[ad_1]

دشوار است تصور کنید که یک تماشاگر علاقه مند بیشتر در مسابقه وزن متوسط ​​برای یک پرداخت در ازای مشاهده بین قهرمان مشترک Erol Spence Jr. و قهرمان سابق دو دسته دنی گارسیا حضور داشته باشد تا مردی که رینگ را با هر دو مشترک داشته و می تواند خط کشیدن در برابر یک نفر با برنده.

شان پورتر (31-3-1) علاوه بر اینکه دو بار قهرمان سنگین وزن می شود ، به یک اپراتور تلویزیونی خوب تبدیل شده است و وقتی دو مرد جدا شد ، در استادیوم AT&T در آرلینگتون ، تگزاس فراخوان خواهد شد. ، تصمیمات خلاف جهت مربع (Fox PPV ، 21:00 ET) را برای عناوین IBF و WBC به چالش کشید.

پورتر روز چهارشنبه در ارتباط با تصادف وحشتناک اتومبیل در اکتبر گذشته به مورنینگ کمبت گفت: “بزرگترین عنوان کسی است که شنبه شب در ارول اسپنس جونیور خواهیم دید” ، اسپنس خوش شانس بود که زنده ماند. اما پورتر سپس بیانیه ای را تکرار کرد ، به همان اندازه مهم ، هنگامی که گفت: “و من فکر می کنم عنوان پشت سر آن چیزی است که دنی گارسیا در مورد آن انجام خواهد داد؟”

گارسیا (36-2 ، 21 ناک اوت) شرط بندی کوچک اما ثابت خواهد بود ، علی رغم این واقعیت که تنها دو شکست حرفه ای او – توسط کیت تورمن در 2017 و پورتر در 2018 – در نبردهایی بود که برخی احساس می کردند پیر 32 ساله به اندازه کافی تلاش کرده بود تا برنده شود.

ناگفته نماند که اگر 30 ساله زنگ زدگی طولانی مدت ناشی از یک برش 14 ماهه یا برخی از عوارض جانبی جسمی یا روحی ناشی از بیرون کشیدن از وسیله نقلیه پس از چرخاندن ماشین با سرعت بالا. س realال اصلی این است که آیا گارسیا می تواند برای غلبه بر بهترین ها از اسپنس تنظیمات درستی انجام دهد؟

اگرچه پورتر 32 ساله کمی از بازی خارج شد تا در سپتامبر گذشته تصمیم تقسیم اسپنس را از دست بدهد ، اما او موفق شد اسپنس را برای همه اقدامات به مسابقه جذب کند و معتقد است که گارسیا ، اگرچه یک مبارز کاملاً متفاوت از او است ، اما باید بخشهایی را به خود اختصاص دهد. از همان

“راهی که من گفتم فقط این است: دنی گارسیا [needs to] سریع شروع کنید ، اجازه ندهید که ارول اسپنس بفهمد کیست [and] اجازه ندهید که ارول اسپنس فکر کند که می تواند به ما نشان دهد که کیست ، “پورتر گفت:” من فکر می کنم که باید فکر را کنترل کرد. “

پورتر حمله پانچ دست کم گرفته شده گارسیا و توانایی او را به عنوان یک ضد ضربه مشتی ، در تغییر جنگ با یک مشت ، با توجه به قدرت خود با دو مشت ، اعتبار می دهد. اما قدرت گارسیا هرگز عامل بزرگی نبوده است كه پورتر در سال 2018 از یك جنب و جوش دیوانه وار برای خلع سلاح او استفاده كرد و او معتقد است كه گارسیا برای غلبه بر اسپنس باید بسیار فعال تر باشد.

“فقط یک تصمیم آگاهانه است که پرخاشگرانه تر از او و پدرش باشد [trainer Angel Garcia] شما باید آنها را انجام دهید و از آنها بیاموزید. ” آنها در آن نبردها که نزدیک بود شکست خوردند زیرا آنها به اندازه کافی کار نکردند. آنها باید کارهای بیشتری انجام دهند. اگر آنقدر باهوش نیستید که بتوانید برگردید و آن تنظیمات را انجام دهید ، پس ممکن است همانطور که می گویید نخبه نیستید. ”

پورتر از ناک اوت کوتاه و خشن گارسیا با هافبک قدرتمند آدریان گرانادوس در سال 2019 به عنوان نمونه ای از DSG که بیشتر تحت فشار است و برای استفاده از قدرت امضای خود ، گاز را فشار می دهد ، عنوان کرد. قبل از آن ، گرانادوس مسافت را با تعدادی جنگنده برتر از جمله پورتر طی کرده بود.

به گفته پورتر ، گاهی اوقات گارسیا بیش از حد به قدرت خود اعتقاد داشت و برای استفاده از آن صبر می کرد ، زیرا گارسیا هنگام مواجه شدن با بهترین رقابت ، مهارت نخبه را نداشت.

پورتر گفت: “من فکر می کنم بزرگترین آسیب به دنی در این نبرد و کار حرفه ای او وقتی با بچه هایی مثل من ، کیت تورمن و حالا ارول اسپنس جونیور روبرو می شود ، این واقعیت است که او پاهای کندی دارد.” “در بخش وزنه متوسط ​​، ما از سرعت و قدرت برخوردار هستیم. شما باید بتوانید داخل و خارج شوید و این تله ها را تنظیم کنید. وقتی به معنای واقعی کلمه یک قدم عقب از مرد مقابل خود باشید ، می توانید نبرد زیادی را از دست بدهید.

“او آنها را دارد [power shots] در جیب عقب خود قرار دارد و در حدود 8 یا 9 گلوله به آن مشت اعتقاد دارد. فکر می کنم پس برای این نوع نبرد خیلی دیر خواهد بود. “

نمی توانید به اندازه کافی بوکس و MMA دریافت کنید؟ از جدیدترین های هنرهای رزمی دنیای هنرهای رزمی از میان بهترین های این تجارت کسب کنید. با لوک توماس و برایان کمبل در Morning Kombat مشترک شوید برای بهترین تجزیه و تحلیل و اخبار دقیق.

واضح است که اگر همه چیز مساوی باشد و اسپنس پس از این حادثه همان مبارز باشد ، پورتر با احتمال محبوب کردن او موافقت می کند. اما پورتر از روشی که اسپنس در سال 2019 جلسه خود را ترتیب داد ، استفاده می کند و حتی تا آنجا پیش می رود که هفته گذشته به مورنینگ کمبت گفت که او با پورتر در جنگ است زیرا تصمیم به این کار گرفته است.

پورتر گفت: “او به طور علنی اظهار داشت كه گوشه گوش خود را گوش نداده است و این اشتباهی است كه هرگز مرتكب نخواهد شد ، اما این اولین باری است كه كسی او را كنترل می كند.” “من او را وادار کردم که وقتی نمی خواست جنگ کند ، بجنگد ، و سپس مواقعی بود که من حرکت می کردم و او را پس می زدم وقتی که انتظار داشت من روی او بمانم. من واقعاً او را در این نبرد کنترل کردم و او را مجبور به جنگ در سبک های جنگی کردم. که می خواستم بجنگم

“مواقعی وجود داشت که او مرا در برابر طنابها قرار می داد و من او را عوض می کردم و روی طنابها می انداختم. این مواردی نیست که او عادت کرده است برای او اتفاق بیفتد. من فکر می کنم من چیزهایی را گذرانده ام که او هرگز انجام نداده است. در رینگ باتجربه است و فکر می کنم او از این رینگ آموخته است. “

اگرچه گارسیا بیشتر به عنوان یک تکمیل کننده یک زمانه شناخته می شود ، به لطف مارک تجاری خود “بدون نگاه” قلاب سمت چپ ، پورتر معتقد است که اسپنس پنچر بزرگتر است ، همانطور که با ناک اوت که اسپنس پورتر را مجبور کرد دستکش را به بوم لمس کنید تا از سقوط آن جلوگیری کند.

پورتر گفت: “چیزی که در مورد بوکس وجود دارد و آن را هیجان انگیز می کند این است که هر ضربه ای می تواند جدول ها را برگرداند ، همانطور که برای دنی گارسیا رخ داد.” “ما نمی توانیم این واقعیت را نادیده بگیریم که Erol Spence Jr از یک حادثه وحشتناک خارج می شود و ما نمی دانیم که او چه چیزی را تحمل می کند. این مبارزه جالب تر از آن است که بسیاری از مردم تصور می کنند.

وی افزود: “این حادثه باعث شد كه وی از نظر كسی بعنوان یك شخص بهتر باشد ، اما آنچه كه من امیدوارم این باشد كه بدن او نباید به خاطر آن رنج ببرد و مواد نامحسوسی كه شما در این حلقه می گیرید مردم نمی توانند دیدن. امیدوارم هیچ کدام از اینها او را در رینگ دنبال نکند. “[ad_2]

منبع: pencil-news.ir