[ad_1]

کابوی های دالاس - جت های نیویورک
استفان رایان / گتی ایماژ

فقط دو یا سه هفته به مرحله پلی آف فوتبال فانتزی باقی مانده است ، به کسی می توانید به یک گیرنده گسترده اعتماد کنید؟ البته گزینه های مناسب برای شروع موقعیت کم نیستند – 38 گیرنده مختلف مختلف به طور متوسط ​​حداقل 13 امتیاز PPR در هر بازی دارند ، در حالی که هنگام عقب دویدن فقط 24 است – اما برابری موقعیت نیز قابل توجه است. تفاوت شماره 38 (DJ Chark) و شماره 16 (Chase Claypool) کمتر از 3.0 امتیاز خارق العاده در هر بازی است.

و اختلاف در هر هفته معمولاً بسیار کمتر است. در پنج هفته گذشته (چهار بازی) چارک دو بار از کلیپول پیشی گرفته است. این فقط یک مثال کوچک است ، اما نشان می دهد که گیرنده های گسترده برای یک هفته مشخص چگونه زنده هستند. شما می توانید برای انتخاب دو صندلی WR و انعطاف پذیری حداکثر پنج نفر داشته باشید ، بنابراین همیشه خطر ترک امتیاز روی تخته را دارید.

ما در تصمیم گیری درست به شما کمک خواهیم کرد. در اینجا تماس های ابتدایی “Em & Sit” Em جیمی آیزنبرگ برای یک گیرنده گسترده در هفته 12 وجود دارد.

هفته بیشتر 12: شروع و نشستن ، خواب و نیم تنه Em & Sit ‘Em را راه اندازی کنید: QB | Em & Sit ‘Em را راه اندازی کنید: RB | سیم امتناع نمودار ارزشهای تجاری لیست برش بررسی QB بررسی RB پیش نمایش WR هفته 11 برندگان و بازندگان باور کنی یا نه

شروع “EM & SIT” EM

گیرنده گسترده

پیش بینی های طراحی شده توسط

پیش بینی های طراحی شده توسط

پیش بینی های طراحی شده توسط

پیش بینی های طراحی شده توسط[ad_2]

منبع: pencil-news.ir