بارسا با از بین بردن امتیازات یووه مقابل فرنس واروس ، گروه را با پیروزی به پایان می برد.

در اینجا نحوه تماشای مسابقه و آنچه می دانید وجود دارد:

مشاهده اطلاعات

  • تاریخ: چهارشنبه 2 دسامبر
  • زمان15:00 ET
  • محل: Puskas Arena – بوداپست ، مجارستان
  • تلویزیون و پخش مستقیم: دسترسی کامل CBS
  • شانس: Ferencvaros +650؛ برداشت +380؛ بارسا -245 (از طریق کتاب ورزشی ویلیام هیل)

خطوط داستانی

فرنسواروس: اگر بارسا به برخی از بازیکنان ستاره خود استراحت دهد ، در اینجا می تواند یک امتیاز بگیرد. آنچه كه فرنكواروس از نظر استعداد و كيفيت فاقد آن است ، آنها با جاه طلبی و گرسنگی جبران می كنند. محافظت سخت کوشانه جسمی است و گرچه مستعد اشتباه است ، اما آنها برای چالش آماده خواهند بود. یک نکته در اینجا احساس پیروزی می کند و ممکن است تفاوت در زنده نگه داشتن امیدهای اروپایی آنها باشد.

بارسلونا: آیا رونالدو کومان به برخی از بازیکنان اصلی استراحت می دهد؟ به نظر می رسد پس از انجام این کار در مسابقه 4 ، گرچه افت امتیاز می تواند یووه را به عنوان برنده گروه به مکالمه برگرداند. حتی با وجود بیشتر بایگانی ها ، می توان تصور کرد که بارسا برای گرفتن هر سه امتیاز در اینجا کافی است. اما تسلیم نشوید که فرنس واروش هنوز برای چیزی بازی می کند ، امیدوار است که سوم شود و به لیگ اروپا برود و به یاد داشته باشید که آنها در آخرین بازی مقابل یوونتوس تقریبا یک امتیاز کسب کردند.

پیش بینی

بارسای دست دوم هنوز مشکلی ندارد و در فاصله چند سانتی متری از بازگشت گروه است. انتخاب کنید: بارسا 3 ، فرنکوواروس 0[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme Nakit