Fantastic Football Week 13 Start Em & Sit Em Running Backs: Miles Sanders، Myles Gaskin Can You Take Away


آیا س ofالاتی که بازیکنان فانتزی در مورد بازگشت وضعیت NFL در هفته گذشته داشتند ، هیچ کدام بود؟ متأسفانه واقعاً اینگونه نیست. دلفین ها ، استیلرز ، ریونز ، کلت ها ، تگزاسی ها ، شیرها ، شاهین ها و پلنگ ها فاقد مدافعان اصلی بودند و بنگال ها ، برونکوس و مقدسین بدون کواربک اولیه خود بازی می کردند ، بنابراین گرفتن بسیاری از این شرایط تا بهبودی سخت است. شارژرها اوتین اکلر را به دست آوردند و خرس ها دیوید مونتگومری را برگرداندند و هر دو بازگشتند تا مطابق انتظار بر لمس غلبه کنند ، اما رحیم مسترت در بازگشت از آسیب دیدگی همان کار را نکرد.

بنابراین ، هنوز بسیاری از شرایط حل نشده وجود دارد. ما انتظار داریم بسیاری از بازیکنان غایب را در این هفته بازگردانیم و می توانیم فرضیه های مفصلی در مورد نحوه استفاده از همه ارائه دهیم ، اما می خواهیم بدانیم که چه کسی را شروع کنیم و به طور معمول بنشینیم. به همین دلیل ستون “Em & Sit ‘Em” جامی آیزنبرگ برای کمک به شما در برقراری تماس های صحیح اینجاست. این جیمی است که جیمی در هفته سیزدهم شروع می کند و می نشیند:

راهنمایی بیشتر برای هفته سیزدهم: نمودار ارزشهای تجاری خبرنامه FFT بررسی RB بررسی QB پیش نمایش WR بررسی TE سیم امتناع وحشت در مورد جنگ با ستارگان؟ | برندگان و بازندگان باور کنی یا نه

شروع “EM & SIT” EM

پشت کار

پیش بینی های طراحی شده توسط

پیش بینی های طراحی شده توسط

پیش بینی های طراحی شده توسط

پیش بینی های طراحی شده توسط

پس چه کسی باید این هفته را شروع کنید و بنشینید؟ و چه بازیکن خط حمله تعجب آور می تواند شما را به پیروزی برساند؟ اکنون به SportsLine مراجعه کنید و برای هر رتبه یک رتبه 13 هفته دریافت کنید ، به علاوه ببینید کدام QB برای شکستن 10 رتبه برتر از همه جا بیرون می آید ، همه اینها مدلی است که در فصل گذشته از متخصصان بزرگ پیشی گرفته است.
منبع: pencil-news.ir

حتما بخوانید:
7 نکته و ترفند تزئین کیک تولد