Fantastic Football Week 13 Sleepers: Devontae Booker یک فرصت طلایی به دست می آورد. انباشته خرس ها در DFS


جاش جیکوبز به دلیل مصدومیت مچ پا از حضور در هفته سیزدهم جت ها محروم بود و این برای Devontae Booker به معنای اتفاقات خوب است. ارزش آن را دارد که به عنوان شماره 2 شروع شود ، که به همه لیگ ها برمی گردد و باید یک اتاق خواب با کیفیت محسوب شود.

یک کار بالقوه زیاد برای بوکر قریب الوقوع است. Jacobs به طور متوسط ​​21.1 لمس در هر بازی دارد و بوکر بیشتر کارهای آن را مشاهده خواهد کرد ، حتی با حضور Jalen Richard و Theo Riddick. بوکر در این فصل سه بازی با حداقل هشت لمس دارد و در دو مورد از این مسابقات حداقل 12 امتیاز PPR کسب کرده است.

جت ها در امتیازات فانتزی شماره 11 قرار دارند که اجازه بازگشت می دهد ، اما از هفته 5 فقط یک دونده به آنها گل زده است. با این حال ، Raiders از محبوب ترین بازیکنان در جاده هستند و این باید به سناریوی مطلوب بازی برای بوکر منجر شود.

و سال گذشته را فراموش نکنید ، زمانی که جیکوبز سه بازی را به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه شانه از دست داد ، دی آندره واشنگتن یک ستاره خارق العاده بود. او در هر یک از این مسابقات حداقل 18 امتیاز PPR کسب کرد و امیدوارم که این اتفاق برای بوکر نیز رخ دهد.

مربی مهاجمان جان گرودن روز جمعه گفت که احتمال اینکه جاکوبز در هفته 14 مقابل کلتس به میدان برود وجود دارد و ما نمی دانیم این آسیب مچ پا تا چه مدت می تواند ادامه داشته باشد. بوکر 55 درصد در CBS Sports قرار دارد و باید فوراً به همه لیگ ها اضافه شود.

بدبو است که جیکوبز در برابر جت ها بازی نخواهد کرد. اما اگر بوکر را از کابل آزاد اضافه کرده اید ، پس آن را یک گزینه جایگزین با کیفیت و یک کیسه خواب مناسب برای هفته سیزدهم بدانید.

حتما بخوانید:
احتمال اورگان در برابر میسوری ، خط: انتخابات بسکتبال کالج 2020 ، پیش بینی های 2 دسامبر از یک مدل رایانه ای اثبات شده

حال ، بیایید سایر تراورس های این هفته و همچنین صف های DFS را برای بررسی FanDuel و DraftKings بررسی کنیم.

هفته دیگر 13: Em & Sit ‘Em را راه اندازی کنید | شروع می شود و می نشیند ، خواب و نیم تنه ورق تقلب PPR | ورق تقلب بدون PPR | بررسی RB بررسی QB پیش نمایش WR بررسی TE Em & Sit ‘Em را راه اندازی کنید: QB | Em & Sit ‘Em را راه اندازی کنید: RB | Em & Sit ‘Em را راه اندازی کنید: WR | نمودار ارزشهای تجاری سیم برداشت خبرنامه FFT وحشت در مورد جنگ با ستارگان؟ | برندگان و بازندگان باور کنی یا نه

هفته سیزدهم خواب

هفته 13 بررسی

خطوط DFS

DraftKings

FanDuel

 • QB: میچل تروبیسکی (6900 دلار) در مقابل DET
  RB: جیمز رابینسون (7800 دلار) در MIN
  RB: جاناتان تیلور (6400 دلار) در HOU
  WR: آدام تایلن (7800 دلار) در مقابل JAC
  WR: آلن رابینسون (6900 دلار) در مقابل NA
  WR: جارویس لندری (6000 دلار) در TEN
  TE: دارن والر (7000 دلار) در نیویورک
  FLEX: آستین اکلر (7000 دلار) در مقابل NE
  DEF: بسته بندی کنندگان (4100 دلار) در برابر PHI

  من با یک انبوه خرس با تروبیسکی و رابینسون به اینجا می روم. تروبیسکی یک داستان عالی در برابر شیرها دارد و رابینسون در هفته دوازدهم در گرین بی فقط دو بار از تروبیسکی برخورد کرد.

  رابینسون باید همچنان از وایکینگ ها پیشی بگیرد و تیلور باید یک بازی بزرگ برابر تگزاسی ها داشته باشد که در امتیازات فانتزی شماره 2 مجاز به دویدن هستند. من همچنین پس از اینکه او در هفته 12 مقابل بوفالو فوق العاده به نظر می رسید با مجموع 25 لمس ، از جمله 11 جلب ، برای 129 یارد ، فوق العاده ظاهر می شود.

  لندری در هفته 12 در جکسونویل نیز عالی بود و من عاشق بازی او در هفته سیزدهم در تنسی هستم. همین امر برای تایلن در برابر جگوارس هم اکنون که او پس از قرار گرفتن در لیست ذخیره / COVID-19 از یک غیبت در یک بازی بازگشت. والر با مسابقه خود با جت ها به قیمت تمام شده ارزش دارد.
منبع: pencil-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme NakitMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme