Erol Spence Jr. در مقابل دنی گارسیا: پیش بینی نبرد ، کارت کم ، شانس ، انتخاب خبره ، تاریخ


به نظر می رسد که تنها فرد درگیر مسابقه عنوان قهرمانی نیمه وزن در روز شنبه ، که به این فکر نمی کند که قهرمان متحد ارول اسپنس جونیور بعد از حدود 14 ماه ، همانطور که از یک حادثه وحشتناک اتومبیل برداشته خواهد شد ، ثابت خواهد ماند یا خیر ، حریف وی است.

دنی گارسیا (36-2 ، 21 کیلوگرم) ، قهرمان سابق دو دسته ، انتظار دارد بهترین بازیکنان اسپنس (26-0 ، 21 کیلوگرم) را ببیند زیرا این دو در استادیوم AT&T در آرلینگتون ، تگزاس (Fox PPV ، 21 ساله) : 00 ET). در عوض ، او وقت خود را صرف فهمیدن چگونگی شکست اسپنس می کند و معتقد است که او از آخرین اقدام حریف خود چیزی برای یادگیری دارد.

فقط دو هفته قبل از پرتاب یک فراری و پرتاب شدن از وسیله نقلیه هنگام رانندگی در حالت مستی با سرعت زیاد در دالاس ، اسپنس 30 ساله عنوان IBF خود را با کمربند WBC شان پورتر در یک پیروزی مهیج در تقسیم جنگ ترکیب کرد. برای جوایز نبرد سال. این مبارزه پر از عمل بود و گارسیا معتقد است که پورتر سرانجام اشکالات بازی اسپنس را آشکار خواهد کرد.

“[Spence] دفاع او نیز بسیار متضرر شد [was exposed]، گارسیا هفته گذشته به مورنینگ کمبت گفت. [Porter] او را مجبور به نبرد سنگین کرد.

“من سبكی متفاوت از [Porter] اما من خطرناک تر از او هستم. او چنین زمان نامناسبی را سپری می کند و عجله دارد و سعی دارد شما را از بازی خارج کند ، اما من یک جنگنده خطرناک تر با ضربات ضد حمله و مهارت های بهتر هستم. “

گارسیا 32 ساله فقط دو بار به عنوان یک بازیکن حرفه ای باخته است و این دو در سال 2017 و در سال بعد در مقابل پورتر مقابل کیت تورمن به چالش کشیده شده اند. گارسیا ثابت کرد که در نیمه دوم دیدار مجدد تورمان را نظم می دهد و با استفاده از قدرت خود امتیاز حریف را کاهش می دهد ، که ثابت کرد در مقابل پورتر که سبک کشش غیرتمندانه او پا را صاف به گارسیا داد ، قادر به انجام این کار نیست.

با این وجود ، گارسیا معتقد است که قدرت ناک اوت یک ضربه ای او – چیزی که پورتر نشان نداد – تفاوت در مقابل اسپنس خواهد بود. و هنگامی که شما در مورد قدرت گارسیا صحبت می کنید ، مکالمه معمولاً بر روی ضربه نهایی او متمرکز می شود – قلاب سمت چپ “بدون دید” ، که قبل از عبور ضربه نهایی از دست راست به بدن قرار می گیرد.

گارسیا گفت: “هیچ کس نمی تواند قلاب را بدون نگاه کردن بردارد زیرا شما نمی توانید آنچه را که نمی بینید بگیرید.”

گرچه اسپنس به خوبی از تهدید گارسیا در میز آگاه بود ، اما وقتی موضوع قلاب سمت چپ “بدون نگاه” هفته گذشته در مورنینگ کمبت به او ارائه شد ، چیزی متزلزل نبود.

نمی توانید بوکس و MMA کافی بدست آورید؟ از جدیدترین های هنرهای رزمی دنیای هنرهای رزمی از میان بهترین های این تجارت کسب کنید. با لوک توماس و برایان کمبل در Morning Kombat مشترک شوید برای بهترین تجزیه و تحلیل و اخبار دقیق ، از جمله بررسی و پیش بینی کامل Spence vs. Garcia در آخر هفته.

اسپنس گفت: “مطمئناً شما برای یک ضربه احترام قائل هستید ، اما من هیچ واکنشی به آن نشان نمی دهم.” “این همان چیزی است که وجود دارد. شما می توانید هر چیزی را که می خواهید پرتاب کنید ، اما باید آن را فرود آورید. خواهیم دید. او می آید تا برنده شود و این فقط باعث می شود من بیشتر تمرین کنم و تمرکز خود را حفظ کنم.”

اسپنس همچنین با اطمینان فاش کرد که باربر به همان اندازه که نزدیک بود نزدیک است زیرا به خودش اجازه می داد در حالی که امیدوار بود بیانیه بدهد.

“در اصل ، من قبلاً می دانستم [it would be close]. اسپنس گفت: “برنامه بازی من این بود که جلو بروم و با او بجنگم و این همان چیزی بود که قرار بود باشد.” من قبلاً می دانستم که این برنامه بازی او است ، اما این نیز نقشه من بود. مربی من می خواست من بوکس بزنم ، اما من می خواستم بجنگم و این همان اتفاقی بود که افتاد. “

گارسیا وقتی از او خواستند متعهد شود که آیا فکر می کند این مسابقه آخر هفته بیشتر یک مسابقه بوکس باشد یا یک جشن کورکورانه ، عقب نشینی نخواهد کرد. وی گفت همه اینها به نوع تنظیماتی که انجام می شود برمی گردد و او برای هر نتیجه ای آماده است.

از طرف دیگر ، اسپنس انتظار دارد هویت مبارزه با پیشرفت دورها تغییر کند.

اسپنس گفت: “این ممکن است با این واقعیت شروع شود که ما یکدیگر را احساس می کنیم ، اما بعداً ، وقتی هر دو گرم می شویم ، یک مبارزه کامل خواهد بود.” “من انتظار دارم یک نبرد بزرگ با عمل عقب و جلو باشد و او تمام تلاش خود را خواهد کرد. من انتظار دارم که او برای پیروزی تلاش کند.

“من می خواهم این یک طرفه باشد ، یا کشتار ، یا یک پیروزی آسان باشد.”

در مسابقه جانبی ، سباستین فوندورا – وزنه بردار 6 متر 5 متر – وقتی با حبیب احمد برای 154 پوند مبارزه می کند ، برمی گردد. در ابتدا انتظار می رفت فوندورا با خورخه کوتا روبرو شود که اوایل این هفته نسبت به COVID-19 مثبت بود و مجبور به بازنشستگی شد. احمد هرگز سبکتر از وزن متوسط ​​نبوده است. در ابتدا انتظار می رفت که این نبرد حذف کننده عنوان باشد.

بعلاوه ، یکی از سربازان سرسخت بازی با بازگشت جوزیتو لوپز در نیمه سنگین وزن به فرانسیسکو سانتانا برمی گردد. لوپز در 37 برد 20 برد ناک اوت دارد و در سپتامبر 2019 با کارت پستال اسپنس مقابل پورتر از شکست نابود کننده جان مولینا جونیور خارج می شود. در همین حال ، سانتانا در چهار نبرد گذشته خود در چهار نبرد مقابل سطوح بالای رقابت شکست خورده است ، از جمله جارت هرد ، آبل راموس و خوزه بنویدز جونیور.

کارت جنگ ، شانس

شانس از طریق کتاب ورزشی ویلیام هیل

Errol Spence Jr. (c) -450

دانی گارسیا +350

عناوین منفرد در رده وزن متوسط

سباستین فوندورا -1100

حبیب احمد +700

وزنه برداری فوق العاده

جوزیتو لوپز -330

فرانسیسکو سانتانا +260

وزنه بردار

ادواردو رامیرز -440 میگل فلورس +340 وزن های پر

پیش بینی

اگر اسپنس ، چه از نظر جسمی و چه از نظر روحی ، به دلیل عواقب فاجعه تهدیدآمیز زندگی او به خطر بیفتد ، گارسیا انواع مختلف اشتباهات را برای او به عنوان یک ضد حمله آماده و صبور با قدرت انجام می دهد که به جنگها پایان می دهد و نیروی فنی کافی برای سازگاری دارد.

اما اگر اسپنس هنوز اسپنس باشد چه می شود؟ پس چه اتفاقی می افتد؟

خبر بد برای گارسیا این است که هر کاری او به خوبی انجام دهد ، اسپنس می تواند به همان خوبی یا بهتر انجام دهد. ناگفته نماند که اسپنس نیز چانه عالی دارد و تمایل دارد برای پیروزی در یک جنگ از آتش عبور کند.

وقتی اسپنس تصمیم گرفت از بیرون به بوکس برود ، همانطور که مقابل مایکی گارسیا رفت ، این درگیری دیگری بود که او برای اثبات یک نکته مرده بود ، با توجه به طول ، سرعت و ضریب هوشی او در مبارزه نخبگان ، این کار را با سهولت انجام داد. و او به این ایده اعتقاد دارد که اگر مجبور بود همین کار را علیه دنی گارسیا انجام دهد ، می تواند ، حتی اگر عشق اسپنس به دور زدن و تمام کردن مبارزان باشد ، او را در یک دوئل زیبا مقابل پورتر قرار دهد.

مدت هاست که پاشنه آشیل گارسیا عدم سرعت بالای پا به عنوان یک مشت سنگین است که بر روی ضربات قدرتمند آن قرار دارد. همه از تورمن و پورتر گرفته تا مائوریسیو هررا و لامونت پیترسون توانسته اند از این مزیت به نفع خود استفاده کنند. اسپنس در ابتدا نباید متفاوت باشد تا زمانی که احساس راحتی کند تا حجم را افزایش دهد و فضا را ببندد.

خطری که گارسیا برای شما ایجاد می کند این است که با توجه به قدرت آن هرگز خیلی احساس راحتی نخواهید کرد. هنوز هم ، در این بازی طبقه متوسط ​​، پنجه جنوبی اسپنس تمام تلاش خود را می کند تا با ترکیبات سنگین حریفان خود را خلع سلاح کند.

مهم نیست که نبرد چگونه پیش می رود ، گارسیا آنقدر باتجربه و سخت است که مطمئن شود هرگز بر او مسلط نخواهد شد و باید آنقدر پایدار باشد که اسپنس را برای هر کاری که برنده شود کار کند. اما آیا گارسیا آنقدر پویا است که بتواند در نبردی که نباید با فردی با استعدادتر روی کاغذ بجنگد پیروز شود؟ هیئت منصفه در این مورد مورد توجه قرار نمی گیرد.

انتخاب کنید: اسپنس با یک تصمیم واحد
منبع: pencil-news.ir

حتما بخوانید:
گاوچران ها باید با اجازه دادن به بسیاری از لمس ها به تونی پولارد ، میزان کار Ezekiel Elliott را کاهش دهند.