[ad_1]

booker.jpg
کربی لی-ایالات متحده امروز ورزش

وقتی به پیش بینی های زیر یا صفحه رتبه بندی ما نگاه می کنید ، هر دو جاش جیکوبز و دی آندره سوئیفت را می بینید که در فهرست بازیهایی قرار گرفته اند. امیدواریم این کار انجام شود ، اما گزارش های عملی یادآوری خوبی بود که هنوز تضمین نشده است.

سوئیفت در تمرین روز چهارشنبه محدود شد و گزارش ضربه مغزی را پاک کرد ، اما هنوز به طور کامل در فعالیت های تیم شرکت نمی کند. جان گرودن ابراز خوشبینی کرد که جیکوبز می تواند بازی کند ، اما جیکوبز چهارشنبه یا پنجشنبه تمرین نکرد و Raiders روز پنجشنبه Spencer Ware را به عنوان بیمه امضا کرد.

شرایط پشتیبان گیری در اوکلند و دیترویت متفاوت است. اگر جیکوبز مخالف جت نبود ، Devontae Booker به یک شروع اجباری نزدیک بود. بوکر در هفته 10 در مقابل Broncos در 83 لمس 83 یارد و دو نتیجه داشت. ما انتظار بار مشابهی را داشتیم ، شاید با یک لمس کمتر.

در دیترویت ، این رویکرد کمیته ای بین آدریان پیترسون و کریون جانسون خواهد بود. هر دو می توانند از روز شکرگذاری شروع کنند ، اما مسابقه این هفته آنها مقابل خرس ها دشوارتر است. هر دو گزینه های انعطاف پذیر ، بهتر از هر گزینه دیگری است که احتمالاً برای انصراف ارائه می شود ، اما نه کسی که واقعاً می خواهید با او شروع کنید. جانسون به دلیل سناریوی مورد انتظار بازی ترجیح من خواهد بود ، اما پیترسون بهترین شانس را برای یک مرحله نهایی دارد.

آیا بایگانی ها از قبل تنظیم شده اند؟ در زیر گزینه های انصراف بیشتری دارم.

راهنمایی بیشتر برای هفته سیزدهم: Em & Sit ‘Em را راه اندازی کنید | شروع می شود و می نشیند ، خواب و نیم تنه Em & Sit ‘Em را راه اندازی کنید: QB | Em & Sit ‘Em را راه اندازی کنید: RB | Em & Sit ‘Em را راه اندازی کنید: WR | نمودار ارزشهای تجاری خبرنامه FFT بررسی RB بررسی QB پیش نمایش WR بررسی TE سیم امتناع وحشت در مورد جنگ با ستارگان؟ | برندگان و بازندگان باور کنی یا نه

انتظار می رود بازیکنان زیر در هفته سیزدهم ظاهر شوند:

پیش بینی های طراحی شده توسط

بررسی RB

اعدادی که باید بدانید

بررسی RB

مسابقات مهم است

بررسی RB

اهداف منصرف شدن از طریق تلفن

بررسی RB

پیش بینی های هیت

پس چه کسی این هفته را باید شروع کنید و بنشینید؟ و چه بازیکن خط حمله تعجب آور می تواند شما را به پیروزی برساند؟ اکنون به SportsLine مراجعه کنید و برای هر رتبه یک رتبه 13 هفته دریافت کنید ، به علاوه ببینید کدام QB برای شکستن 10 رتبه برتر از همه جا بیرون می آید ، همه اینها مدلی است که در فصل گذشته از متخصصان بزرگ پیشی گرفته است.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir