Fantastic Football Week 13 Launch Em & Sit Em Wide Receiver: به چه کسی می توانید اعتماد کنید؟


استفان رایان / گتی ایماژ

بازی های پلی آف در لیگ های فوتبال فانتزی در هفته سیزدهم در همه جا آنلاین است و موقعیت گسترده گیرنده در حال حاضر س awالات زیادی دارد. نه برای شما که Davante Adams و Tyrick Hill دارید ، اما برای بسیاری از WR های دیگر در اوایل ، همه چیز کاملاً پیچیده به نظر می رسد.

برای شروع ، مایکل توماس یک بازی خوب با Taysom Hill و یک بازی متوسط ​​داشت. شما آن را شروع می کنید ، اما غوطه ور شدن 1 № WR نیست تا زمانی که درو نسیم برگردد. جولیو جونز پس از غیبت در هفته دوازدهم با آسیب دیدگی از ناحیه پا مواجه می شود ، کریس گادوین و مایک ایوانز خداحافظی می کنند – نه اینکه شما حتی اگر بازی کنند خیلی احساس اعتماد به نفس خواهید کرد – و کنی گلادای هیچ چیز مطمئنی برای بازگشت از آسیب ران وجود ندارد. DeAndre Hopkins اخیراً عالی نیست ، اما حداقل او سالم است و با شروع کننده معمول خود بازی می کند!

البته ، خبر خوب این است که گیرنده گسترده در یک هفته مشخص گزینه کمبودی ندارد. تماس های ابتدایی جمی آیزنبرگ “Em & Sit” Em برای اطمینان از اینکه شما تصمیم درستی گرفته اید ، مهم نیست که کی باشید.

برای هفته 13 بیشتر راهنمایی کنید: Em & Sit ‘Em را راه اندازی کنید: QB | Em & Sit ‘Em را راه اندازی کنید: RB | نمودار ارزشهای تجاری خبرنامه FFT بررسی RB بررسی QB پیش نمایش WR بررسی TE سیم امتناع وحشت در مورد جنگ با ستارگان؟ | برندگان و بازندگان باور کنی یا نه

شروع “EM & SIT” EM

گیرنده گسترده

پیش بینی های طراحی شده توسط

پیش بینی های طراحی شده توسط

پیش بینی های طراحی شده توسط

پیش بینی های طراحی شده توسط
منبع: pencil-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>