[ad_1]

dallas-goedert-1400.jpg

درست زمانی که به نظر می رسید همه امیدها از بین رفته اند ، به نظر می رسد صفوف پایان محدود اجباری رشد می کنند. و یک لحظه خیلی زود نیست.

اول ، تی جی هاكسون در پنج بازی از شش بازی اخیر خود امتیاز PPR دو رقمی را به دست آورده و در 5 بازی اخیرش حداقل چهار گل در چهار بازی داشته است. این او را در رده بندی هفته به هفته دقیقاً پشت سر تراویس کلچه و دارن والر قرار می دهد.

دوم ، دالاس گودرت 100٪ کلیک ها را در مسابقات انجام داد و با یک لمس در هر دو ، از 70 متری عبور کرد. بله ، زک ارتز برگشت و او نیز می تواند یک ضرورت باشد ، اما گودرت در اوایل فصل از ارتز پیشی گرفت و ریچارد راجرز حتی پس از بازگشت گودرت بسیار متعهد بود. هنگامی که ارتز به سرعت کامل بازگشت ، Ertz و Goedert هر دو می توانند شروع کننده باشند.

صحبت از بازگشت به سرعت کامل ، گزارش های روز سه شنبه نشان می دهد که جورج کیتل ممکن است قبل از هفته شانزدهم برگردد. این اطلاع شماست که او را روی نیمکت خود قرار دهید ، در هر صورت. در حالی که انتهای محکم (کمی) بهبود می یابد ، کیتل برای هر کسی که Kelce نام ندارد ، یک نسخه برتر است.

راهنمایی بیشتر برای هفته 13: بررسی RB بررسی QB پیش نمایش WR سیم امتناع وحشت در مورد جنگ با ستارگان؟ | برندگان و بازندگان باور کنی یا نه

هفته 13 بررسی TE

بررسی TE

اعدادی که باید بدانید

بررسی TE

مسابقات مهم است

بررسی TE

اهداف منصرف شدن از طریق تلفن

بررسی TE

پیش بینی های هیت[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر