[ad_1]

ورود فصل خارج از فصل به این معنی است که وقت آن رسیده است که چیزها را رتبه بندی کنیم. در حال حاضر این زمستان 60 بهترین بازیکن آزاد را هم به صورت مشترک و هم به صورت موقعیتی محاسبه کردیم. هیچ قانونی وجود ندارد که مانع از رتبه بندی بازیکنان در لیگ کوچک علاوه بر همکاران آنها در لیگ بزرگ شود. به همین ترتیب ، ما زمستان را با قدردانی از سیستم کشاورزی هر تیم سپری خواهیم کرد.

نبود یک فصل در لیگ های کوچک امسال این موضوع را با چالش بیشتری همراه می کند. اینکه برخی از تیم ها تصمیم گرفته اند ویدیو و داده های اردوهای خود را در سایر نقاط لیگ به اشتراک نگذارند ، کمکی نمی کند. به همین ترتیب ، ما انتخاب کرده ایم که در این کار زیاده روی نکنیم. رتبه بندی ما در اصل همان زمستان گذشته با چند تغییر خواهد بود. اول ، ما کسی را که با خسته کردن حق ما برای یک تازه کار فارغ التحصیل شده است ، مستثنی می کنیم. دوم ، ما آنها را با نامیده شده یا سایر چشم اندازهای شایسته جایگزین خواهیم کرد. و سوم ، و در آخر ، ما اطلاعات را در قالب جدید ارائه خواهیم داد.

در هر مقاله از این مجموعه ، پنج بهترین چشم انداز برای تیم و همچنین پنج مورد دیگر را می بینید که می خواهیم آنها را شامل کنیم ، یا به دلیل قول آنها یا به هر دلیل دیگری. برای این پنج بهترین چشم انداز ، شما یک خلاصه سریع از مزایای آنها (اگر کسی بخواهد لطف پس انداز آنها را داشته باشد) و معایب آنها (اشتباه آنها) ، و همچنین یک گزارش بهتر و تلاش ما برای تعیین “محتمل ترین نتیجه” آنها را پیدا خواهید کرد.

این رتبه بندی از طریق مکالمه با افراد صنعت – اطلاعات ، تحلیلگران و سایر ارزیابان – تهیه شده است و شامل لمس تعصب ارزیابی خود ما است. به یاد داشته باشید که این هنر بیش از علم است و هجی ها از نمودارها بسیار مهم هستند.

حال بیایید به سراغ پنج چشم انداز اول در سیستم Los Angeles Dodgers برویم.

1 کیبرت رویز، درجه سانتیگراد

سن (از 4/1/2021): 22

قد وزن: 6 فوت ، 225 پوند

به دست آوردن: امضای نمایندگی رایگان آماتور بین المللی (ونزوئلا)

بالاترین سطح: MLB

فیض نجات: ساز بزنید

خط خطا: متعارف بودن

گزارش پیشاهنگی: Ruiz یکی از پروفایل های غیرمعمول را دارد که در هر موقعیتی مشاهده خواهید کرد ، بدون ذکر توقف. او یک مهاجم تماسی شدید است که کمتر از 10 درصد از حضور در بشقاب عاشق سال 2018 شده است. این مهارت های چشمگیر خفاش به توپ در قلب بازی او است. Ruiz دارای قدرت خام متوسط ​​است ، اگرچه اغلب در بازی ها ظاهر نمی شود. یک احتمال واقعی وجود دارد که او یک مهاجم قدرتمند باشد که در پشت صفحه متوسط ​​یا بهتر باشد. این باید کافی باشد تا در بین جمعیت به صورت پیش پا افتاده و برجسته تری ظاهر شود.

نتیجه احتمالی: شروع شکارچی

سن (از 4/1/2021): 23

قد وزن: 6 فوت -1 ، 190 پوند

به دست آوردن: بخشی از تجارت Yasiel Puig (قرمز)

بالاترین سطح: Double-A

فیض نجات: ورزشکاری

خط خطا: تجربه

گزارش پیشاهنگی: گری به سختی توانست در نوجوانان خود در Le Moyne موفق شود. داجرها پس از نشان دادن قول قرمزها در توپ تازه کار ، به سرعت بر او هجوم آوردند و او را به یک معامله چند نفره اضافه کردند. از آن زمان ، گری به گزینه چرخش قانونی تبدیل شده است و می تواند در سال 2021 آغاز به کار کند. این ترکیب ترکیبی امیدوار کننده از سه مرحله و کنترل بیشتر از آنچه از شخصی که نسبتاً تازه وارد کشتی است انتظار دارید. این احتمال وجود دارد که حداقل گری به دلیل ورزشکاری و شرایطش ، حتی در هنگام ورود به اواسط 20 سالگی به پیشرفت خود ادامه دهد.

نتیجه احتمالی: استارتر سرعت متوسط

سن (از 4/1/2021): 19

قد وزن: 6 فوت-2 ، 199 پوند

به دست آوردن: امضای نمایندگی رایگان آماتور بین المللی (ونزوئلا)

بالاترین سطح: تازه کار توپی

فیض نجات: خفاش ، دست

خط خطا: شکارچیان جوان

گزارش پیشاهنگی: هر زمان که یک جوان شکارچی امیدوار کننده وجود داشته باشد ، باید به آن توجه کنید. کارت رتبه بندی می شود. او این شانس را دارد که بالاتر از میانگین مهاجم و پارچ شود ، و این نشان می دهد که کراش 0.281 / .343 / .432 در اولین حرفه اش. در همان زمان ، به نظر می رسد شکارچیان جوان به همان اندازه پارچ های جوان شعله ور می شوند ، این بدان معنی است که او یک راه طولانی و طولانی را در پیش دارد. اگر کارتایا بنا به میل خود علائمی از توسعه را نشان دهد ، همچنان به عنوان یک چهره در این لیست حضور خواهد داشت.

نتیجه احتمالی: یک شکارچی منظم ، شاید

سن (از 4/1/2021): 23

قد وزن: 6 فوت -4 ، 200 پوند

به دست آوردن: انتخاب 25 پوند در پروژه برای سال 2019 (تولان)

بالاترین سطح: Single-A

فیض نجات: خفاش

خط خطا: از دست رفته

گزارش پیشاهنگی: اسب ها در سال پیش نویس با عملکرد خوب در لیگ کیپ کد ، سهام خود را بهبود بخشیدند ، و سپس دستیابی به موفقیت در فصل جوانان در تولان – 23 بار میزبان بودند و پنج بار بیشتر از میزان موفقیت پیاده روی کردند. علی رغم این آمار و ارقام ، هوز به جای هیولایی در سطح ضربات ، یک مهاجم متوسط ​​برای کمی بالاتر از حد متوسط ​​است. به شرطی که بتواند به پایه سوم پایبند باشد ، این کافی است تا یک فرد عادی شود.

نتیجه احتمالی: شروع کننده لیگ دسته دوم

5. کلیتون بیتر ، RHP

سن (از 4/1/2021): 22

قد وزن: 6 فوت-2 ، 220 پوند

به دست آوردن: انتخاب دور دوم پروژه برای سال 2020 (Texas Texas)

بالاترین سطح: NCAA

فیض نجات: سرعت چرخش

خط خطا: ضبط ضبط

گزارش پیشاهنگی: این احتمالاً یک رتبه فوق العاده تهاجمی است ، اما شما زندگی می کنید و یاد می گیرید. Beeter چیزهایی بالاتر از حد متوسط ​​دارد ، از جمله یک توپ کج که می تواند در بین فولادهای لیگ بزرگ نخبه باشد. دلیل اینکه او خیلی دیرهنگام پروژه در دسترس داجرز بود ، به دلیل تجربه متزلزل او بود. او سال 2019 را با خیال راحت با Red Raiders گذراند و تقریباً خمیر را در ابتدای راه قدم زد. تلخ در 4 شروع در سال 2020 بسیار بهتر بود ، اما دست او در زایمان به قدری دیر رسید که تصور کند همیشه تیمی کمتر از متوسط ​​دارد.

نتیجه احتمالی: دستگاه شروع کننده چرخش متوسط ​​یا دستگاه تسکین تاخیر

پنج نفر دیگر بدانید

داجرها میلر را با اولین انتخاب خود در پیش نویس ژوئن آماده کردند. این یک قاب قوی ، یک توپ سریع سریع و یک جفت ثانویه متوسط ​​یا بهتر دارد. تحویل آن از یک نوسان بسیار طولانی بازو برخوردار است ، که می تواند بر فرمان آن تأثیر بگذارد و آن را مجبور به بازی در تنظیم کند.

داجرز بوش را با 31 امین انتخاب در پیش نویس 2019 بیرون کشید. از آن زمان ، آنها در هر دو موقعیت سمت راست زمین با او برخورد کرده اند ، از جمله بازی در ابتدای لیگ پاییز در آریزونا تقریباً به طور انحصاری با او. بدون توجه به جایی که فرود بیاید ، چک های زیادی را برای دستکش خود واریز نمی کند. بلکه نقطه فروش در اینجا بالقوه بالاتر از حد متوسط ​​آن است.

کاریلو یک دست راست کوچک و حیله گر است که چرخشی چشمگیر به زمین های خود می دهد. به دلیل تحویل و اندازه آن ، خطر قابل توجهی برای تسکین وجود دارد ، اما این امر باعث نشده است که تیم های دیگر در مورد مذاکرات تجاری طی چند سال گذشته در مورد آن س askingال کنند.

پیترز با 6 فوت 6225 پوند ذکر شده است. او قدرت زیادی دارد و به اندازه کافی سرعت و قدرت دست را دارد تا عمل را در میدان مرکزی ببیند. هنوز هم ، این احتمال وجود دارد که فقط از نوع Quad-A یا نیمکت باشد ، زیرا تمایل به کشتن دارد. او بیش از 30 درصد از سفرهای خود را به طور مداوم مورد اصابت قرار می دهد – تا حدی که اعتصابات 29.4 درصدی او در سال 2019 نشان دهنده یک پیشرفت است. پیترز باید اولین بازی خود در لیگ برتر را در سال 2021 انجام دهد.

داجرز ویلیامز را به تجارت راس استریپلینگ اضافه کرد. او اندازه و چیزهای ابتدایی را دارد و با دانستن داجرها ، پس از گذراندن وقت با تیم توسعه آنها ، احتمالاً جهش بزرگی به جلو خواهد داشت.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir