[ad_1]

در هفته سیزدهم چه کسی را باید شروع کنید و چه کسی را بنشینید؟ خط تقلب ترکیبی از تجزیه و تحلیل خارق العاده و پیش بینی جریان بازی با مقیاس اعتماد به نفس است تا به شما پاسخ نهایی به سخت ترین تصمیمات خود در ترکیب را بدهد.

این بسیار ساده است: مقیاس از 1-10 متغیر است. هرچه عدد کنار نام بازیکن بیشتر باشد ، برای شروع کار باید اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید. اعداد یک پیش بینی نیستند ، بلکه فقط نتیجه اعتماد هستند ، که به شما کمک می کند از چه کسی شروع کنید. هر بازیکن مناسب هفته 13 اینجا است ، بنابراین اگر بازیکنی در لیست نیست ، او را شروع نکنید.

برای یافتن یک پخش کننده خاص ، از عملکرد جستجوی خود استفاده کنید – CTRL-F در رایانه های شخصی و Command-F در Mac. اگر هیچکدام از این دو گزینه نیست ، یا اگر از دستگاه تلفن همراه استفاده می کنید ، می توانید در بازی پیمایش کنید.

اگر شما هنوز مطمئن نیستید ، فقط یک یادداشت در توییتر ارسال کنید (daverichard) و اگر هوا اجازه دهد آن را در نظر خواهم گرفت. با داغ شدن مرحله پلی آف ، در اینجا نحوه برخورد با هر بازی هفته 13 در لیگ های غیر PPR آورده شده است – صفحه PPR Cheat Sheet در اینجا قرار دارد.

راهنمایی بیشتر برای هفته سیزدهم: Em & Sit ‘Em را راه اندازی کنید | Em & Sit ‘Em را راه اندازی کنید: QB | Em & Sit ‘Em را راه اندازی کنید: RB | Em & Sit ‘Em را راه اندازی کنید: WR | نمودار ارزشهای تجاری خبرنامه FFT بررسی RB بررسی QB پیش نمایش WR بررسی TE سیم امتناع وحشت در مورد جنگ با ستارگان؟ | برندگان و بازندگان باور کنی یا نه

تمام خطوط از William Hill Sportsbook.

خط می خواهد ما باور کنیم: این فصل دریک هنری است! ممکن است مخاطبان بیشتر برای هنری جذب شوند اما این طور نیست که قهوه ای ها هم بازی بدی داشته باشند. هر دو دفاع برای محافظت از دویدن می جنگند. من فکر می کنم این خط برای جلب توجه مردم به تیتان ها طراحی شده است ، بنابراین من طرف Browns را دوست دارم ، اما این شکست در اینجا است: هر باخت Browns دارای هفت امتیاز مثبت است و هر یک از پنج پیروزی آخر Titans – که حدس می زدید – شش یا امتیاز بیشتر

این خط می خواهد ما باور کنیم: ضرر ناشی از شیوع هفته گذشته لاس وگاس بی معنی بود. فکر نمی کنم عموم مردم جت ها را در منفی 6 یا کمتر بپذیرند ، اما هشت امتیاز در خانه سخاوتمندانه است. Raiders در خط O و D خود دچار آسیب دیدگی شده اند و محافظت از آنها واقعاً در طول سال چندان عالی نبوده است. این ممکن است آخرین بازی جت باشد که می توانند برنده شوند. من عاشق گرفتن امتیاز در اینجا هستم و فکر می کنم جت ها می توانند برنده شوند.

خط می خواهد ما باور کنیم: جکسونویل اصلاً خوب نیست. این وحشی است: جاگوارها نسبت به هفته گذشته در برابر قهوه ای ها خارج از کشور بزرگتر در برابر وایکینگ ها هستند و آنها با قهوه ای ها آویزان بودند! اگر مینه سوتا تیمی بود که آماده بود با کسب 30 امتیاز هفته در هفته حریفان خود را شکست دهد ، آن خط منطقی خواهد بود. اما آنها کمی محافظه کارتر از این هستند. آنها امسال با 10 امتیاز مثبت یک برد دارند. استفاده از جاگوارها تقریباً یک دام به نظر می رسد ، اما من فکر می کنم آنها می توانند دو یا سه تاچ داون را بدست آورند ، که این امتیاز 21 امتیاز آنها را نشان می دهد.

خط می خواهد ما باور کنیم: حتی وقتی Tua Tagovailoa شروع می شود ، دلفین ها به طور قابل توجهی بهتر هستند. قبل از اینکه فکر کنید دلفین ها شانس بیشتری برای گرفتن امتیاز با رایان فیتزپاتریک دارند ، اعتراف کنید که آنها در هر سه شروع اول Tagovailoa حداقل 28 امتیاز کسب کرده اند ، همه پیروز هستند. و در هیچ یک از آنها 11.5 امتیاز را پوشش ندادند. با این حال ، بنگالی ها همانطور که مجموع 15.25 امتیاز آنها نشان می دهد ، بد هستند. صدراعظمين مجبور شدند اين خط را بزرگ جلوه دهند ، فقط اينكه بخواهند اقداماتي را عليه بنگالي ها انجام دهند. به اندازه کافی بزرگ نیست.

خط می خواهد ما باور کنیم: فیلیپ ریورز مسئولیتی نخواهد داشت – مثل هفته گذشته. او هفته گذشته توپ را مثل اینکه دستش 50 ساله باشد ، انگشت پا و خط حمله شکسته بود ، انداخت. من می دانم که این مسابقه یک کیک است ، اما نمی توان رودخانه ها را یک رهگذر مطمئن دانست. اگر خط دفاعی کلت ها دوباره بدون DeForest Buckner باشد ، تله بزرگی برای برداشتن آنهاست ، حتی اگر تگزاسی ها دیگر برانکارد زمینه Will Fuller نداشته باشند.

خط می خواهد ما باور کنیم: دیترویت می تواند همه چیز را نزدیک نگه دارد. یکی از آمارهای مورد علاقه من در این سال: شیرها در این فصل بازی ای با سه یا کمتر امتیاز از دست نداده اند. یکی دیگر از آمارهای مورد علاقه ، همانطور که اتفاقی است: میچل تروبیسکی در هر چهار آخرین بازی خود در برابر شیرها ، سه بار برخورد دارد. دفاع دیترویت به دلیل مصدومیت بازیکن بزرگ DT دنی شلتون و کرنر دزموند تروفانت را از دست داد – سرانجام این یک بازی پیروز برای شیکاگو است.

خط می خواهد ما باور کنیم: با وجود آنچه دو هفته پیش در نیواورلئان اتفاق افتاد ، شاهین ها همه چیز را نزدیک نگه می دارند. این یک بازی پیچیده است که باید طراحی شود زیرا دفاع Falcons هفته گذشته استثنایی به نظر می رسید و به این دلیل که آنها در یک فیلم دو هفته ای در تیزوم هیل تسلط داشتند. اما به نظر می رسد این خط برای جلب مردم برای گرفتن مقدسین آماده شده است. چه کسی آنها را نخواهد گرفت پس از اینکه آنها 14 روز پیش شاهین ها را به معنای واقعی نابود کردند؟ این کاری است که آنها می خواهند شانس انجام دهند! این خط ماهی باعث می شود من بخواهم واقعاً ، آگاهانه ، آگاهانه به شاهین ها اعتقاد داشته باشم. احساس بی ادبی می کنم ، اما نشانه ها را دنبال می کنم.

خط می خواهد ما باور کنیم: آسیب دیدگی دانیل جونز به یک باخت شرم آور دیگر برای غول ها منجر می شود. در حالی که من گمان می کنم خطای غول ها توسط کلت مک کوی در مرکز خنثی شود ، اما همچنین فکر می کنم دفاع آنها خیلی بد نیست. در همین حال ، به نظر می رسد سیاتل در حال مهار راسل ویلسون است. به نظر می رسد برای پیروزی راحت حمله آنها باید یک ضربه زمینی دفاعی یا چندین چرخش از دفاع Seahawks لازم باشد. فکر نمی کنم دفاع آنها آنقدر خوب باشد که بتوانند به آن اعتماد کنند. غول ها باید پوشش دهند.

خط می خواهد ما باور کنیم: از دست دادن رامس در هفته گذشته یک سراب بود. شاید چنین بوده باشد ، اما در مورد آنچه که در تخلف کاردینال ها اتفاق افتاده است هیچ سراب وجود ندارد زیرا کیلر موری شانه خود را زخمی کرد. آنها فقط اینقدر پایین حمله نمی کنند و بیشتر به پشت در حال دویدن خود متکی هستند. این باعث می شود که این دیدار برای دفاع برج حمل راحت تر باشد. این کشوری است که دوست دارم در آن باشم.

خط می خواهد ما باور کنیم: شارژرها فرصتی دارند. بنابراین تیمی که بزرگترین مربی این دوران را دارد با تیمی که امسال از پیروزی های زیادی راه یافته است هم تراز است؟! صادقانه بگویم ، این خط کیفرخواست این است که میهن پرستان در هر دو طرف توپ چگونه دلگیر هستند و اگر بازی آنها را ندیده باشید ، این را نمی دانید و روی میهن پرستان شرط می بندید. نباید باشد

خط می خواهد ما باور کنیم: عقاب ها به همان اندازه خرس های هفته گذشته بد هستند. بسته بندی ها برای دومین هفته متوالی در 8.5 ترجیح داده می شوند. فیلادلفیا در مسیر اصلی است – سه باخت متوالی – اما فقط یک امتیاز بیش از هشت امتیاز بود … هرچند می توان ادعا کرد که باید دو امتیاز بود. باورش سخت است که اگر کسی امتیاز کمتری به عقاب ها بدست آورد ، بنابراین احتمال وجود دارد که شانس یک خط منصفانه را ترسیم کند. شش برد از هشت پیروزی Packers در این فصل ، 9 امتیاز مثبت است. این کشوری است که در آن خواهم بود.

خط می خواهد ما باور کنیم: اوه ، که رئیسان نمی توانند برنده شوند سه نتایج؟ اینجا چی بگم؟ دنور تیم جالبی است که هفته گذشته بدون هیچ کواربک از بازی بیرون رفت نباید جریمه شود. اما آنها در اوایل سال جاری با مشترک علیه سران آشتی کردند و قصد دارند دوباره این کار را انجام دهند. پس چرا گسترش 17 یا 20 امتیازی نیست؟ من فراموش کردم من پرسیدم و فقط رئیسان را

خط می خواهد ما باور کنیم: واشنگتن تیم ناخوشایندی است. خدمه رون ریورا در هر شش بازی اخیر خود یا سه امتیاز شکست خورده اند یا برنده شده اند. و با استراحت پنج روزه و بدون پاس Bud Dupree (و شاید بدون مرکز Maurkice Pouncey) ، فولادی ها برای یک بازی ناامید کننده آماده هستند. خط دفاعی واشنگتن توانسته است به خوبی بازی کند و در واقع هماهنگ است تا بازی پاس فولاد را ادامه دهد. گرفتن امتیاز احساس امنیت می کند.

خط می خواهد ما باور کنیم: پیروزی هفته گذشته نینرز قانونی بود. کمک می کند تا سان فرانسیسکو در هر دو طرف توپ بهتر شود. این تیم همچنین یک بازی عالی از هفت بازی قبلی خود به دست آورد. ما شروع به دیدن جنگ جوش آلن به عنوان رهبر خط حمله Bills می کنیم و من شک دارم بازی آنها ضد ضربه باشد. در بیشتر سال ، من اظهارات بوفالو را غیرمنصفانه تبلیغ می کردم ، اما او از شما می خواهد که آنها را به عنوان علاقه مندان به جاده بپذیرید. انجامش نده.

جاش آلن (8.5) نیک مولنس (6.3)
زک ماس (6.2) رحیم مسترت (8.0)
Devin Singletary (5.2) جریک مک کینون (3.4)
استیون دیگز (8.4) دیبو ساموئل (7.0)
کول بیسلی (5.6) براندون ایوک (7.5)
گابریل دیویس (5.4) جردن رید (5.5)
فاکتورهای DST (6.0) 49ers DST (7.0)

خط می خواهد ما باور کنیم: دالاس نان تست است. خط (BAL -6.5) بر اساس لامار جکسون است که برای Ravens شروع می شود ، اما چه کسی دیگر در دسترس است؟ اگر خط دفاعی مت جودن ، براندون ویلیامز و کاله کمپبل را پس بگیرد ، این بازی زشت خواهد شد. اگر اینگونه نباشد ، هنوز هم می تواند زشت باشد زیرا O-line دالاس زشت است. جدی ، چه کسی گاوچران ها را به اینجا می آورد؟! امتیاز کافی نیست. هوم ، البته ، بله ، من این را می دانم ، چرا که این چیزی است که از قبل مشخص است ، اما همه کلاغ ها حداقل هفت امتیاز کسب کرده اند. من به آنها اعتماد خواهم کرد

اندی دالتون (5.3) ردیابی ماکسورلی (2.5)
ایزیکل الیوت (7.3) جی کی دوبینز (8.5)
تونی پولارد (4.4) مارکیز براون (5.3)
عماری کوپر (6.9) ریونز DST (7.1)
بره CeeDee (5.1)
مایکل گالوپ (3.5)
دالتون شولتز (4.7)
گاوچران های DST (4.2)[ad_2]

منبع: pencil-news.ir